2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013718 بازدید | 355184 پست
خواب دیدی  من که سردخترم خواب دیدم پسره نه عزیزم به خواب اهمیت نده مخصوصا این دوران که افکار ...

فاطمه جون منم همینو میخاستم بگم یادته گفتم دوستای باردارمون به خوابهاشون توجه کنن و لطفن اینجا بگن؟

خانم باردارو فامیلهای درجه یکش تو خوابشون هر جنسی ببینن برعکس میش

مثلا شما میگین سر دخترتون دیدین پسره خب برعکس شده

حالا دوست گلمون صبا جوون خواب دیده بچش دختره طبق این فرضیه پسر میشه😍😍

منم سر بارداری دخترم تو خواب پسر دیدم 😂😊

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خانمها زیر پاهام گز گز میکنه 

دقیقا پاشنه پاهام خیلی گز گز میکنه سوزن سوزن میشه 

دلیلش چی می تونه باشه؟

الان چندروزه اینطوری شدم

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
2731
خواب دیدی  من که سردخترم خواب دیدم پسره نه عزیزم به خواب اهمیت نده مخصوصا این دوران که افکار ...

من سر دخترم همیشه خواب میدیدم پسره همیشه 

ولی فامیل هامون خواب میدیدن دختره بچم.

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
فاطمه جون منم همینو میخاستم بگم یادته گفتم دوستای باردارمون به خوابهاشون توجه کنن و لطفن اینجا بگن؟ ...

من خودم خواب میدیدم پسره 

ولی اقوام خواب میدیدن دختره

سلام عزیزم من جمعه شب لک دیدم تاصبح شد خونریزی صبح بی بی گذاشتم وای از حرص نگا نکردم دیروز می خواستم ...

سلام قربونت برم.نمیدونم والا منم یبارمثل شجره طوبی بارداری شیمیایی داشتم.شماهم انشاالله ماه آینده این موقع باردارهستی.

من خودم خواب میدیدم پسره  ولی اقوام خواب میدیدن دختره

بچتون دختره؟

ینی فرضیه من درسته؟البته فرضیه من نیستا منم تو یه کتابی خوندم 

مثلا شوهرتون یا مادرتون ،خواهر برادر ....اینا خواب ببینن برعکس میشه

بقیه فامیلا خوابشون درسته

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
2740
ممنون  سيب زميني سردي هم هست  ميخوام سردي نخورم اخه  به گرمه به نظرتون  امشب ...

اتفاقا سیب زمینی خ خوبه.تو پری دمنوش آویشن بخور هم گرمه هم خوبه.شیرموز نخوری بهتره بخاطر شیر.حالا هفته ای ی کم بخوری طوری نیس

کاچی درست کن با زعفرون بخور

ایشالا این ماه باردار میشی.خرما هم بخور.شکمتو با روغن ماساژ بده

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
فاطمه جون منم همینو میخاستم بگم یادته گفتم دوستای باردارمون به خوابهاشون توجه کنن و لطفن اینجا بگن؟ ...

ن بابا چ ربطی داره

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
ن بابا چ ربطی داره

میگم تو یه کتاب خوندم از خودم نمیگم که میخاستم ببینم تا چه حدواقعیت داره

حالا چی شد ؟خواب چی دیدی؟راستشو بگووووووو😂😂

سلام

من چند روز پیش خواب دیدم ی انگشتر  طلا خ گنده خریدم بعد دیدم خواهرشوهرمم تو همون پاسازه ،اونم ی انگشتر خریده ،تو انگشت کوچیکمون کردیم گذاشتیم کنار هم دستامون و مال من براق بود مال اون مات

تعبیرش چیه خدا میدونه

میگم تو یه کتاب خوندم از خودم نمیگم که میخاستم ببینم تا چه حدواقعیت داره حالا چی شد ؟خواب چی دیدی؟ر ...

بابام ۲ماه پیش خواب دید بچم پسره داشته تو گوشش اذان میگفته اسمشم تو گوشش گفتهههه🙁🙁

نننننننن

من این نظریه رو رد میکنممممممم

من قبووووول ندااااارم

دریاااا میکشمت😡😡😡😈😈😈

سلام من چند روز پیش خواب دیدم ی انگشتر  طلا خ گنده خریدم بعد دیدم خواهرشوهرمم تو همون پاسازه ، ...

اینک خواهرشوهر حسودی داری😁

2706