2733
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3014696 بازدید | 355184 پست
من امروز از شأنس نهار پوره سيب زميني اوردم  مشكلي نيست ؟؟

مگه پرییود نشدی؟ 

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

سلام دخترا خوبين؟ من روز ١٢ سيكل امپول زدم بعد اونوقت همون هفت هشت ساعت بعد از امپول اقدام كردم، ب ...

نه دیگه هزیزم بعد امپول نهایت ۳۶-۴۸ ساعت بعد تخمک ازاد میشه که شما تو اون تایم ها اقدام داشتید 

انشالله این ماه مامان میشی عزیزم

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
2728
فاطمه جان یعنی بی بی چکات بعد نیم ساعت رنگ میگرفتن؟؟؟؟ "مگه بی بی چک نباید همون لحظه رنگ بگیره کمتر ...

باید نهایت پنج تا ده دقیقه رنگ بگیره

واسه همین میگم همسرم  باردار نبوده

چ‌ن بعد یه روز دیده یه هاله کمرنگ رو که اصلا معتبر نیست

درحالیکه من بعد نیم ساعت واضحترم بوده باز باردار نبودم

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
مگه پرییود نشدی؟  

چرا همين امروز 

بخاطر رژيم گرمي داشتن ميگم 

راستي من فروردين بيمارستان بستري بودم 

دكتر اخرش گفت پتاسيم بدنت خيلي كمه 

چيا بخورم پتاسيم بره بالا 

بهم ي مكمل غذائي هم داده بود پپتاميل اسمش بود فكر كنم 

چون وزنم زير چهل رسيده بود 

الان ي پنج شش كيلو اومدم بالا البته 

2740
ای‌واااای راس میگی ببین هاله هاشونو ای داد قطعا باید پلمپ بشه عوضیاااا میگم یه آز بدم بهترنیست؟ حا ...

تو تا آز ندی دست بردار نیستی

ول کن مژگان.😁

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
چرا همين امروز  بخاطر رژيم گرمي داشتن ميگم  راستي من فروردين بيمارستان بستري بودم  ...

وزنت کمه.موز و سیب زمینی پتاسیم دارن

سرچ کنی میبینی چیا پتاسین بیشتری دارن

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
چرا همين امروز  بخاطر رژيم گرمي داشتن ميگم  راستي من فروردين بيمارستان بستري بودم  ...

وزنت کمه.موز و سیب زمینی پتاسیم دارن

سرچ کنی میبینی چیا پتاسیم بیشتری دارن

وزنت کمه.موز و سیب زمینی پتاسیم دارن سرچ کنی میبینی چیا پتاسین بیشتری دارن

ممنون 

سيب زميني سردي هم هست 

ميخوام سردي نخورم اخه 

به گرمه به نظرتون 

امشب ميرم حلوادرست ميكنم با زعفران فراوووونً

@صباجوووونمم    

صبا جان بچه ها گفتن جواب ازمایشت  عالی بوده و بتات شکر خداا کلی بالا رفته .خییلی خییلی خوشحالم برات .ان شااله سالم و سلامت و به موقع بغلش بگیری و همون جنسیتی باشه که دلت میخواد عزیزم.لکه بینیت قطع شد؟

2706