2733
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013713 بازدید | 355184 پست
حالاااا خوبه دلم ‌شکستی کتکمم می زنی  بابادس مریزاد تودیگه کی هستی😣😣😣😣

دارم حرص میخورم از دست تخمکم توم هی حرف بزن😁😅😅😅بابا چرا قهر میکنی شوخی کردم بخندی

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نننننننن شوخی بود بجون خودم نروووووو مامان شدی عزیزم.حسم میگ ی پسر گوگولی داری

نه نه حس اولت ساعت 12شب پری میادو15مین مونده😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

آنیا والند جگرگوشه هام عاشقتونم💋💋💋
2731
نه خب تو ۱۲ روزمن ۲۴تاآمپول زدم که جواب داد وسایزش شد۲۰و۲۱و۲۳ اماباوجوداینکه شوهرمم سالم بودنشد فک ک ...

کاش همون ماه که فولیهات خوب بود طبیعی اقدام میکردی

ای یو ای حقه ی دکتراست خودشونم قبول ندارنش

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
عزیزم علائمی که میگی به بارداری میخوره اون جگر شوشو رو ول کن بعد از چند روز تو حالشو بگیر🤣🤣

میدونم می خواد بخندونتم منم حالش ‌گرفتم  تلافییییی کردم😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣

دارم حرص میخورم از دست تخمکم توم هی حرف بزن😁😅😅😅بابا چرا قهر میکنی شوخی کردم بخندی

حرص بخور ب من چههههه اینقد بخور تا 120کیلو شی خوبه چاقالووووو😎😎😎😎

اره فاطمه جان مامان مهرسا گفت خوبه ولی برا جنسیت پسر تحرک باید بالای 70باشه 

الهام از شما بعیده

پس با این حساب من حسم درست بود تیکر صورتی گذاشته بودم بچه ها گفتن ابی بزار 

به احترامشون ابی گذاشتم

چون همسرم تحرکش ۵۴ بود که هیچ

چندبارم تخلیه شده بود که قطعا به یه درصد رسیده

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
2738
بچه ها من جواب آزمایش خون جنسیتمو گرفتم  گفتن نوددرصد پسره😭😭😭😭😭😭😭😭😭 دارم از خوشحالی ...

عزیزم خداروشکر خیلی خوشحال شدم ایشالا به سلامت پسری گل رو بغل بگیری🙏😍

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
الهام از شما بعیده پس با این حساب من حسم درست بود تیکر صورتی گذاشته بودم بچه ها گفتن ابی بزار  ...

فاطمه اینجوری فک نکن

مگه یه مرد70ساله تحرکش بالای 70پسردارشده

؟؟؟؟؟؟؟

انشالله خدا یاسینتو بزاره بغلت عزیزم.

امیدوارم.برام جنسیت مهم نیست چون هم دختر دوس دارم هم پسر.خداهرکدومو بده فرقی نمیکنه.فقط بایه اسم حال به حالی میشم.دوقلو دوس دارم که ازمحالاته خدابه ما یکیشم نمیده چه برسه دوتا.خدایا حسرت این اسمارو به دلم نذاریا😢😢😢😢

عزیزم خداروشکر خیلی خوشحال شدم ایشالا به سلامت پسری گل رو بغل بگیری🙏😍

دریای عزیزم قسمت خودت بحق علی 

ممنونم

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............

@عشقم_دخترم10    

فدات هرچی رو پستت ریپلای میکنم نمیشه

ممنون از محبتت 😘😘😘😘

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
کاش همون ماه که فولیهات خوب بود طبیعی اقدام میکردی ای یو ای حقه ی دکتراست خودشونم قبول ندارنش

والابعدهمون روزی که آی یوآی کردم یه شب درمیونم نزدیکی داشتیم ولی نشد هم خودم هم شوهرم خیلی امید داشتیم  اونقدکه شوهرم میگفت بچمون ازهمه ی میوه های فصل میتونه استفاده کنه تابه دنیابیادو‌..ولی نشد🥺🥺😭😭یادگ میادگریه ام میگیره

2706