2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3014515 بازدید | 355184 پست
بین ۳۶ تا ۴۸ ساعت خود دکتر ها میگن ولی تا ۷۰ ساعت بعد امپول هم ممکنه طول بکشه  تو اقدام کن انشا ...

من میترسم دیر آزاد بشه.سومی رو ۶صبح برم؟دومی ۲ظهر بود

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
خب ۵مین توش باشه ک سریع بره داخل. بعدم ی چیزی بزار درش ک نریزه دیگ😅😅بعدم پاهاتو بگیره بالا.خیلی با ...

بخدا میخواستم یه چیزی بنویسم گفتم قطع کاربری میشم ولش کن.دردسر گفتی تموم شدفقط فکرمیکنم مادرشوهرمم پاهاشوبالا گرفته یارژیم پسر داشته 5پسر داره.قربون خدا برم منکه دیگه خسته شدم واقعا.

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

ساعت ۱۲ شب پری میاد سراغت کالیکه طلایی تبدیل ب پد بهداشتی میشه😁😁

جیگررررررررررررر😡😡😡😡😡😡😡😲😲😲😲😲😲

کتک می خوایاااااا بی تربیت این بودحست؟؟؟؟

مگه نمیدونی حالم بده😭😭😭😭😭😭مسخره م می کنی باشه 

دیگه نمیام تاپیک الانم کابریمو میپاکم ......🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺

آنیا والند جگرگوشه هام عاشقتونم💋💋💋
2742
ممنون عزیزم انشاالله خداهمه منتظرا رو زودی مامان کنه❤❤❤.منم ایمانم روز به روز ضعیف ترمیشه فقط میگم خ ...

انشالله این بار خدا به حرمت امام حسین جواب دعاهامونو میده و تاسال دیگه نینیمونو بغل میگیریم وخدارو شکر میکنم برای هدیه ی قشنگی که زیر سایه ی امام حسین بهمون داده😭😭😭انشالله این دع. برای همه ی منتظرا مستجاب بشه

خدا کمکمون کن خواهش میکنم

خدایا شکرت
من یبار دو تا امپول زدم ۱۲ ساعت بعد ترشحاتم شروع شد و حدودا ۴۸ ساعت بعدش ازاد شد...ولی با ۱ امپول ۳۶ ...

نکنه مال منم ۴ روز طول بکشه

چیکار کنم.من تیر تخمدان ندارما

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2738
انشالله این بار خدا به حرمت امام حسین جواب دعاهامونو میده و تاسال دیگه نینیمونو بغل میگیریم وخدارو ش ...

انشاالله عزیزم.باورت نمیشه یادداشت های گوشیمو میخوندم یجا چندتا اسم دختروپسر نوشتم بامعنی هاشون.تاریخشو نگاه کردم برای دوران عقدم بوده سه سال پیش اوایل عقدم😭😭😭عروس خالم که بچشو بدنیا آورد یه ماه پیش فقط میگفتم خدایا یاسین نزارن اسم بچشونو.بخدا وقتی شنیدم یه چیز دیگه گذاشته یه حسی داشتم مثل ذوق مرگ بودن مثل اینکه یاسینم رو دارم بغلمه.😭😭😭😭

جیگررررررررررررر😡😡😡😡😡😡😡😲😲😲😲😲😲 کتک می خوایاااااا بی تربیت این بودحست؟؟؟؟ مگه نمیدونی ح ...

نننننننن

شوخی بود بجون خودم

نروووووو

مامان شدی عزیزم.حسم میگ ی پسر گوگولی داری

@jigar_shosho     خداحافظظظظظظ همگی براتون آرزوی موفقیت دارم من دارم میرزررررررررم🙊😞😞 ...

توم.بابا شوخی بود

حالا بمون قهر نکن 😡😡کتک میخوایاااا

تخمدانات که با دارو جواب داده بود فولیهات خوب بود اندازه ش

نه خب تو ۱۲ روزمن ۲۴تاآمپول زدم که جواب داد وسایزش شد۲۰و۲۱و۲۳ اماباوجوداینکه شوهرمم سالم بودنشد فک کنم بخاطرهمین چسپندگی بوده آخه همه چی خوب بود الانم دکترم میگه چون تخمدانهات باداروی زیاد جواب میده صلاح نمبینم ایقددارومصرف کنی چون سنم کمه میگه یه دفعه ای بروآی وی اف که نخوای اینقد دارو مصرف کنی من دومین باربود که آی یوآی میکردم باراول آنچنان خوب نبودولی بار دوم عالی بوداوضاع که بازم نشدمن ازچشم همون چسپندگی میبینم حالام توفکر آی وی افم

2706