2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3014037 بازدید | 355184 پست
سلام امروز جواب از بتا را گرفتم ۴۷۷ بود دو روز پیش بیبی چکم مثبت شد ولی کم رنگ بود صبر کردم امروز بر ...

مبارکت باشه عزیزم به سلامتی انشالله ..به امید خدا تا ۸ ماه به سلامتی بگذرونی..رنگ تیکرت هم تا اخر ابی بمونه 😘😘😘🙏🙏🙏🙏

الهم صل علی محمد و ال محمد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عششششششقم کاربری قبلیت چی شد الان میخواستم بهت پیام بدم که تو گلزارشهدا اسمت اوردم مرار شهید ابراهی ...

الهی قربونت بشم من ان شاءالله خدا مراد دلتو داده عزیزم. ترکوندمش گفتم دیگه نمیام ولی طاقت نیاوردم برگشتم

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد ❤مامان هدیه  ام ❤ من کوردم  ❤❤خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه
2731
سلام امروز جواب از بتا را گرفتم ۴۷۷ بود دو روز پیش بیبی چکم مثبت شد ولی کم رنگ بود صبر کردم امروز بر ...

تبریک میگم عزیزن ان شاءالله به سلامت بغلش بگیری

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد ❤مامان هدیه  ام ❤ من کوردم  ❤❤خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه
بچه ها من جواب آزمایش خون جنسیتمو گرفتم  گفتن نوددرصد پسره😭😭😭😭😭😭😭😭😭 دارم از خوشحالی ...

خداروشکرررررر عزیزم خیلی خوشحال شدم انشاءالله ب سلامتی بغلش کنی🥰🤗🤩😘😍❤

2740

مبارکت باشه عزیزم به سلامتی ،ان شاءالله خدا اولاد سالم  و صالح و باجنسیت دلخواه نصیبت کنه

مبارکت باشه عزیزم به سلامتی انشالله ..به امید خدا تا ۸ ماه به سلامتی بگذرونی..رنگ تیکرت هم تا اخر اب ...

ممنونم انشالله شما هم برای مهرسا یک داداش بیاری من این ماه نه سونو رفتم نه کیت گذاشتم فقط لترزول خوردم ومتفورمین دکتر داده بود بدون امپول برام این مهم بود که نرگسم تنها نباشه ولی به خاطر دل شوشو ودخترم دوست دارم پسر باشه

بچه ها من جواب آزمایش خون جنسیتمو گرفتم  گفتن نوددرصد پسره😭😭😭😭😭😭😭😭😭 دارم از خوشحالی ...

عزیزم خیلی خیلی مبارکه خدا هزار مرتبه شکر🤲🤲🤲🤲🤲☝️🤲🤲🤲❤❤❤❤👏👏👏👏👏👏😍😍😍😍ای جونم گل پسرمونو خدا حفظش کنه ان شاءالله به سلامت بغلش بگیری.بازم تبریک خدا رو شکر

خانوما من سوال جیگر وخوندم که نوشته بود بعد اقدام هرجوربخوابه نی نی هامیریزن بیرون.منم مثل جیگرم زخم بستر میگیرم چیکارکنم اگه زیرم چیزی نباشه میریزه بیرون.بعداز یه هفته ام ازجام بلند شم پس میزنه.جوابا چی بود.اگه نظری دارید بگین عزیزم.

2706