2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3014038 بازدید | 355184 پست
اون جدولی که میگین چی هست؟؟؟

جدول چینی هست گلم

براساس سن مادر وتاریخ لقاح جنسیت رومیگه 

که برای خیلی ها اشتباه دراومدوبرای خیلی هاهم درست 

کاملا ضدونقیضه

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تیکرش رو ببین ای جانم 🥰🥰🥰❤❤❤ وقتی تیکرت رومیبینم خیلی خوشحال میشم واقعا معجزه خدا زیباست❤❤❤

عزززززززززیزدلمی سامی

تیکرم صورتی بود به اصرار بچه ها ابی گذاشتم

چون خودم حسم میگه صورتیه☺️☺️☺️

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️

[QUOTE=108676859]جدول چینی هست گلم براساس سن مادر وتاریخ لقاح جنسیت رومیگه  که برای خیلی ها اشتباه دراومدوبرای ...

می خوام دانلودش کنم چجوری دانلود کنم؟؟؟؟؟ 

آپ‌استور داره؟؟؟

آنیا والند جگرگوشه هام عاشقتونم💋💋💋
2731
جدول چینی هست گلم براساس سن مادر وتاریخ لقاح جنسیت رومیگه  که برای خیلی ها اشتباه دراومدوبرای ...

جدی میگی سامی جون؟من خیلی برا این جدول دودلم.نمیدونم والا.البته هر جدول یه چی میگه.

خدایا شکرت🙏🌹و آرزویی که آرزو ماند...
منم به شوهرم میگم تقصیر توعه میگه به من بدبخت چه ربطی داره😂😂 تو از چه لحاظ میگی؟

خب باید منو محکم بگیره ک نریزه بیرون.تازه آخراش انقدر محکم میره دردم میاد🙈🙈

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2740
آره عزیزم انشالله به سلامتی و دل خوش ۲ هفته دیگه هم بگذره و ۳۵ بشه میتونیم یه نفس راحت بکشیم دکتر من ...

آره والا 

این دو سه هفته هم بگذره راحت بشیم 

ان شاءالله این مدت هم وزنشون خوب بالا میره و صحیح و سالم میان بغلمون 

فقط کباب میکن خیلی موثره حتما بخور روزانه 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
کار خوبی کردی جیگر والله صبرمون تموم شده میخام بچه دارشدنتو ببینیم😍😍😁 ینی جلوگیری کردین بچه ها ر ...

ن بابا جلوگیری نکردم.میریزه بیرون ی مقداریش

امروز سعی میکنم بهتر برم

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
نميري تووووو😂😂

فکر میکنه منو بترکونه بچه دار میشیم😅😅😅

والااااا

2706