2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013891 بازدید | 355184 پست
انشاءالله ک سالم و سلامتن ی دختروپسر نازن❤

فدات بشم باران جونم قسمت خودت انشاالله😘😘

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

كديكور من هرچي گشتم پيدا نكردم اصلا نيست سمت ما 

منم خیلی گشتم تو نهمین داروخونه پیدا کردم بازم بگرد حتما پیدا میکنی

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
سلام عزیزای دلم ببخشید من عجله دارم  امروز سالگرد داداشمه ازمایش گرفتم شده ۴۵۰ ببخشبد اگر ...

فاطمه جان خيلي خيلي تبريك ميگم عزيزم انشاالله اين دوران رو به سلامت بگذروني خيلي خوشحال شدم😍🌹❤️🤲🏻 

روح برادتون شاد ☘️

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
2731
یه ماه سونو رفتم روز ۱۲ که فولی ۱۰ بود و دکتر گفت بارداری امکان نداره

خیلی بهم نزدیکیم ما منم دوره هام 26روزه ست روز 12رفتم سنو فولی11😔😔

دکتر گفت بارداری امکان نداره

از این ماه دارو میخورم

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏

بچه ها هرکی پست م رو میبینه یه صلوات اگه میتونه بفرسته انشالله برم سونو نی نی هم حالش خوب خوب باشه 🙏💚

☘اَلا بِذکر الله تطمَعِنَّ القلوب☘خدایا خودت مواظب پسرم👶 باش❤
عزیزم همه چی خوبه خدا را شکر عفونت  و دفع پروتئین که نداری قند ناشتات که خیلی خوبه قند مرحله دو ...

مرسی اروین جون .خیییلی لطف کردی .واسه دکترم ازمایش رو فرستادم گفت کم خونی شدید داری باید روزی سه تا قرص اهن بخوری .

فک کن  هموگلوبین نرمالش بین ۱۱تا ۱۵عه واسه من رو زده۸,٨😢

ای جاانم خب باز خوبه سعی کن با خوراکی و مایعات اینا تقویت کنی انشالله به شدت من نیست  منکه بیم ...

عزيزم خيلي مراقب خودت باش 

منم الان اومدم 

فقط سرم زدن بهم 

انشالله هر چه زودتر خوب ميشي

مامان دو تا ني ني😍❤️ پسرم عاشقتم❤️تو دليم نفسم خوش اومدي💋💋
2740
نه اشکالی نداره ولی بهتره این 120 تا ذکرو که فکر نکنم بیشتر از ده دقیقه ی ربع وقتتون و بگیره از دوست ...

حتما میفرستم عزیزم ولی  پیش میاد گفتم گناه نکنم یه وقت بمونه گردنم.

خدایا شکرت🙏🌹و آرزویی که آرزو ماند...
سلام عزیزای دلم ببخشید من عجله دارم  امروز سالگرد داداشمه ازمایش گرفتم شده ۴۵۰ ببخشبد اگر ...

خیلی خیلی مبارکه عزیز دلم فاطمه جان

تبریک میگم  الهی بارداری راحتی داشته باشی 

و ان شاءالله خدا جنسیت دلخواهتو بهت عطا کنه 

تاپیک ماشاللا هزار ماشاللا شده پر از خبرای خوب😍😍

ای خدا خبرای خوب ادامه پیدا کنه آمین🙏

ديشب هم سوْال كردم جواب نگرفتم  اين قهوه قبل از اقدام برا چي خوبه ؟؟

عزیزم مثل اینکه تحرک اسپرم رو بالا میبره اون کوچولو موچولوها که ایگرگ هستن زودتر میرن میرسن به تخمک

سلام عزیزای دلم خوب هستید؟ خواهرهای گلم اومدم یه خبر خوشی رو بدم وبرم  زمان کمی دارم ولی دلم ...

تبریک سامی جون تبریک عشقم انشالله ک ب زودی خبرگل پسری روبهمونم میدی

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  

عشقم پیامتواونورخوندم بخدا خوشحال شدم خدایی خوشحال شدم😍😍😍😍دیدی محمدحسینت توراهه😍😍دیدی محمد رف ولی محمدحسین جاشوبرات میگیره😍😍😍😍😍😍دیگ ازشرت راهت شدم😂😂😂😂😂😂😂

مرسی اروین جون .خیییلی لطف کردی .واسه دکترم ازمایش رو فرستادم گفت کم خونی شدید داری باید روزی سه تا ...

سلام نرگس جواب آزت چی شد؟

خداروشکر که حسابی رفته بالا

مبارکت باشه عزیزم 💖💖💖💃💃

خدا رحمت کنه برادر تو🌷

شکر کردنت شده ذکر هر لحظه من،خدایا شکرت🙏🙏🙏🙏🙏بعد از ۴ سال منو به آرزوم رسوندی🙏،هر لحظه و هر ثانیه که نگاهش میکنم 👶👶👶فقط یاد خودت میافتم🤎🤎🤎تا تو نخوای برگی از درخت نمی‌افته، ممنونم که برای من خواستی😍😍😍برای همه منتظرا بخواه و خواستنت با دلشون یکی بشه🤲🤲🤲🤲