2737
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3014542 بازدید | 355184 پست
خب تنلی دیگه درمان داره خب  تحت نظر دکتر خوب باشی حله

میخوام این ماه دکترمو عوض کنم.شاید باورتون نشه ولی تواین 3سال یه بارم هیچ دکتری بهم امپول نداده که بزنم بالتروزول سایز فولیکولم روز14سیکل12 بودش

خدایا شکرت
بهار حتما برو دکترا  حتما داروهاتو بخور و خوب استراحت کن که زود خوب بشی  نباید تب کنی&nb ...

واي اعظم متنفرم ديگه از دكتر ،از بس ويتامين و اين چيزا خوردم حالم بد ميشه

همسرم تا صبح چكم ميكرد تب اينامو،يهو شديد ميشد بعد نيم ساعت خوب،و بازم همينطور

تمامممممم استخوناي بدنم ريز و درشت همچنين درد ميكنن نميدونم دست رو كجام بزارم بگم ،وحشتناكه اعظم تا حالا اينجوري نشده بودم،

خيلي به استراحت نياز دارم حالم واقعا بده

مامان دو تا ني ني😍❤️ پسرم عاشقتم❤️تو دليم نفسم خوش اومدي💋💋
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

سلام عزیزای دلم خوب هستید؟ خواهرهای گلم اومدم یه خبر خوشی رو بدم وبرم  زمان کمی دارم ولی دلم ...

عزیزم انشاالله به هر موفقیتی میخوای برسی و پیروز باشی 😘😘😘😘😘

2728

سلام به همه دوستان 

میخام بگم از همه دوستایی که امروز دستشون رو به درگاه خدا بالا میبرند وبرای من روسیاه امن الیجیب میخونن متشکرم انشالله خدا چندهزار برابر به خودتون این خوبی را برگردونه.وبا نفسای پاک شما منم حاجت رواباشم.

دلم میخاد اگه عمری بود برای تک تکتون جبران کنم.

بازم ممنون.

میخوام این ماه دکترمو عوض کنم.شاید باورتون نشه ولی تواین 3سال یه بارم هیچ دکتری بهم امپول نداده که ب ...

یعنی فقط لتروزول میدن ؟

اچ ام جی یا سینال ندادن ؟

خاک توسرشون 

والا منکه مشکل تخمک گذاری هم نداشتم باز دکتر دارو و آمپول میداد بهم

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
سلام به همه دوستان  میخام بگم از همه دوستایی که امروز دستشون رو به درگاه خدا بالا میبرند وبرای ...

تو ان شالله با خبر اومدنت گل پسرت مارو خوشحال کن جبران میشه اونجوری 

2738
سلام عزیزای دلم خوب هستید؟ خواهرهای گلم اومدم یه خبر خوشی رو بدم وبرم  زمان کمی دارم ولی دلم ...

عزیزم از بس که خودت خوبی و در حق همه دعاهای از صمیم قلب میکنی نتیجش به خودت برگشته.دیگه هر چی باشه زمین گرده.هر چه کنی به خود کنی گر همه نیک و بد کنی.ایشالله که همیشه شاهد موفقیت روز افزونت باشیم مهربون تاپیک😘😘😘😘😘😘😘

طبیعیه عزیزم...هزارماشالله اوج وزنگیری بچه از هفته 35 به بعده تا 34هفته همه ی اعضای بدنش تکمیل میش ...

قربون تو خاله مهربونش بشم من😘😘

انشالله همينطور باشه،خودم تو اين دو هفته فقط نيم كيلو بيشتر شدم،فكر كنم اونم بچست،انشالله هم وزنش خوب باشه هم صحيح و سالم 

فداتشم عشقم 

رو چشممم حتما دعاگوتون هستيم منو پسرم🤲🤲🤲

مامان دو تا ني ني😍❤️ پسرم عاشقتم❤️تو دليم نفسم خوش اومدي💋💋
واي اعظم متنفرم ديگه از دكتر ،از بس ويتامين و اين چيزا خوردم حالم بد ميشه همسرم تا صبح چكم ميكرد تب ...

توروخدا برو دکتر بهار 

توی بارداری خوب نیست سرماخوردگی 

نگرانت موندم حتما  برو دکتر و خبرشو هم بهم بده 

همین الان برو ها 

خدارو هزار مرتبه شکر عزیزم 

تبریک فراوان 

ان شالله همیشه شاد و خوشحال باشی 

سلام افسانه جون خوبی پسر نازت خوبه؟،خبری از ما نمیگیری گلم افیانه جان تو رب انار ترش میخوردی هر روز ...

سلام الهام جان به خدا فرصت نمیکنم حتی صفحات همه رو بخونم دیروز دختر کوچیکم میگفت کیک میخوام مجبور شدم براش درست کنم اگ بدونی با چ مکافاتی درست کردم یه دستم بچه بود ک گریه میکرد یه دستم هم تو کیک 🤦‍♀️میذاشتمش تو گهواره به دختر کوچیکم میگفتم تابش بده یه دور تاب میداد بعد میگفت خسته شدم خلاصه ک هرروز با دخترم یه داستان دارم

من رب انار ملس میخوردم اگ ترش باشه بهتره و انار ترش با پرده های نازکش همسرم نمیخورد فقط من میخوردم اصلا ترشی بهش نمیدادم بخوره حتی آبلیمو

اللهم صل علی محمد والله محمد و عجل فرجهم 
هیچی تاحالا من امپولارو ندیدم و نزدم یعنی دکتر نداده😔

عزیزم وقتی تنبلی داری و اندازه تخمک ایده آل نیست باید اینا رو بدن بهت 

2706