2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013713 بازدید | 355184 پست
جیگر عزیز صبح زود بیدارشدن و راحت نخوابیدن بعد بارداری و بچه دارشدنه فک نکن باردارشدی میتونی سرتو بذ ...

😁😍😍😍

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
اون لیست ۳۱ نفره و چند تا از دوستای دیگه هم هرروز تاتموم شدن لیست ۱۲۰ مرتبه امن یجیب میخونن

من هر روز 120 مرتبه ام یجیب بگم؟ 

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
امن یجیب. امیدوار گفتن میشه نفری ۱۲۰ مرتبه هم بخونیم هرروز .

اوکی فهمیدم فقط یه سوال کل نذر چقدره؟ اندازه 31 روز؟ 

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
صباجوونم موعد ۲۳ مهر سناخانومی موعد ۲۳ مهر امیر علی99 موعد ۲۴ مهر  elijoon89 موعد 25 مهر ما ...

نسرین جان چرا لیست من و شما یکی نیست ،بعضی بچه ها اعتراض کردن که چرا تو لیست نیستن بی زحمت این لیستی که من اینجا گذاشتم و کپی کن و اگر خواستی اضافه کنی به این لیست اضافه کن عزیزم

صباجوونم موعد ۲۳ مهر سناخانومی موعد ۲۳ مهر امیر علی99 موعد ۲۴ مهر  elijoon89 موعد 25 مهر ما ...

صبا جون 23 مهر

امیر علی99 موعد ۲۴ مهر 

elijoon89 موعد 25 مهر

مامان ایهان جون   موعد 26 مهر

همسرممممممم موعد ۲۷ مهر

rooz97 موعد ۲۷ مهر

هلن موعد 27 مهر

Mona29. موعد 27 مهر

mahor97 موعد ۳۰ مهر

شادی ۲۴۶ دوماه اقدام موعد ۱ آبان

talla74 موعد سوم آبان

مامان هدیه سه سالو هفت ماه منتظرموعد ۴ آبان

تبسم ۹۵ موعد  ۶ آبان.    

پروانه ی قرمز    6 ابان

marzi دوسال بیشتر منتظر  موعد ۷ آبان 

رز63 یکسال منتظر موعد ۱۱ آبان

آوا ۷۷۷۵ یکسالونیم منتظر  موعد ۱۲ آبان

119.   موعد 12 ابان

مامان ستایش موعد ۱۳ آبان

baran7166 موعد ۱۷ آبان

سنیوریتا ۹۸

Mahay

amima

yasyas

جیگر شوشو

نرگسی  موعد.  10 اذر

نسرین جان این لیستت رو تازه دیدم ،فقط بی زحمت نرگسی رو بهش اضافه کن که موعدش ده اذره که من شرمندش نمونم

و Mona29. موعد 27 مهر

2706