2733
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015613 بازدید | 355185 پست
عزیزم چند شب قبل خواب دیدم اومدی تاپیک بیبی چک مثبت گزاشتی ان شاءالله خوابم واقعی بشه . برام جالب بو ...

وااای ایشالا ک خوابت واقعی بشه 😍😍😍😍😍😍😍

اره این چن وقت شدید درگیر مهمون بودم از شهرستان اومده بودن اصلا وقت هیچ کاریو نداشتم خودمم دست تنها بودم خیلی دلم میخاست بیام تایپیک 

ایشالا دامن هممون سبز بشه 

واااای خدایااااااا شکرررت  ایشالا خدا بهت نظر کرده باشه و واقعی باشه و ی گل پسر سالم و صالح به ...

انشالله عشقم

منتظر تیکرهای ابی همتون هستم عزیزای دلم❤️❤️❤️

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آره فاطمه جان اقدام کردم توکل بخدا نه تهران نیستم قزوینم

عززززززیزدلم انشالله که این اقدام اخرت باشه و الان گل پسرت توی دلت باشه

به خاطر همون لطفی که همسرت درحق مادرش کرد در اوج خستگی اونم چه مسیری

کربلا😭😭😭😭

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
2731

اول از همه به مامان های جدید تبریک میگم خدا میدونه وقتی شبنم تو وات خبر بارداریتون رو بهم گفت چقددددد خوشحال شدم.

شجره طوبی عزیزم .مامان مهرسای مهربون بهتون تبریک میگم

خدایا تا لحظه مرگم سایه ی پدرومادرمو رو سرم نگه دار.
عززززززیزدلم انشالله که این اقدام اخرت باشه و الان گل پسرت توی دلت باشه به خاطر همون لطفی که همسرت ...

انشالله هر دو شاه پسر داریم الان نمیدونم توکل بخدا اصلا هیچ هیچ حسی ندارم نه میتونم بگم نیستم نه میتونم بگم هستم انگار معلقم رو هوا قبلا که با اطمینان گفتم هستم پرییود اومد اما الان نه حسم میگه هستم نه حسم میگه نیستم نمیدونم 

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
پس خانمای گل بیایید برای حاجت روایی همدیگه مخصوصا اونایی که خیلی وقته منتظرن ختم بگیریم فردا 22 ...

از همه ی شما خوبان بی منت مهربون واقعا ممنونم دست تک تکتون رو میبوسم

امیدوارجون ایشالا حاجت بگیری

منم برا تک تکتون دعامیکنم

خدایا تا لحظه مرگم سایه ی پدرومادرمو رو سرم نگه دار.