2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013817 بازدید | 355184 پست
به سلامتي عزيزم ايشالا با دل خوش ، دوره هاي منم ٣٢روزست ، الان ٢٦سيكلم به نظرتون فردا آز بدم؟؟ ديگه ...

چندروز از اقدامت میگذره عزیزم

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
جان

من ۵روز پیش رفتم دکتر گفت آز بده.خون ک ازم گرفتن سیاه شده.خون مردگی

چرا نمیرههههه

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
خانمای گل توی این لیست باید هرروز ۵۰۰ تا امن یجیب بخونین . ۴۰۰۰ تا امن یجیب باقی مونده هم دوستان میخ ...

نسرین جان الان خوندم چطوریه شرایط ختمش

2740
فاطمه جون ميگم احساس ميكنم تخمك گذاري شد، امشب شب ١٥ قمريه ميخوايم بزاريم صبح، ايا ديره؟

عشقم ساعت چند تخمک کذاری داشتی حدودی میتونی بگی

دقیقا بعد اذان صبح میتونی

نه مقعدی لازم نیست واژینال چون لک نداری همون مقعدی هم کافیه

اعظم جون من۵روز پیش ک آز خون دادم فرداش دستم کبود شد خون مردگی

هنوز هست

چرا نمیره؟برم دکتر؟

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
سلااام عزیزم چیطوری؟ همسرت فهمیده؟ ازسفربرگشتی؟

سلام عشقم بله دیروز رسیدم

بهش گفتم اما فکر میکنه اینم مثل ماه پیش هست

گفت رسید بالای ۲۰۰ میشه گفت مثبت

بچه ها من عفونت گرفتم  چیکار کنم😭😭

از کجا فهمیدی؟

یهویی عفونت گرفتی؟

2706