2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013802 بازدید | 355184 پست
ماشاالله چه همه خانم دکترداریم اینجا.منکه ازحرفای شمازیادسردرنمیارم.فقط یه جوری این خواهرمارو خیالشو ...

هورمونا بهم میخوره حساس میشن

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حتما عالی عزیزم نگران نباش قلب نباشه خود ب تود سقط میشه رشدش خوبه ..من فکرس نبو😉

اعظم جان من انگار از صبح سرما خوردم بدن درد دارم و گلوم میسوزه، حااالم خیییلی بده دست وپاهام یخ زده کلی لباس پوشیدم، 

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
من شبنمم گلم خب خوبه.منم خواهرم دخترش۱۱ماهش بود باردار شد ما خ هواشو داشتیم ک دخترش اذیت نشه کاش ف ...

اره واقعا

اره ادم كمك داشته باشه خيلي خوبه من خواهر ندارم متاسفانه ولي مامانم خيلي مهربونه از هر لحاظ خيلي به فكرمه و پشتمه 

2728
خب معلومه شیطون میشه.بعدم خواستی دوباره بچه دار بشی باید خانوادت کمکت کنن.چون خ نمیتونی ب دخترت رسید ...

شبنم من الان تو نت ميخوندم جينسينگ سفيد از جينسينگ قرمز خاصيتش بيشتره نوشته بعد نوشته بود با دارچين و زنجبيل قاطي كنيد پر كنيد تو كپسول

اگ چند روز عقب میفته یعنی  تخمک گذاریت هم دیره.. انشالله ک نگذشته باشه

اعظم جون نحوه استفاده از کیت چجوریه 

چقد باید تو ادرار بمونه 

کیتو خراب کردم 

منتظر گل پسرام  
2740
عشقممممم  اینقدر ناراحت بودم ک چرا من ترشحات ندارم ..شمام این سری ک باردار شدی ترشحات نداشتی بع ...

ای خواهر من خشک خشک بودم چندماه داروگیاهی خوردم دوماهم لتروزول بیچاره شدم فقط باسونو فهمیدم اندازه فولیهامو

فاطمه خرنوب بايد حتما دم كنيم؟ نميشه پودر كنم بخوره؟ مثلا ريشه جينسينگ و خرنوب رو اسياب كنم تو ...

چرلمیشه عزیزم

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
شوهر من با همه چيز بچه كار داره هي ميگه اينكارو كن اون كارو كن ديوونم ميكنه انقدر تو همه چيز دخالت م ...

😒😒😒😒😒😒

منم سنگینم کمرمو خم میکنم موقع راه رفتن مامانم میوه صاف راه برو میگم نمیتونم

انشالله زودترخوب بشی عزیزم

2706