2737
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013847 بازدید | 355184 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیدونم بخدا بعد اقدام از پله ها افتادم مریض شدم نگرفت این ماه فولی هام کوچک بود 11 و 12 اقدام نکردم ...

عقب انداختی یعنی بدنت آمادس.اینجور میگن

چرا مواظب نبودی 

این ماه آب هویج زیاد بخور واسه رشدش خوبه.اگ محرک نمیخوری

سیاهدانم با عسل خوبه بخور

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2728
بچه ها پرییود من از هفت روز به سه روز تغییر کرده الان چند ماهه هفت هشت ماهه قبلا روز اول پری خونریزی ...

منم الان یکساله همینجورم ،،،البته این سری که دوروز بود امروز روز سومه ولی پاک شدم دیگه ،من فکر کنم بخاطر پماد کلوترمازول و دارو هایی که خوردم اینجوری شد این ماه

سلام بچه ها  یه نظرخواهی میخوام ازتون , به نظرتون بین اسم محمدرهام و محمدصدرا کدوم قشنگ تره?

محمد رهام😍

واسه نی نیت هنوز اسم نزاشتی

اسم دخترت چیه ی چیزی بزار ب اسم اون بیاد 

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲👍👍👍👍👍👍

اینا چیه؟؟؟😤😤😤

2740
محمد رهام😍 واسه نی نیت هنوز اسم نزاشتی اسم دخترت چیه ی چیزی بزار ب اسم اون بیاد 

فعلا گیر اسم هستیم , خودم محمدصدرا دوست دارم ولی شوهرم میگه محمدرهام   

عاشقتم یسنا و محمد کوچولو خدایا شکرت برا این دو تا زندگیم 
فعلا گیر اسم هستیم , خودم محمدصدرا دوست دارم ولی شوهرم میگه محمدرهام    

همون محمد رهام بزار😅😍😍

اونک سفید بود کلاه آبی داشت پسر شما بود؟

یادم نیس کدوم بود

بچه ها من پریودشدم☺️ خوشحالم برای اینکه تکلیفم معلوم شد و خداروشکر دوفاستون داره روم جواب میده حال ...

دوفاستون مال چیه

همون محمد رهام بزار😅😍😍 اونک سفید بود کلاه آبی داشت پسر شما بود؟ یادم نیس کدوم بود

آره عزیزم همون بود

عاشقتم یسنا و محمد کوچولو خدایا شکرت برا این دو تا زندگیم 
البته من اعتقاد ندارم و خودم به چشم دیدم هم دکترا میگن تو همین نی نی سایت بیشتر با کلومیفن دوقلو پسر ...

ایناهمش نقضم داره عزیزم.حتی همین رژیمم کلی نقص داره..همه ش دست خداست

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
2706