2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013671 بازدید | 355184 پست
عزیزم ببخش که من جواب میدم  من اینو از دوتا دکتر پرسیدم گفتن اصلا نیازی به بلند شدن نیست  ...

اعظم جون منم شنیدم خوب نیس یهو پهلو ب پهلو بشین

باید بشینین بعد ب طرف دیگ بخوابین

شما احتیاط رعایت کن واسه گل پسرت بد نباشه

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انشالله👶

چرا عکس پرو رو عوض کردم عوض نمیشه؟🙁

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2728
عزیزم دسترسی به سنو ندارم تنها راهم کیت وعلائمی که دارم هست 

خب پس همین مدیکور خوبه.پس دماسنجم بگیر دمای بدنتو اتدازه بگیری

اگ محرک نخوری خوب جواب میده

2738
محرک مثلا چی نه من فقط مولتی ویتامین. اسیدفولیک ویتامین E ویتامین cمیخورم 

اگ فولیکولا کوچیک باشن دکتر قرص محرک میدن

اینا ک میگی ک خوبه.فقط cرو من خوندم اسیدی میکنه واسه پسر شدن خوب نیس

ی سونو واژینال برو ببین فولیات اگ سایزشون خوب بود ک خ خوبه

2706