2733
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013831 بازدید | 355184 پست
به صفر که نمیشه ولی اونایی ک تخمک خیلی ضعیف دارن خیلی کمک میکنه مخصوصا اونا ک طولانی مدت باردار نمیش ...

اگه نتیجه بده ارزششو داره گلم.منم شوهرم بردم طب سنتی داروهایی که داد گف ۹۰۰ تومن قشنگ چشامون گرد شده بود.به منم یه معجون عسل و پودر سنجد داد اون ماهی که خوردم از اول تا اخر تخمدانام تیر کشیدن.اگه یادت باشه همون ماهی که شک کردم شاید باردارم.از بس تخمدانام تیر میکشیدن بعدش رفتم سنو گفت از پی سی او دی هیچ خبری نیست.چون من خیلی خیلی خفیفشو داشتم.اعظم جون تیر تخمدانا یعنی ذخیرمونو کم نکرده که چون مال من قشنگ ۲۰ روز تیر کشید من از ذخیرمم قبل از این تیر کشیدنا داده بودم؟!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اره خودت هم بخور 

میگما خوبه هی اب هویج بخورم؟

اگ زیاد کار کنیم واسه نطفه بده؟؟

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
اگه نتیجه بده ارزششو داره گلم.منم شوهرم بردم طب سنتی داروهایی که داد گف ۹۰۰ تومن قشنگ چشامون گرد شده ...

یعنی ۹۰۰تومن دارو گیاهی گرفتین خوردینو باردار نشدی؟؟

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
کیوتن یا سلنیوم خیلی خوبه برا جنسیت

شوشو من اینا رو نخورده😕

2738
اگه نتیجه بده ارزششو داره گلم.منم شوهرم بردم طب سنتی داروهایی که داد گف ۹۰۰ تومن قشنگ چشامون گرد شده ...

نه نه ربطی به ذخیره نداره..تو بارداری مادرمون تغذیه شون خوب باشه ذخیره مون هم بالا میره برا همین میگن ۳ ماه اول خیلی مهمه خوب تغذیه کنین...ولی تیر تخمدانها انگار محرک خوردم اونجوری میشدم..مثا اینکه تقویت تخمدانهاس برا ساخت فولیکول 😁 گفت هر کی خورد باردار شد بعضی ها دوقلو  من خودم تمبلیم خیلی وقته کم شده دیگه طبیعی فولیکول دارم فقط دیر ازاد میشه فقط ضخامتم..خدا کنه اونم بره بالا ...

الهم صل علی محمد و ال محمد
یعنی ۹۰۰تومن دارو گیاهی گرفتین خوردینو باردار نشدی؟؟

خوردم.قرار نبود اقدام کنم مهر قرار ای یو ای کنم فعلا در حال تقویت خودم و شو شو هستم.ولی اون ماه عجیب تخمدانام تیر کشید ترسیدم با جلوگیری باردار شده باشم

عشقم دیشب کارت داشتم میخواستن بپرسم دیشب ازت ساعت 2 شب بود به نظرت اقدام داشته باشم ? یا صبح زود 5 ...

شرمنده بخدا شبها زود میخوابم...ولی اصلا اقدامت لازم نبود به نظرم انشالله همون قبلی ها گرفته 

میگما خوبه هی اب هویج بخورم؟ اگ زیاد کار کنیم واسه نطفه بده؟؟

نه خوبه اب هویج  ویتامین ا داره خیلی خوبه ولی دیگه بعد اقدام لازم نیست هر روز بخوری هر وقت دوست داشتی بخور

نه نه ربطی به ذخیره نداره..تو بارداری مادرمون تغذیه شون خوب باشه ذخیره مون هم بالا میره برا همین میگ ...

ای گفتی من الان فقط نگرانیم اینه تو ای یو ای تخمکام دیر ازاد شه!راستی منم الان سلنیوم بخورم عشقم یا کیوتن.با توجه به شرایط من ضرر نداشته باشه؟روزی چنتا از هر کدوم؟

ای گفتی من الان فقط نگرانیم اینه تو ای یو ای تخمکام دیر ازاد شه!راستی منم الان سلنیوم بخورم عشقم یا ...

دوتاشون انتی اکسیدان ک جلوگیری میکنه رادیکال ها ازاد به تخمک یا اسپرم اسیب بزنه کیفیت و بالا میبره..کیوتن هم خیلی عالیه من دو تاش میخورم البته از روز اول تا تخمک گداری ک کیفیت تخمک بالا بره.رشدش هم بالا میره..ولی اگه میخوای بین دوتا یکی انتخاب کنی کیوتن عالی تره

2706