2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013972 بازدید | 355184 پست
حالا صبح همیشه چند نفر بیدارن حالا همه خوابن

عزیزم اشکال نداره که تو ارضا نشدی و سجده ای هم نبوده...

منم باردار شدم هیچکدوم از این حالتها نبود...بچه م هم پسره

خدایا آرزوی داشتن بچه رو به دل هیچ زنی نذار...من براتون خدا را آرزومندم...خدایا بچه های همگی رو به پدر و مادرهاشون ببخش...پسرهای قشنگ منم در پناه خودت حفاظت کن🙏🙏🙏🧿🧿
الان ما اقدام داشتیم تازه شروع به اقدام کردیم یهو مال شوهرم اومد تازه شروع کردیم من ارضا نشدم و حالت ...

دختر این حرفا چیه ؟؟؟؟

چه ربطی داره ؟/؟؟؟

چرا هی به خودت استرس میدی ؟؟؟؟

من هیچ کدوم از اقداماتم سجده ای نبود وو فقط یه باری که روز پاکی ارضا شدم بقیه هیچ کدوم ارضا نشدم 

اگه خدا بخواد این چیزا الکیه 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دختر این حرفا چیه ؟؟؟؟ چه ربطی داره ؟/؟؟؟ چرا هی به خودت استرس میدی ؟؟؟؟ من هیچ کدوم از اقداماتم ...

شما مگه چند بار اقدام داشتید .روز پاکی اقدام برای بارداری بود که ارضا شدی

مامان مهرسا جونی  امرپز که دکتر بودم میگفت ی اقدام هم قبل از تزریق امپول باشه   ،،،،به نظ ...

اقدام قبل تزریق برا بچه دار شدن ن جنسیت‌‌‌....اگه جنسش برات مهم نیست انجام بده وگرنه نه چون حداقل ۳۶ ساعت بعد ازاد میشه اسپرم مونده س.

الهم صل علی محمد و ال محمد
اقدام قبل تزریق برا بچه دار شدن ن جنسیت‌‌‌....اگه جنسش برات مهم نیست انجام بده وگرنه نه چون حداقل ۳۶ ...

مامان مهرسا به نظرت الان یه سونو برم ببینم آزاد شده یا نه

2740
اقدام قبل تزریق برا بچه دار شدن ن جنسیت‌‌‌....اگه جنسش برات مهم نیست انجام بده وگرنه نه چون حداقل ۳۶ ...

دیدی ابجی چی شد ساعت 4 نشد گفت 7 بریم اقدام 7 هم تا قهوه ویخ وقرآن شد نیم ساعت پیش 8 اقدام .

اونم تازه شروع شده بود 1 دقیقه هم نبود اومد.

من ارضا نشدم و سجده ای نبود 

من تخت صاف دراز کشیده بودم اونم دراز کشیده بود مستقیم روی من .ببخشید واضح میگم .

الان ما اقدام داشتیم تازه شروع به اقدام کردیم یهو مال شوهرم اومد تازه شروع کردیم من ارضا نشدم و حالت ...

استرس بهش دادی زود انزالی گرفت بیچاره خو...این موقع ها به شوهراتون هی نگین تخمک گذاری  استرس میگیرن کار خراب میکنن..سعی کن خودت سمتش بری فکر کنه برا خودتونه نه اقدام..الان هم چیزی نشده که مهم زمان تخمک گداریته هی نق نزن دختر بدنت اسیدی میکنی و کار و خراب تر..ی اقدام هم عصر داری ها ولی اون سعی کن با ارامش باشه

دیدی ابجی چی شد ساعت 4 نشد گفت 7 بریم اقدام 7 هم تا قهوه ویخ وقرآن شد نیم ساعت پیش 8 اقدام . اونم ت ...

عیب نداره بابا چه چیزا گیر میدی ..سجده ای برا همه اتفاقا خوب جواب نمیده اونایی ک رحم لقب دارن خیلی عالیه‌..بعدشم زمان قدیم سجده ای بود همه همون عادی شو انجام میدادن سعی کن صلوات بفرستی حمد و توحید بخونی..ایته الکرسی ک ارامش بگیری نه با اعصاب خوردی ...

استرس بهش دادی زود انزالی گرفت بیچاره خو...این موقع ها به شوهراتون هی نگین تخمک گذاری  استرس می ...

نه بابا هر ماه میدونه موقع تخمک گذاریه اولین ماهه اینجوری شد. دیگه هر چی گفت گوش دادم 4 صبح گفت نه 7 خوبه منم گفتم باشه که دیگه تا قرآن و یخ شد 8 اقدام کردیم سجده ای نشد و ارضا هم نشدم اصلا یه دقیقه نشد.الان برم سونو به نظرت

2706