2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013661 بازدید | 355184 پست
وای.  عزیزم خدا بهت یه نی نی سالم بده خواهری خیلی دلم گرفت واست ،،من وقتی از بیمارستان اومدم فق ...

خدا نکنه عزیز دلم.خدا شمارو واسه دختر و همسرت حفظ کنه.

اون شبی که به همسرم گفتم باردارم و اون اشک شوق ریخت و هی می گفت یعنی بابا شدم رو هرگز فراموش نمیکنم...

منممثل شما دعا کردم خدا هیچکسو اینطوری امتحان نکنه و عذابش رو نبینه...

دکترم گفت طبیعیه دخترم و اتفاق می افته!

گفتم زندگیم لرزید دکتر چقدر راحت می گین طبیعیه😢

آزمایشای بعد سقط رو هم دادم و خداروشکر مشکلی نبود...

می دونی .. حس می کنم خدا نمی خواد مادر بشم

🤢🤢🤢

حس می کنم تا آخر عمرم با دیدن بچه های کوچولو قلبم آتیش می گیره

اما...راضیم به رضا و قسمت خدای مهربونی که فقط اون فهمید چی به سرم اومد.

منتظر معجزه خداوند هستم...😊
لیانابخاطر بی حسی تا چند ساعت نمیتونه تکون بخوره بنده خدا 😔 شاید شب بتونه یه پیامی بده. فری و مهرک ...

منم میام تاپیک فقط دنبال عکس نی نی مهرک و فری هستم خدا رو شکر نی نی افسانه جون دیدم

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است گاهی دعا نکرده قرعه به نام تو میشود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فاطمه جونم  خواهر خوب و‌مهربونم  ناامید نشو عزیزدلم،،،ما اول خدا و بعد همدیگر رو‌دا ...

عشقم رز قشنگم انشالله که همگی نتیجه بگیریم

درسته حق با توست 

منتها من چون وضعیت سنی و مشکلات جسمیم خیلی زیاده زودتر بهم میریزم و امیدم از دست میدم 

این بارداری شیمیایی حسابی روحیه م داغون کرد 😔

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
2728
عشقم رز قشنگم انشالله که همگی نتیجه بگیریم درسته حق با توست  منتها من چون وضعیت سنی و مش ...

الهی آمین 

انشاءالله همه ی بچه ها دست پر از اینجا در میاییم و گاهی میاییم راحع به غذا خوردن و کارهای بچه هامون باهم مشورت میکنیم 😍😍😍😍❤️❤️❤️

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
الهی بمیرم برات نسرینم بخدا جلو چشممی همش انشالله کم مونده راحت بشی از انتظار و استرس و خدا خودش پ ...

خدا نکنه عشقم زنده باشی. چی بگم راضیم به رضای خدا تا لحظه مرگم واسه رسیدن به خواسته ام دعا میکنم و از خدا میخوام شایر روزی برسه به آرزوم برسم. من اکثرا خوابهای خوبی میبینم ولی نمیدونم چرا تعبیر نمیشن

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
الهی آمین  انشاءالله همه ی بچه ها دست پر از اینجا در میاییم و گاهی میاییم راحع به غذا خوردن و ...

انشالله عشقم انشالله

حالا منم از خودم شرح حال بدم 

من بعد از خوردن سه دوره روکین (ال دی)برای درمان کیستم ،،،این ماه هیچ‌محرکی استفاده نکردم و امروز که روز سیزدهم سیکلم بود رفتم سونو ،،،

خدا رو شکر که‌کیستی وجود نداشت و رحم طبیعی بود ولی فولی غالب نداشتم 😐😐

از پری بعدی بهم لتروزول داد

امپول hcg داد و گفت بهترین زمان اقدام بعد از آمپول سی ساعت بعد هستش

البته خانم دکتر میگفتن که شب قبل از تزریق امپول هم نزدیکی باشه که من خیلی با اطلاعات نی نی سایتیم سازگار نیست که قبل از امپول اقدام باشه چون ممکنه اسپرم بمونه و اا تخمک گذاری yهااااا از بین برن 😐😐😐😐

حالا به امید خدا از دوره ی بعدی منم شروع میکنم به لتروزول 

و امپول 

ولی بعد از امپول سه بار اقدام میکنم چون واقعا خسته ام 😊😊😊😊

2738
خدا نکنه عشقم زنده باشی. چی بگم راضیم به رضای خدا تا لحظه مرگم واسه رسیدن به خواسته ام دعا میکنم و ا ...

دوراز جونت عشقم 😘 خواب تعبیر میشه ولی زمانش مشخص نیست انشالله به زودی تغبیر میشن و پسر قشنگت بغل میگیری

همینکه سالمید و جوون خدارو هزارمرتبه شکر پسرتم به موقعش میاد بغلت کم مونده نسرین جانم

سلام عزیزم دلم ،،خوب که چه چی بگم. مجبورم بخاطر دخترم و شوهرم خودمو سرحال نشون بدم ،،تا آخر عمرم جیگ ...

هنوزم میخوام از خواب پاشم و ببینم تیکرت هنوز هست واقعا میگم خیلی ناراحتم برات . مطمنم هستم که بزودی خدا به بهترین شکل برات جبران میکنه. عزیزم بیشتر گرمی بخور که کامل دفع بشه خدا نکرده کورتاژ نشی. موعدم ۳۰ مه عزیزم من که امید دارم  و از رو نمیرم ولی فکرنکنم خبری باشه

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
حالا منم از خودم شرح حال بدم  من بعد از خوردن سه دوره روکین (ال دی)برای درمان کیستم ،،،این ماه ...

رزجون خداروشکرکیستت برطرف شده عزیزم.انشالله ک ماه بعدت بهترین فولیاروداشت باشی عزیزم واولین اقدامت دلمنت سبزبشه باجنس دلخواهت

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
دوراز جونت عشقم 😘 خواب تعبیر میشه ولی زمانش مشخص نیست انشالله به زودی تغبیر میشن و پسر قشنگت بغل می ...

توکل بر خدا عزیزم ان شاءالله

دوراز جونت عشقم 😘 خواب تعبیر میشه ولی زمانش مشخص نیست انشالله به زودی تغبیر میشن و پسر قشنگت بغل می ...

عزیزم از دختر دینا  خبر داری بهتر شدن ؟ کاش بهش میگفتی یه سر بیاد تاپیک

موعدت ۳۰هست نسرین جون؟ انشاءالله باخبرهای خوب بیای تاپیک خواهرم🙏❤ درچه حالی؟

آره عزیزم ۳۰ امه. توکل بر خدا ان شاءالله خوشحالتون کنم

رزجون خداروشکرکیستت برطرف شده عزیزم.انشالله ک ماه بعدت بهترین فولیاروداشت باشی عزیزم واولین اقدامت د ...

ممنونم فاطمه ی مهربونم 

عزیزمی 

شما در چه حالی؟؟؟

چندمِموعدته عزیزم؟؟؟

2706