2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3014426 بازدید | 355184 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره عزیز دلم جوابشو گذاشتم بتا 1640 بالا نیس

مبارک باشه عشقم انشاءالله دوقلو بارداری خواهر 

بتات به دوقولویی مشکوکه😍😍😍

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
2731
الان اومدم سایت  تیکرت مبارک خانم خانوما😍😍😍 ای جان دلم خدایا صدهزارمرتبه شکرت قسمت همه ی ب ...

عزیز دلم ممنون لطف داری خانم بامحبت😘😘 بابت دعای خیرتم ممنون ان شالله تیکر خودت فدات بشم. 

ای خدا بازم حکمتتشو شکر . من که دارم دیوونه میشم نمیدونم چکار کنم دیگه بخدا حالم از دارو خوردن بهم م ...

الهی بمیرم برات نسرینم بخدا جلو چشممی همش

انشالله کم مونده راحت بشی از انتظار و استرس

و خدا خودش پاداش اینهمه صبوریت به بهترین شکل بده

راستی درمورد خوابت تعبیرش عالی بود

میوه خیلی خوبه ثمر هست و معنی فرزند داره

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
@روژان22    عزیزم خوبی حالت خوبه بیا پیشمون دوباره لطفا

سلام عزیزم دلم ،،خوب که چه چی بگم. مجبورم بخاطر دخترم و شوهرم خودمو سرحال نشون بدم ،،تا آخر عمرم جیگرم آتیشه واسش ،، 

از لحاظ جسمی هم بدنم بی نهایت درد میکنه پاهام و دلم عین فلج ها شدن گرفتن به زور راه میرم شاید از جفتم مونده باشه چون بعد اومدن بچه اصلا باهاشون همکاری نکردم واسه جفت ،، 

شما کی موعدت هست انشالله خوشحال بشی این ماه

😍خدایا شکرت 😍
مبارک باشه عشقم انشاءالله دوقلو بارداری خواهر  بتات به دوقولویی مشکوکه😍😍😍

خخخخ واقعا خدا از دهنت بشنوه خدا بده یه دستی من میگیرم دودستی. ولی فک نکنم اخه من خیلی از موعدم ردشده رفتم ازمایش گلم

2738
سلام عزیزم دلم ،،خوب که چه چی بگم. مجبورم بخاطر دخترم و شوهرم خودمو سرحال نشون بدم ،،تا آخر عمرم جیگ ...

روژان عزیزم خدا به دلت ارامش بده. حتما حتما بعدا سونو برو چیزی نمونده باشه😔😔😔

پریود شدی عزیزم ؟ ما که با غم تک تکتون ناراحتیم عزیزم با خواشحالیتونم شاد. پس بهتره کنار هم بمونیم . ...

موعدت ۳۰هست نسرین جون؟

انشاءالله باخبرهای خوب بیای تاپیک خواهرم🙏❤

درچه حالی؟

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
فاطمه جون کجایی خواهر؟بارداری شیمیایی داشتی؟ افسانه هم بارداری شیمیایی داشت وچندماه بعدش پسرش روبار ...

سلام سامی قشنگم خوبی خواهر خوبم

اره احتمال زیاد شیمیایی بوده خیلی بد بود خیلی حس کردم ازمایشگاه رو سرم اوار شد همسرم خونه منتظرم بود اما😭😭

نمیدونم سامی سرچ کردم بخاطر مشکلات کوروموزنی تخمک هست سن مادر و‌مشکلات رحم

خیلی بهم ریختم حس میکنم شاید ارزوی محمدحسین برای همیشه بمونه تو قلبم 😭😭😭😭

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
روژان عزیزم خدا به دلت ارامش بده. حتما حتما بعدا سونو برو چیزی نمونده باشه😔😔😔

مرسی عزیزم بعد دوسال اقدام و دکتر و دارو و رژیم همچین بلایی سرم اومد اصلا نمیتونم هضمش کنم ،

دکتر گفت بعد خون ریزیت که تموم شد برو سونو

😍خدایا شکرت 😍
ای خدا بازم حکمتتشو شکر . من که دارم دیوونه میشم نمیدونم چکار کنم دیگه بخدا حالم از دارو خوردن بهم م ...

خدا انشالله هرچه زود تر یه گل پسر نازبهت بده عزیزم همیشه به یادتم و اون موقع که خواننده خاموش بودم همش منتظر خبر بارداریت بودم و همیشه دعات میکردم گلم.

خدایا شکرت
مرسی عزیزم بعد دوسال اقدام و دکتر و دارو و رژیم همچین بلایی سرم اومد اصلا نمیتونم هضمش کنم ، دکتر گ ...

روژان عزیزم خیلی ناراحت شدم تو خیابون وقتی پستت رو خوندم پاهام سست شد ...برای ارامش دلت دعا میکنم امیدوارم یه خاطره شیرین به زودی جایگزینش بشه خواهر .شقم قبلش کار سنگین نکرده بودی چرا اخه اینجوری شدی علتش ؟

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
سلام سامی قشنگم خوبی خواهر خوبم اره احتمال زیاد شیمیایی بوده خیلی بد بود خیلی حس کردم ازمایشگاه رو ...

عشقم اینا رو بخونی فقط به خودت استرس میدی الکی ...انشالله به زودی زود خدا قسمتت میکنه یه محمدحسین زیبا و خوش تیپ .

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
2706