2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013692 بازدید | 355184 پست
شماهم مثل من دوتا دختر دارین؟ 

بله عارفه جان

کن لما لا ترجو أرجى.....امام على عليه السلام : به آنچه اميدش را ندارى اميدوارتر باش؛ زيرا كه موسى عليه السلام رفت كه براى خانواده اش آتش برگيرد اما [در آن جا] خداوند عزّ و جلّ با او به سخن در آمد و او پيامبر برگشت .(در نا امیدی جای بسی امید است)
من هم سه ماه اول اينجوري بودم  الانم سه ماه آخر  سه ماه دوم خيلي راحت بودم اصلا انگار با ...

بهار بهار جان اینو گفتی من استرس گرفتم 😅

باور کن خوراکم سه ماه اول فقط سوپ بود و کنارش اش رشته 

الان خوب شده همه چی میخورم خصوصا یکی دیگه درست کنه 

ینی سه ماه اخر باز باید سوپ بخورم ویار داشته باشم!! 😕😂

شاید داره موهای سر کوچولوت داره زیاد میشه باعث شده ویار بگیری

☘اَلا بِذکر الله تطمَعِنَّ القلوب☘خدایا خودت مواظب پسرم👶 باش❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
😅😅😅 خوشم اومد با جنبه ای واقعاً هم همینه ازدواج کلی مسئولیت با خودش میاره و بالطبعش مادر شدن😍 ا ...

کوچیکتم😂😂😂😂

واقعا حرفات درسته👍😍

✨اونایی که میگن انسان یکبار متولد میشه کسایین که معجزه ها رو باور ندارن✨تو معجزه ی من شدی✨y✨چه خوب شد که اومدی💞
روزی ۲ تا خوردی حتما رشد میکنه من روزی ۲ تا خوردم کیست ۳۴ زدم...حداقل برات ۲۰ میشه تا زمان ازاد شدن

دکتز گفت فردا نرو پس فردا برم .

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
بهااار تو رو خدا مگه بچه شدی؟عهه دختر این فکرا  و حرفا چیه .ایشاااله که پسرتو به موقع و سالم بغ ...

نرگس باور كن دست خودم نيست ،يكي دو هفته ديگه ٧ ماهم تموم ميشه يعني يه شب خواب خوب نديدم ،موقع تكون خوردناش قربون صدقش ميرم ولي خيلي خواباي عجيب غريب ميبينم،هر روز هم صدقه ميدم بخدا،انشالله عشقم همه چي بخوبي و خوشي برامون تموم شه

خدا فرشته هاي ناز تورو هم حفظ كنه عزيز دلم😘

مامان دو تا ني ني😍❤️ پسرم عاشقتم❤️تو دليم نفسم خوش اومدي💋💋
بهار بهار جان اینو گفتی من استرس گرفتم 😅 باور کن خوراکم سه ماه اول فقط سوپ بود و کنارش اش رشته& ...

تو ويارت دقيقا مثل منه 

آره ميگن احتمالا موهاش در اومده ويار داري 

ولي باور ميكني من از صبح تا الان فقط يه فنجون كاپوچينو خوردم با دوتا دونه گوجه فرنگي ،دلم ضعف ميره ولي ميلم به هيچ غذايي نميره 

ووووو اينكه دلم ميخواد فقط سيب سرخ بخورم،تو باغمون داريم،هر روز صبح بيدار ميشم اول ميرم سمت درختا ٢ تا دونه سيب سرخ ميچينم ميخورم،واي هيچي لذت بخش تر از اون سيب نيست برام 

مامان دو تا ني ني😍❤️ پسرم عاشقتم❤️تو دليم نفسم خوش اومدي💋💋
2738
پنجشنبه احتمالا ،باید چهارشنبه برم سونو

به سلامتی عزیزم

تمام دعاهای خیرمون رو بدرقه ی راهت میکنیم مهربان بانو ❤️❤️🤲🤲🤲

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
عزیزم‌مال منم‌۱۷ بود  چرا فکر میکنی ۱۶ بده؟ اتفاقا سایز بالا به نفع کیست و یا دختره

واقعا .خدا کنه تا فردا غروب به 18 برسه و بگه حالتای آزاد شدن داره. به نظرت تا فردا غروب به 18 میرسه .آخه غروب امروز س 6 آمپول آزاد سازی زدم 

من دوره ام  همش نامنظم میشه این ماه 25 روزه شده روز 20 شهریور پریودشدم روز اول مهر تخمک گذاری ه ...

کیت بزارعزیزم ازفردا شروع بزاردیرنشه هرموقع دوتا خط پررنگ شدبروبرا اقدام

آنیا والند جگرگوشه هام عاشقتونم💋💋💋
عزیزم  من تمام پست هات رو خوندم  با توجه به اینکه سیکلت طولانیه شما فرصت دلشتی که فردا ا ...

منم نمیخواستم بزنم ولی این گیت خاک برسر باعث شد دکتر بگه بزن بعد که رفتم سونو دنیام خراب شد .چرا میگی پس فردا یکی میگه فردا غروب کدوم برم بهتره .آخه غروب ساعت 6 آمپول زدم پس فردا صبح دیر نمیشه به نظرتون 

دوستان عزیزم دعا کنید برام من فردا موعدمه پریود نشم ، دل اینو ندارم ک بی بی بزنم

ناامیدنشوووو،علایم بارداری داری؟؟کیت وبزن جون من لااقل ازبلاتکلیفی درمیای

آنیا والند جگرگوشه هام عاشقتونم💋💋💋
2706