2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3014515 بازدید | 355184 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

خدا انشاءالله بحق قران ی پسر سالم بهت بده دهنشون بسته بشه

ممنووونم عزیزم از دعای خوبت

خدا حاجات شما رو هم بده گلم

کن لما لا ترجو أرجى.....امام على عليه السلام : به آنچه اميدش را ندارى اميدوارتر باش؛ زيرا كه موسى عليه السلام رفت كه براى خانواده اش آتش برگيرد اما [در آن جا] خداوند عزّ و جلّ با او به سخن در آمد و او پيامبر برگشت .(در نا امیدی جای بسی امید است)
فاطمه جان(ببخش اگه اسم رو درست نگفتم)  دکتر گفت  مشکل همسرته بقول خودش هزاری هم تخمگ گذاری ...

اینو ک درست گفته عزیزم اول باید شوهرتو تقویت کنی درکنارش خودتو...بنظرمنم اولین آیتم اسپرم شوهرته...والامن دوبارآی یوآی کردم غیراینکه دوماه عقب افتادم چیزی برام.نموند...من ک این ماه اون بخوروانجام دادم ضرری نداره

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
2742

سلام دوستای گلم 

من ۲۳ ام اقدام داشتم ولی بعد از اقدام حالم بد شد باز نزاشتم تلاشمون هدر بره تحمل کردم فرداش از صبح حالت تهوه و دل درد شدید و دمای بدنم بالا رفته بود. 

شبش دوباره اقدام داشتیم ولی راحتر از قبل بودم امروزم اصلا حالت تهوه نداشتم. بنظرتون چرا من شب اول اینجوری شدم؟

نه بابا سایزش خوب نیست که بخواد ازاد بشه منم امپولو زدم چقدر اعصابم به هم ریخته گریم گرفته

اشکال نداره چرا ناراحتی  اگه سایزش بزرگ بود باید ناراحت میشدی ...میگم خل شدی هااا...اممول ک بزنی روزی ۲ میل رشد میکنه دقیقا ۳۶ تا ۴۸ ساعت دیگه باید ازاد بشه...امپول رشدش زیادتر میکنه...فقط این  کیت مارکش چی بود؟؟میدونی ک احتمال داره همین ۱۶ هم ازاد بشه این دلیل نیست بالا ۲۰ برسه تا ازاد بشه..ی کیت مارک دیکه امتهان میکردی...خودم یبار لتروزول خوردم سایز ۱۵ ازاد شد

الهم صل علی محمد و ال محمد
سلام عزیزم خواستم بهت پ بدم نمیدونسم دقیق چیبگم گفتم فردا بری سونو ازت خبر بگیرم انشاءالله فردا چنتا ...

عزیزدلمی دل ب دل راه داره...قربونت برم عزیزم...انشالله ک هیچ مشکلی پیش روت نباش باران جون

2740
سلام دوستای گلم  من ۲۳ ام اقدام داشتم ولی بعد از اقدام حالم بد شد باز نزاشتم تلاشمون هدر بره ت ...

شاید بخاطرتخمک گذاریت بوده

2706