2733
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3014700 بازدید | 355184 پست
دیدم فداتشم ..خیلی خیلی خیلی تبریک میگم😘😘😘😘😘😘😘

سلام فاطمه جون چطوری گلم سونو  کی میری؟

ای زیباترین خالق، هزاران بار سپاس لایق توست و من نمی‌توانم نعماتت را نام ببرم. بخاطر زیباترین تکرار این دنیا که بیداری‌ست، بخاطر حال خوبم، بخاطر اینکه در هر لحظه به جای اینکه مچم را بگیری، دستم را می‌گیری و بالا می‌کشی، بخاطر تمام داشته‌هایم، بخاطر هر آنچه که ندارم و ایمان دارم که اگر خیر و صلاح من در آن باشد تو خود به من می‌بخشی، بخاطر اینکه مسیر را برام روشن می‌کنی و راه را به من نشان می‌دهی، بخاطر اینکه خانواده‌ام در کنارم هستند، بخاطر دوستان خوبم که دوستشان دارم و دوستم دارند، تو را شکر می‌کنم
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
لیانای مهربونم  پیشاپیش خیلی خیلی مبارک باشه برای همه ی منتظرها این لحظه های ناب رو دعا کن&nb ...

عشقمممم رز دوست داشتنی

ممنوووونم، به خدا این چندروزه اون روزی که بی بی چک گذاشتم و تو شوک بودم و اومدم اینجا به شماها گفتم همش جلو چشمم میاد خودم باورم نمیشه گذشت و حالا فردا می خوام پسرمو انشالله به دعای شما صحیح و سالم بغل کنم، یه بارم گفتم واقعااا خدا شاهده که هرموقع حس خوشی کردم یهو یاد شماها افتادم و همون لحظه از خدا این حال و واسه تک تکتون آرزو کردم

فرداهم قابل باشم تمام لحظات قبل و خود اتاق عمل و اختصاص میدم به اسم بردن شماها و خانوادم

چشم من تو اولین فرصت که بتونم گوشی دستم بگیرم میام و خبر میدم

يا امام رضا...بطلب❤️
عزیزی فاطمه جان. ان شالله اینماه نوبت خودت بی صبرانه منتظر بی بی چکت هستم. کی نوبت سونو داری؟ چندم س ...

فداتم..امروز9سیکل فرداساعت12نوبت سونودارم..تیکرم بذارعزیزم حال کنیم

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
2738

خانمای که در شرف زایمان هستید و دوستایی که تازگی فهمیدید باردار شدید به شیرینی این روزای قشنگتون سر نمازتون خیلی بچه های تاپیک رو دعا کنید به خصوص روژان جون که سقط کردن و دلش گرفته براشون دعا کنید تا انشالله خدا به زودی مرحم دلشون بشه انشالله بارداری خوب و سالمی رو بگذرونید .

ای زیباترین خالق، هزاران بار سپاس لایق توست و من نمی‌توانم نعماتت را نام ببرم. بخاطر زیباترین تکرار این دنیا که بیداری‌ست، بخاطر حال خوبم، بخاطر اینکه در هر لحظه به جای اینکه مچم را بگیری، دستم را می‌گیری و بالا می‌کشی، بخاطر تمام داشته‌هایم، بخاطر هر آنچه که ندارم و ایمان دارم که اگر خیر و صلاح من در آن باشد تو خود به من می‌بخشی، بخاطر اینکه مسیر را برام روشن می‌کنی و راه را به من نشان می‌دهی، بخاطر اینکه خانواده‌ام در کنارم هستند، بخاطر دوستان خوبم که دوستشان دارم و دوستم دارند، تو را شکر می‌کنم
خب استرس گرفتم یعنی زود یائسه میشم؟

لااله ال الله  نه ذخیره  ت خوبه...خیلی مونده تا یائسگی ت...وقتی به صفر برسه یائسه میشیم.. حدودا زیر  ۳۳ سال ها ذخیره تخمدان نرمالش ۲ تا ۳      ..۳۳ تا ۳۷ حدودا ۱.۷ ...حدودا ۴۰ ساله ها ۱....یالا۴۰ حدودا نیم ...تا اینکه یاعسه  میشیم...بهترین عدد ۳ که بعنی دخیره عالیه دارو راحت جواب میده بدنش خرجی عدد پایین تر بیاد بدن فولیکول کمتر داره تولید کنه  

الهم صل علی محمد و ال محمد
قربون چشمات برم بهار جان سلامت باشی انشالله حتماااا عزیییزم اسمتو میبرم الهی که ما ذوق کنیم برای پ ...

عزيز دلم ايشالله به راحتي زايمان كني و گل پسرتو سالم بغل بگيري خيلي لحظه شيرينيه وقتي بچه رو ميزارن تو بغلت و ميگن بهش شير بده يه موجود كوچولوي ظريف و لطيف و زيبا كه از وجود خودتو همسرته اولين نگاهي كه بهش ميكني يه حس خيلي خوب بهت دست ميده كه قابل بيان نيست من اصلا نميخوابيدم فقط نگاهش ميكردم 😍فردا روز قشنگيه واست ايشالله اين روز قشنگ واسه همه ي بچهاي تاپيك...♥️

♥️
سلام فاطمه جون چطوری گلم سونو  کی میری؟

سلام عشقم توخوبی؟انشالله فردامیرم پیش کروجی نوبت گرفتم.خودت درچ حالی؟کی پریودمیشی

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
عزیزم بسلامتی فردا زایمانته ؟ خدا خودش پشت و پناهت  التماس دعا

آره قربونت برم، التماس دعا دارم اعظم جانم

واسه پسر قشنگت دعا میکنم زیااااد الهی که صحیح و سالم بغلش کنی و همه ی مشکلات یادت بره

يا امام رضا...بطلب❤️
2706