2733
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013865 بازدید | 355184 پست
عزیزدلم ممنونم. خداکنه همه بچه های تاپیک ج زحمتهاشون بگیرن. من بی بی زدم تنن داره میلرزه!! 

آیدابیبیت مثبت شد بسلامتی؟

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
مامان زردچوبه....آخه زردچوبه خاصیت خشک کردن عفونت و ...داره ..الان ازش پرسیدم گف قبل افتادن روغن محل ...

ما قبله افتادن خمیر درست میکنن با روغن کرمانشاهی که همون روغن حیوانی میشه و ارد میزارن رو ناف باعث میشه ناف خیلی زود می افته بعدشم که افتاد حنا میریزن داخلش.....والسلام نامه تمام

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ما قبله افتادن خمیر درست میکنن با روغن کرمانشاهی که همون روغن حیوانی میشه و ارد میزارن رو ناف باعث م ...

مامان من موقعیک میایم خونه دیگ هربار عوض کردن بچه همون روغن محلی یا ب قول ماسبزواریا روغن زردمیذارن..بعدشم ک کامل افتاد دیگ زردجوبه خیلی زودنافش خوب میشه...والسلام😂😂

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
اینم عکس پسرم همین الان یهویی  خواب بود یه دفعه چشماشو بازکرد 😍😍😍 به نظرتون ماشاء ا ...

هزار ما شاءالله،،هزار الله و اکبر ،لا حول ولا قوة الا بالله العلی العظیم

افسان چقدر نازه پسرت خدا برات ببخشه ،اسمشو چی گذاشتی؟؟

2738

اسم‌پسمل افسانه جون چی بود 🤔🤔🤔🤔

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
ای جان دلم خدایا شکرت خدایاصدهزارمرتبه شکرت دلم میخواد ازخوشحالی گریه کنم ولی خونه عموم هستم نمیشه خ ...

عزیزم لطف داری خواهرگلم .😘😘حتما دعامیکنم پاییز منتظرم ها. دست بجنبون

2706