2733
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013858 بازدید | 355184 پست
چه خبر خوبی گرفتم ای جانم جریان طناز دوباره تکرار شد خداجونم حکمتت روشکر واقعا خوشحال شدم بهش گفته ب ...

عزیزدلم ممنونم. خداکنه همه بچه های تاپیک ج زحمتهاشون بگیرن. من بی بی زدم تنن داره میلرزه!! 

مبارکه عزیزم بسلامتی ...😍🌹🌼💞

خیلی ممنون گلم. ان شالله قسمت خودت خانمی. امضات خیلی ناراحت کننده فقط امید داشته باش که واقعا ناامیدی و استرس سم اجی گلم. منم از راه دور جز دعاکاری ازم برنمیاد🤲🤲🤲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همين الان بزن بابا نشون ميده بخدا  تورو خدا بزن واي ياد خودم افتادم  عزيزم من ٥ روزم به ...

عزیزم بی بی زدم عکسشو گذاشتم.تا الان بیخیال بودما نمیدونم چرا برا جنسیتش استرس گرفتم. دعاکن برامن و یوکابد و محمودی جنسیت دلخواهمون باشه عزیزدلم. 🙏🙏🙏

2731
ای خدا😍😍😍😍😍😍😍 مبارک باشه عزیزممممممم ان شاالله جونه ات که تو دلت ریشه زده جنیست د ...

ممنون عزیز دلم هلن جوونم. ان شالله نوبتی هم باشه نوبت شما و مامان مهرسا و جیگرشوشو و امیدوار و 119 و بقیه دوستای گلمه. توروخدا دعا تو نمازات یادت نره. استرس جنسیت از الان افتاده به جوونم😔

2740
ااا چقد جالب همیشه تپل تصورت میکردم ☺

آره تصورت درسته😊😊❤❤

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
سلام بچه ها این عکس بی بی چک من. 

به به خدا رو شکر مبارکه عزیزم ان شاءالله به سلامت و جنسیت دلخواهت به وقتش بیاد بغلت خیلی خوشحالم شدم مبارکه 

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
سلام دوستای عزیزم، ممنون از اینکه به یادم بودید منم تا جاییکه یادم بودید همه تونو دعا کردم انشالله ...

خدا رو شکر عزیزم‌تبریک میگم‌ان شاءالله زیر سایه پدرو مادر بزرگ بشه مایه ی افتخار دودنیات بشه.تورو خدا از ته دلت واسه منو منتظرا دعا کن بلکه فرجی شد و ماهم به مراد دلمون رسیدیم

تپلیااا.باید واسه بارداری لاغر کنی

نمیشه چند ساله من همینم لاغر نمیشم بیشتر از یک کیلو

2706