2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013554 بازدید | 355184 پست
ممنونم الهام جون انشاالله همینطور باشه  توکل به خدا انشاالله روزی خودت عزیزم پسری سالم و صالح ...

ان شاءالله عزیزم،،خودت میدونی شرایط ما دختر دارا رو دیگه تو روخدا منو دعا کن همچنین بقیه بچه ها مخصوصا دریارو که الان دیگه از مرحله اقدام رد شده منتطره جنسیته دعاش کن خدا بهش ارامش بده ،،،طیبه گفتی رو تخت سونو میلرزیدی من گریم گرفت همین الانم اشک توچشام جمع شد که نوشتم ،فقط خدا میدونه ما چه استرسی رو باید تحمل کنیم اونموقع،،راستی برا فاطمه شجره طوبی هم دعاکن حال روحیش مناسب نیست خلاصه بعد نمازات ماهارو یادت نره التماس دعای ویژه

ان شاءالله عزیزم،،خودت میدونی شرایط ما دختر دارا رو دیگه تو روخدا منو دعا کن همچنین بقیه بچه ها مخصو ...

عزیرم خدا بزرگه انشالله هم دل شما رو هم دریا جون و هردو فاطمه جون توی تاپیک شاد میکنه و به آرزوتون می رسین و پسردار میشن.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنون عشقم 😍 مرسی باب محبتت انشالله بزودی حاجتت رو از خدا بگیری

فدات بشم خواهرممنون عزیزدل😘😘😘❤❤❤

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
2728
آره گلم سالم گل پسرش.دکتر گفته احتمالاپسر

چه خبر خوبی گرفتم ای جانم جریان طناز دوباره تکرار شد خداجونم حکمتت روشکر واقعا خوشحال شدم بهش گفته بودم مطمئن باش پسره ....مبارکش باشه 

انشاءالله خبر گل پسری نی نی خودت روبدی آیدا جونم😘😘😘❤❤❤🙏🙏🙏

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
سلام دوستان من رفتم سونو بچه خداروشکر سالم بود و وضعیت بارداری نرمال  برای جنسیتش هم گفت یه جو ...

مبارکت باشه عزیزدلم خیلی خوشحال شدم برات

دیدی بهت گفتم نی نیت پسره؟

ماجرای طناز روبرات تعریف کرده بودم یادته ؟همون روزا که خیلی استرس داشتی....

این خوشحالی نوش جونت برای همه ی بچه های تاپیک دعا کن این حس وحال رو تجربه کنن 😊❤🙏

بازم بهت تبریک میگم گلم.

عزیزم خداروشکر که سالمه و انشاالله جنسیتش همونی باشه که میخوای🤲👦

عزیزم 

شما به سلامتی کی iui انجام میدی؟؟

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
حالا باز صبر کن عشقم ببینیم چی میشه منم منتظرم اثر دوفاستون بره ببینم کی پریود میشم از نو شروع کنم..

فاطمه جون کجایی خواهر؟توروخدا بیا وازخودت خبر بده 

از تاپیک نرو ماروتنها نزار میدونم فاصله گرفتن ازاینجا برات خوبه ولی ما بدون تو چه کنیم؟وقتی میام تاپیک ومیبینم نیستی خیلی دلم میگیره ازخدا میخوام خیلی خیلی زود مثل طناز مثل مستانه مثل طیبه سوپرایز بشی وناخواسته توماهی که کاملا بی خیال همه چیز شدی خدایه پسر صحیح وسالم قسمتت بکنه ودلت شاد بشه ولبت خندون

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

2738

افسانه مهرک یسنا فری بیاید از خودتون خبر بدید عزیزای دل ما همچنان منتظریم هرزمان وقت کنم میام تاپیک ولی میبینم هنوز خبری نشده از مامان های تازه فارغ شده بیاید خبر بدید مارو چشم انتظار نگه ندارید

سلام دوستای عزیزم، ممنون از اینکه به یادم بودید

منم تا جاییکه یادم بودید همه تونو دعا کردم انشالله منتظرا دامنشون سبز بشه و باردارا هم بارتونو زمین بزارید..

من ساعت ۲ بستری شدم ولی تا ساعت ۲ شب درد کشیدم و دهانه رحمم تا ۸ سانت با عذاب باز شد ولی آخرشم سزارین شدم.

خیلیییییی عذاب کشیدم ولی خداروشکر حال دوتامون الان خوبه

سلام دوستای عزیزم، ممنون از اینکه به یادم بودید منم تا جاییکه یادم بودید همه تونو دعا کردم انشالله ...

ای جاااانم،مبارک باشه عزیزم 

قدمش پر خیر و برکت❤❤❤❤زیر سایه خداوند و پدر و مادر بزرگ بشه.خداروششکر که سالمین 

ممنونم که یادت بود برامون دعا کنی.

شکر کردنت شده ذکر هر لحظه من،خدایا شکرت🙏🙏🙏🙏🙏بعد از ۴ سال منو به آرزوم رسوندی🙏،هر لحظه و هر ثانیه که نگاهش میکنم 👶👶👶فقط یاد خودت میافتم🤎🤎🤎تا تو نخوای برگی از درخت نمی‌افته، ممنونم که برای من خواستی😍😍😍برای همه منتظرا بخواه و خواستنت با دلشون یکی بشه🤲🤲🤲🤲
سلام بچه ها این عکس بی بی چک من. 

مبارکه عزیزم بسلامتی ...😍🌹🌼💞

لایک نفرمایید دوستان به غیر از استارتر عزیز و کاربر محترمی که ریپلای کردم لااقل بفهمم پستم رو خوانده اید  عزیزان .زندگیِ فعلیِ من و شما در برابر زندگیِ بَعدی،بسیار کوتاه،بسیار فرعی وبسیار ریز و گذراست.همچون جرقه ای است که از آتش اجاقی بپرد و گم شود.برای آنکه در زندگیِ بَعدی تا ابد و برای همیشه در آسایش و شادی باشیم ، کافیست همین یک لحظه ی گذرای عمر این جرقه را خوب بمانیم...
سلام دوستای عزیزم، ممنون از اینکه به یادم بودید منم تا جاییکه یادم بودید همه تونو دعا کردم انشالله ...

🤩🤩چه خوب از خودت خبر دادی عزیزم مبارک باشه به ناز مامان و باباش بزرگ بشه کوچولوت🌹🌹🌹 از طرف من لپ کوچولو و قرمزشو ببوس😘😘. دعایادت نره عزیز دلم

2706