2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013839 بازدید | 355184 پست
ممنون عزیز دلم هلن جوونم. ان شالله نوبتی هم باشه نوبت شما و مامان مهرسا و جیگرشوشو و امیدوار و 119 و ...

استرس نداشته باش.انقدرم کار نکن😒😒

ببین چقدر سقط زیاد شده.حواست ب بچه باشه.ایشالا ک پسره

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
خدا را شکر عززیزم ...قدم نورسیده هم مبارک و پر خیر و برکت

اروین جان خوبی ،گل پسرت خوبه؟؟شما اقدامت چجوری بوده یکم از اقدامت میگی؟؟ دارویی چیزی مصرف نکردی؟ تظرت برا ویتامین دی چیه ؟ تاثیری داره تو جنسیت؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
تیکرشو برداشت😔😔تیکر آبیش دیگ نیس😭😭 اول گلدونه حالا روژان😢😢😢😔😔 من دیگ تحمل ندارم.خواهشا خا ...

کلی برنامه بارداری دارم ،،نی نی پلاس امروز باز برام پیام اومد که بچم چند هفتش بود و امروز کجاش تشکیل میشد ،، قلبم بدجور آتیش گرفته ،، گریه هم دیگه کار ساز نیس،،

اومدم خونه دخترمو محکم بغل کردم گذاشتمش رو پاهام میگه مامان بزارم زمین نی نیمون خفه میشه ،،بمیرم واسه دلش این مدت همش میگفتم دیگه رو پا مامان نباید بشینی نی نی تو دلمه فشار میاد خفه میشه ،جیگرم آتیش گرفته نمیدونم چکار کنم آروم و قرار ندارم 

😍خدایا شکرت 😍
ای جونم عزیز دلمه خوب میکنه هر کاری میخواد میکنه  نگران نباش ان شالله دیابت نداری اون از کجا م ...

قربونت برم خاله ی مهربونش .باورت میشه هیچ وقت دلستر نخورده بودم !بدم میومد از مزه ش ،الانم فقط بخاطر فسقلی میخوردم .دیگه هم نمیخورم میترسم واقعا دیابت بگیرم 😆فقط بقیه ی چیزارو ادامه میدم. توکل ب خدا . اعظم جون تو هم مرغ و گوشت کبابی همیشه بخور با آجیل زیاد بخور اینا برا رژیمت بد نیستن

وخدایی که در این نزدیکی ست ... خدایا هزاران مرتبه شکر بابت فرشته ی نازی که به من دادی 
عزیزدلم ممنونم. خداکنه همه بچه های تاپیک ج زحمتهاشون بگیرن. من بی بی زدم تنن داره میلرزه!! 

آیدا چی شده عشقم بارداری؟تن منم به لرزه انداختی که عشقم ❤😍

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
2738
سلام دوستان گلم ببخشید ک اینقد دیر اومدم از خودم خبر دادم نتم تموم شده بود درد زیادی هم دارم خصوصا ق ...

سلام عزیزم.خیلی مبارک باشه.

قدمش پر خیر و برکت😘😘😘💖💖💖خداروشکر که جفتتون خوبین

شکر کردنت شده ذکر هر لحظه من،خدایا شکرت🙏🙏🙏🙏🙏بعد از ۴ سال منو به آرزوم رسوندی🙏،هر لحظه و هر ثانیه که نگاهش میکنم 👶👶👶فقط یاد خودت میافتم🤎🤎🤎تا تو نخوای برگی از درخت نمی‌افته، ممنونم که برای من خواستی😍😍😍برای همه منتظرا بخواه و خواستنت با دلشون یکی بشه🤲🤲🤲🤲
سلام دوستان گلم ببخشید ک اینقد دیر اومدم از خودم خبر دادم نتم تموم شده بود درد زیادی هم دارم خصوصا ق ...

عزیزم بهت تبریک میگم قدم نورسیده مبارک.زیر سایه پدر و مادر بزرگ شه و نامدار باشه.واسه ما دعا کردی یا نه؟!

ممنونم عزیز دلم دلداری ها ی تک تکتون یادم هست  با دعا ها و لطف شما دوستان هست این موهبت   ...

فدات عزیزدلم انشاءالله🙏❤

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
کلی برنامه بارداری دارم ،،نی نی پلاس امروز باز برام پیام اومد که بچم چند هفتش بود و امروز کجاش تشکیل ...

خدا بهت صبر بده ،عزیزم گریه کن بزار خالی شی ،ولی خودتو اذیت نکن دنبال دلیلش باش ببین چرا اینجور شده ،مشکلتو برطرف کن دکتر نگفت چرا سقط کردی؟؟

اروین جان خوبی ،گل پسرت خوبه؟؟شما اقدامت چجوری بوده یکم از اقدامت میگی؟؟ دارویی چیزی مصرف نکردی؟ تظر ...

سلام عزیزم ...مرسی خوبه انشالله قسمت خودت 

راستش من اقدام قبلم سونو رفتم و امپول زدم دوتا ولی اقدامی که حامله شدم نه سونو رفتم نه امپول زدم نه میدونم فولی از کدوم تخمدان بود همه چی را سپردم به خدا 

در مورد رژیم هم ما فقط لبنیات و ترشیجات نمیخوردیم ولی برنج و همه چی مثل قبل بود 

ویتامین دی هم من خودم امپولش را میزدم چون اگه ویتامین دی کم باشه اصلا بارداری اتفاق نمیفته هم خودم میزدم هم شوهرم 

ولی نزدیک به اقدام دیگه من نزدم و همچنان شوهرم میزد ماهی یکی 

دارو هم من یه دوره قبل قرص پتاسیم خوردم ولی ماه اقدام نخوردم دیگه قرص فلکونازول خوردم ولی راستش تعداد و دوزش را اصلا یادم نیست 

قبل اقدام هم توت فرنگی گیرم نیومد فقط اب هویج خوردم 

همین ها را بادم هست حالا اگه بازم سوالی داری بپرس منم چیزی یادم اومد حتما میگم 

چرا خدا اینجوری منو امتحان میکنه کاش نمیدیدمش ،،چرا رفتم دستشوئی،،،، هیچوقت اون صحنه یادم نمیره هیچو ...

روژان همینطوری اشکام داره میاد 

بی اختیار و بی ثمر 

خدایاااااااا 

فریادددددد😭😭😭😭😭😭😭😭😭

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
کلی برنامه بارداری دارم ،،نی نی پلاس امروز باز برام پیام اومد که بچم چند هفتش بود و امروز کجاش تشکیل ...

الهی بمیرم برات عزیزم خدابهت صبربده،انشاالله یکی دیگه بزودی

آنیا والند جگرگوشه هام عاشقتونم💋💋💋
2706