2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015765 بازدید | 355185 پست
چقدر رعایت کرده‌بود ی....من رو دخترم هیچی رعایت نکردم سنم کم بود باردار نمیشدم فقط ارزوم باردار شدن ...

منم همه چی رو رعایت کردم تغذیه قهوه کمپرس یخ توت فرنگی جوش شیرین.فقط یه فرقی که با دفعه قبل دارم اینه که شوهرم رعایت نمیکرد.یعنی اونجایی که میرفتم گفت لازم نیست مرد رعایت کنه ولی الان بستمش به چیزای گرم و مقوی!راستی اعظم جون من تو ای یو ای میترسم بهم ۳۶ ساعت بعد از تزریق بگه بیا و من برم و دوباره مثل قبل تخمکم دیر ازاد شه!به نظرت چکار کنم؟

چقدر رعایت کرده‌بود ی....من رو دخترم هیچی رعایت نکردم سنم کم بود باردار نمیشدم فقط ارزوم باردار شدن ...

کیت گرفتم قبلش کلی دعا ها و سوره ها برای پسر شدن تو نت بود خوندم یه سوره ای بود روی کشمش خوندم و شب اقدام خوردم بعد اقدام سجده ای و بعدش پاهامو یک ربع بالا گرفتم و قبل اقدام جوش شیرین هم تزریق کردم هم خوردم بعد کمپرس یخ برای شوهرم خودم سه روز قبل اقدام شربت گایافنزین خوردم با قرص فلوکونازول خلاصه اینا رو یادمه

فقط یک مزیت داشت اونم این که من همون شب فقط اقدام کردم یکبار و همون یکبار گرفته بود

خدایا شکرت❤️❤️❤️❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

رفتین سرعین ؟ امسال شاید ده روز هم هوای گرم‌نداشتیم ما  الانم یه ماهه شدید سرده  خب بهم ...

نه عزيزم سرعين نرفتيم ميرفتيم شمال،جاده گردنه حيران بسوي رامسر 

قربونت بشم الهي عزيز دلم 😘😘

خيلي سرد بود منم لباس گرم برنداشته بودم 

انگار اردبيل اوايل زمستون بود بخاري ماشينو روشن كرده بوديم😂

مامان دو تا ني ني😍❤️ پسرم عاشقتم❤️تو دليم نفسم خوش اومدي💋💋
2731
هنوز ذخیره ت پایین نیومده...با امپول شانست بیشتر میشه

شانس بارداریم عزیزم ؟؟ اصلن این fsh چیه ؟؟ یه لحظه تو دلم خالی شد گفتین fsh بالاست .. اخه این سری ک اقدام کردم خیلی امیدوارم به لطف حضرت ابوالفضل  مادرشون انشالله ردم نکنند .

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
منم همه چی رو رعایت کردم تغذیه قهوه کمپرس یخ توت فرنگی جوش شیرین.فقط یه فرقی که با دفعه قبل دارم این ...

راستش امپول ی چیز عجیبی ک حساب کتاب نداره خود من ۴ روز بعد تزریق ازاد میشه ...۳ تا فولیکول داشتم اخر سیکل سنو شدم فقط ۱ ازاد سده بود..اونم ۴ روز بعد امپول..خیلی ها ۱۲ ساعت بعد ازاد میشه...دیگه بدن با بدن فرق داره ولی دکترها نسخه رو برا همه بجور میپیچن...گیاه خارخاسک خیلی خوبه برا ازاد شدن تخمک اون و دم کن بخور هم قلیایی میکنه هم زودتر ازاد میکنه

الهم صل علی محمد و ال محمد
واقعا دیگه خواست خدا بود..انشالله دومی پسر میشه‌..

ممنونم عزیزم بله فقط خواست و اراده ی خداست

نمیدوکم ولی به دلم افتاده این یکی پسره

سر  دخترم دلم پسر میخواست ولی ته دلم میگفت نه دختره ولی الان دلم میگه پسره

خدایا شکرت❤️❤️❤️❤️
راستش امپول ی چیز عجیبی ک حساب کتاب نداره خود من ۴ روز بعد تزریق ازاد میشه ...۳ تا فولیکول داشتم اخر ...

یعنی تو ماه اقدام خارخاسک دم کنم بخورم؟البته اینم بگم من سر دخترم دوره هام ۳۰ ۳۱ روزه بود ولی الان خیلی وقته دوره هام کوتاه شده مثلا ۲۶ ۲۷ ۲۸ روزه.به نظرت زودتر ازاد نمیشه؟بعدشم خارخاسکو چه طوری دم میکنن عشقم؟

واقعا دیگه خواست خدا بود..انشالله دومی پسر میشه‌..

من سر دومی اقدامم با پوزیشن معمولی بود بعدم چون بخاطر لتروزول خشکی گرفته بودم بعد از رابطه سریع میپریدم تو سرویس بهدااشتی چون سوزش داشتم

خدایا شکرت❤️❤️❤️❤️
شانس بارداریم عزیزم ؟؟ اصلن این fsh چیه ؟؟ یه لحظه تو دلم خالی شد گفتین fsh بالاست .. اخه این سری ک ...

وایی ببخشید ناراحتت کردم...fsh هورمون تولید تخنک گداریه اگه کم باسه یعنی پلی کیستیک اگه بالا ۱۲ باشه یعنی خطر یاسگی...ولی تنهایی نمیشه بهش اعتماد کرد با ازمایش استرادیول و AMH کنار هم که تشخیص میدن بدن چه وصعیتی داره ...خدا رو شکر AMH پایین نیست ..زیر ۱ خطر داره...

الهم صل علی محمد و ال محمد
واییی چقد زود  بیا خودم اولیشم😁😁😁 اختلاف سنی شون کمه...شیر میدی الان؟؟

نه عزیزم من تا چهارماهگی دخترمو شیر خودمو دادم از چهار تا شش ماهگی شیر خودم با شیرخشک دادم ازب شش ماهگی هم کلا شیر خشک دادم

خدایا شکرت❤️❤️❤️❤️