2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3014790 بازدید | 355184 پست
دقیقا منم همین فکرو میکردم ،فقط ی سال از من کوچکتره ،،همچین بعضی وقتا ی سوالایی میکنه ادم فکر میکنه ...

خب منک تاحالا باردار نشدم اینا رو از کجاااا بدونم گل دختر

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه بابا تعیین جنسیت نیست ،کلابرای بچه دارشدن ، خب میرم مرکزناباروری ،اونجاکه آزمایش دادیم گفتن شوهرت ...

بنیتا سونو واژینال کجا میری ک خوب باشه و خوش اخلاق؟؟؟

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
حتما نتیجه میگیری ..نمیدونم سنت چقدره...ولی داروها کگو امپول ها برا کاشت خیلی تخمک ها رو حروم میکنن ...

25سالمه و6ساله ازدواج کردم ، اگه همینجوری نتیجه بده خوبه ، منم تلاشمومیکنم

2742
خب منک تاحالا باردار نشدم اینا رو از کجاااا بدونم گل دختر

راست میگی واقعا ادم تا تجربه نکنه نمیدونه خیلی چیزا رو....خودمم تا ناباروری رو تجربه نکردم اطلاع نداشتم این حجم بدبختی وجود داره 🙁

الهم صل علی محمد و ال محمد
2740
25سالمه و6ساله ازدواج کردم ، اگه همینجوری نتیجه بده خوبه ، منم تلاشمومیکنم

یا خدا ۲۵ سالته میگی سنم بالاست😁😁😁😂😂😂😂 دیونه شدی دختر اخه سن داری الان بخدا فکر کردم باید ۳۵ تا ۴۰ سال باشی ازم بزرگتری الان کوچیک تری راحت تر بات حرف میزنم😎

الهم صل علی محمد و ال محمد
ادرارت رو بریز تو یه لیوان یه بار مصرف .بعد یه قطره بتادین بریز توش.اگه پخش نشد و ته نشین شدپسره ولی ...

اهان باشه ان شاالله فعلا که بیرون نمیرم چون لک بینی دارم استراحت میکنم ولی انجام بدم صددرصد میگم عزیزم ممنون

خدایا شکرت❤️❤️❤️❤️
اره عزیزم حق داری شوخی کردم باهات،دوست داریم ما😍😍😘😘

دیگ هیچکدومتوتو دوسندارم😤😤😤

بنیتا سونو واژینال کجا میری ک خوب باشه و خوش اخلاق؟؟؟

من همین مرکزی که میرم سونوهم میکنن ،کلاخانم دکتراش خوبه ، تازه امروز روز دوم پریودم بود سونو واژینال کرد حالم بهم خورد، هی میگفتم خونریزیم زیاده میگفت اشکال نداره یه پارچه زیرم پهن کردکه اگه همونجاخونریزی کردم بریزه روپارچهه چقدرسخته کارشون چه کارامیکنن خخخ

2706