2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013672 بازدید | 355184 پست
اره واقعا خوشبحال مردها تو  عالم خودشونن ...حالا وقتی پریود میشم چنان ناراحت میشه میگم من باید ...

سعی کن بیخیال بشی 

خداییش من اون یکسال اول ، هرما چن بار دکتر و سونو میرفتم یه بار روز دوم یه بار روز یازدهم و یه بارم خودم 12 یا 13 میرفتم مطئن بشم آزاد شده یا نه 

کلاتوی راه دکترا اسیر بودم 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنون عزیزم ❤ انشالله بزودی قسمت خودت عزیز دلم

ابی جان خیلی خیلی تبریک میگم عزیزم خیلی خوشحال شدم برات ان شالله گل پسرت به سلامت بغل کنی عزیزم 😍😘😘😘🙏🙏❤❤

معبودا🙏چقدر زیباست حس کردن وجودت حس کردن تمام خوبیهات درحق ما و اینکه همیشه جواب بدی هامون روباخوبی وبخششت میدی خدای خوبم خدای مهربونم شکرت❤️🙏
2728
سعی کن بیخیال بشی  خداییش من اون یکسال اول ، هرما چن بار دکتر و سونو میرفتم یه بار روز دوم یه ...

منم همینم ماهی ۳ تا سنو هم میرفتم ..ولی قراره نرم یا بچه خوبی باشم فقط ۱ بار برم فقط برا ضخامت 😁

الهم صل علی محمد و ال محمد

خانمها بعد اقدام حتما یک ربع تا بیست دقیقه پاهاتون رو بلندکنین بزارین رو دیوار تا کامل اسپرمها نفوذ کنن داخل . من چهار ماه اقدام بودم . یه دوستی اینو بهم گفت . ماه پنجم با همین روش جواب گرفتم.

چقدر سخت میگذره این روزها ... خستم خیییلی...
فعلا داروها ادامه بده ..دیروز نخواستم بترسونمت ولی خیلی جدی پیگیری کن چون عفونت لگن میزنه به رحم و ل ...

اعظم جون الهی خیر ببینی منم هرکاری میکنم تهش عفونت رو دارم البته قبل اقدامم کلی شیاف زدم کمتر شده بود حالا میرم کهنه میخرم منم براخشک کردن من همش از دستمال توالت استفاده میکنم

2738
خیلی کمرم و دلم درد میکنه زیاد تو ماشین بودم تروخدا دعا کنید برام ،

روژان جون خداروشکر نی نی سالم وسلامته و جنسیت دلخواهت😍ان شالله مشکل سرکلاژتم رفع میشه به سلامت بغلش میکنی عزیزم😘😘🙏🙏

معبودا🙏چقدر زیباست حس کردن وجودت حس کردن تمام خوبیهات درحق ما و اینکه همیشه جواب بدی هامون روباخوبی وبخششت میدی خدای خوبم خدای مهربونم شکرت❤️🙏
اعظم جون الهی خیر ببینی منم هرکاری میکنم تهش عفونت رو دارم البته قبل اقدامم کلی شیاف زدم کمتر شده بو ...

تبریک میگم عزیزم ان شالله بارداری راحتی رو پشت سر بگذرونی😘😘🙏🙏

خانمها بعد اقدام حتما یک ربع تا بیست دقیقه پاهاتون رو بلندکنین بزارین رو دیوار تا کامل اسپرمها نفوذ ...

من سه سال همین کار رو کردم عزیزم ولی باردار نشدم .بیست دقیقه بعدش نباید پاشی بعد از پاشدن و شستن هم نباید ادرار کنی 

اعظم جون الهی خیر ببینی منم هرکاری میکنم تهش عفونت رو دارم البته قبل اقدامم کلی شیاف زدم کمتر شده بو ...

باورت نمیشه چه حس خوبی داره کهنه به حوار نوار بهداشتی😁😁😁😁 مخصوصا شبها ک تا صبح میموند صبح ی حس بدی داشت 😷 با کهنه خیلی تمیز تره..خیلی ها فکر میکنن کهنه به  جا پد بهداشتی به صرفه س و برا پولشه ولی هزینه کهنه دقیقا  ۲ برابر .‌‌ولی ارزشش داره خیلی خوبه..فقط نمیتونم از خونه خودم بیرون برم چون باید زود زود عوض  کنم...😅

الهم صل علی محمد و ال محمد
انشالله عزیزم ..همه بچها انشالله ...عزیزم من دیروز ساعت 11کیت مکس زدم سریع دو خط پررنگ شد و من دلم د ...

سلاام ماهور عزیزم

خوبی فداتشم .ان شاااله که این ماه دیگه مامان میشی عزیزم .خدا همتونو از انتظار دربیارع با یه بچه ی سالم با جنسیت دلخواه😍😍

2706