2737
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3014449 بازدید | 355184 پست
سلام خواهرای گلم 😍 منم ساعت ۷ شب نوبت سونو انومالیم بود خدارو هزار مرتبه شکر با کلی استرس از دیشب ...

الحمداله عزیزم 

من مطمئن بودم گل پسریه خداروشکر ان شالله صحیح و سالم و بوقتش بیاد بغلت

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
دوست جونیام فردا صبح سونو دارم خیلی استرس دارم 😳دعاکنید حال فسقلیم خوب باشه 🙇 چند روزه حرکتاش خیلی ...

عزیزم برو با خیال راخت همه چی خوبه 

این بچه های من و تو تا مارو سکته ندن راحت نمیشن 

مال منم میبینی سه روز خبری ازش نیست بعد یه روز پیداش میشه و باز ......

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بهداشت که باور کن رعایت میکنم ،همیشه خودمو خشک میکنم،،،چهارتا ازیترومایسین داد دوتا من دوتا شوهرم با ...

امیدوار الان ازیترومایسین داری استفاده میکنی یعنی

من چندجا خوندم برا پسردار شدن این دارو ممنوعه بخصوص برا پدر

کن لما لا ترجو أرجى.....امام على عليه السلام : به آنچه اميدش را ندارى اميدوارتر باش؛ زيرا كه موسى عليه السلام رفت كه براى خانواده اش آتش برگيرد اما [در آن جا] خداوند عزّ و جلّ با او به سخن در آمد و او پيامبر برگشت .(در نا امیدی جای بسی امید است)
امیدوار الان ازیترومایسین داری استفاده میکنی یعنی من چندجا خوندم برا پسردار شدن این دارو ممنوعه بخص ...

ماهی که این داروها مصرف میشه اگر جنسیت مهمه نباید اقدام کرد.

کلا باید خوب خوب شی بعد اقدام

کن لما لا ترجو أرجى.....امام على عليه السلام : به آنچه اميدش را ندارى اميدوارتر باش؛ زيرا كه موسى عليه السلام رفت كه براى خانواده اش آتش برگيرد اما [در آن جا] خداوند عزّ و جلّ با او به سخن در آمد و او پيامبر برگشت .(در نا امیدی جای بسی امید است)
2742

سلام دوستای مهربونم...حالتون چطوره؟

چه خبرا؟

کیا زایمان کردن؟کیا باردار شدن؟کیا جنسیت بچه هاشون مشخص شد؟

من نمیرسم زیاد بیام اینجا...حسابی سرم شلوغه کار و زندگی و بچه داری شده...

ولی همیشه بیاد تک تکتون هستم...تتاسوعا عاشورا سر دیگ نذری همتون اومدید جلوی چشمم و برای تک تکتون دعا کردم...ان شالله همتون حاجت روا بشید و همه اونایی که در انتظار بچه هستن دامنشون سبز بشه...

روی ماهتون رو میبوسم دوستای مجازی واقعی تر از واقعیم  

خدایا آرزوی داشتن بچه رو به دل هیچ زنی نذار...من براتون خدا را آرزومندم...خدایا بچه های همگی رو به پدر و مادرهاشون ببخش...پسرهای قشنگ منم در پناه خودت حفاظت کن🙏🙏🙏🧿🧿

ای جان دلم...هزارماشالله...خدا حفظش کنه عزیزم

مبارک باشه عزیزدلم

روی ماهش رو ببوس    

خدایا آرزوی داشتن بچه رو به دل هیچ زنی نذار...من براتون خدا را آرزومندم...خدایا بچه های همگی رو به پدر و مادرهاشون ببخش...پسرهای قشنگ منم در پناه خودت حفاظت کن🙏🙏🙏🧿🧿
اره تا موعدم چهار پنج روز،بیشتر نمونده.عزیزم اقدام نه ساعت قبل تخمک گذاری و چند،ساعت بعد تخمک چطوره

خیلی خوبه از ۱۲ ساعت قبل ش و ۱۲ ساعت بعدش بهترین زمانه...انشالله که بارداری عزیزم..

الهم صل علی محمد و ال محمد
2738
سلام ممنون از راهنماییت نه تا الان که کم خونی نداشته الانم واسه این ازمایش بارداریش فهمیده کم خونی د ...

اگه بارداره حتما دارو قوی تر باید بخوره خونرسانی به بدنش ضعیف میشه برا بچه خوب نیست   موقع عمل هم تون زیادی از ادم میره  بهش بگو یه ازمایش فرتین هم بده ببینه ذخیره اهن بدنش چقدره....احتمالا موقع عمل بهش خون تزریق کنن

اعظم جان گفت باید نمونه برداری کنی بعد بلافاصله گفت اول دارو بخور شاید خوب بشی ،دوتا ازیترو مایسین د ...

فعلا داروها ادامه بده ..دیروز نخواستم بترسونمت ولی خیلی جدی پیگیری کن چون عفونت لگن میزنه به رحم و لوله ها...بهترین چیز الان عنبر نسا ..خیلی برا رخم و عفونت خوبه بنداز تو شیشه مربا ی تیکه ذغال بزار  روش بعد بچسبون به خودت تموم جراحت و میکشه بیرون.. من دیروز رفتم کهنه بچه خریدم .میگن این دستمال توالت ها همش عفونت میاره اونم مستقیم به رحم میکشه خودشون..۲ بسته گرفتم ۱ بسته به عنوان نوار بهداشتی ۱ بسته هم برا خشک کردن خودم...این نوار بهداشتی ها این بلاها سرمون میارن والا من همیشه روزی ۳ بار لباس هام عوض میکردم با صابون بچه میشستم عفونت چه طوری میاد.....کهنه بچه تیکه تیکه کن بزار برا هر دفه دستشویی میری خودت خشک کن دوباره با صابون بشور بزار تو افتاب ...سرکه و جوش شیرین اینا اصلا نزن زخم و شدید تر میکنه...زخم برا عفونت کهنه س ک جمع میشه با دارو خوب میشی مطمعنم .گل بابونه هم دم کن بخوری عفونت و خشک میکنه. فقط بیا مثه من نوار بهداشتی نزار .مخصوصا شبها ک تا صبح خوابیم این پنبه اای ترا ریخته ای ک توشون میریزین همه شون همه عفونت جمع میکنن تو رحم مون

امیدوار الان ازیترومایسین داری استفاده میکنی یعنی من چندجا خوندم برا پسردار شدن این دارو ممنوعه بخص ...

برا مرد ها چون اسپرم و چند هفته نمیداره تولید کنه مثه مترونیدازول دیازپام رانیتیدین  فلوکستین..لورازپام اتواستاتین‌.. و یه عالمه دیگه...برا زنها هم بعضی انتی بیوتیکها و ضد حساسیت ها چون محیط رحم و خشک میکنه مانع بارداری میشه 

وای خدای من  من ۳ساعت شلوارپلاستیک دار پام باشه فرداش ترشح سبز میبینم. رعایت کن حداقل تاوقتی ...

من چند تا شلوار نخی گشاد ها دارم بالاش کش  هزار تا چین میفته وقتی میپوشم شوهرم قش میکنه از خنده از بس گشاده کشش و باز کنم دو تا شلوار از توش در میاد😂😂

2706