2733
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013657 بازدید | 355184 پست
سلام زینب جان الحمدالله .. خودت و گلپسرت چطوری  هفت تا یاسین پشت سرهم بخون و‌ هدیه کن به روح خ ...

خداروشکر عزیزم. ممنون لطف کردی 😙 

وخدایی که در این نزدیکی ست ... خدایا هزاران مرتبه شکر بابت فرشته ی نازی که به من دادی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

احسنت مریم جان دقیقا همینطوره که شما گفتی

بخدامابنده های خداداریم دنیایی که خدابالطف داده بهمونوپرازسختی میکنیم.قراربودبنده هابامحبت واحترام به هم کنارهم باشن ولی ماهاداریم چیکارمیکنی؟امان ازاخرت اونایی که زخم زبون میزنن براجنس پاک دختر

2731
بخدامابنده های خداداریم دنیایی که خدابالطف داده بهمونوپرازسختی میکنیم.قراربودبنده هابامحبت واحترام ب ...

اونا دلشون پر از جهالت هست

بچه سالم و صالح باشه هرچی میخواد باشه

همش میگم ای کاش حداقل یکی از برادرا یا خواهرام پسر داشتن که من انقدر تو فشار نبودم مهم نبود خدا هرچی دوست داشت بده

ولی امان از کنایه و‌نیش زبون مردم

امان از نگاه ها و زخمی که به ریشه ی ادم میزنن

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
بچه ها میخوام یه قصه ای بگم از مادری که بخاطر بچه دومش دختر شد ازشوهرش کتک خورد. بجه سومش حامله شد پ ...

بله. هممون باید یاد بگیریم مهم جنسیت نیس سلامتی بچه از همه چیز مهم تره😓

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
سامیار جان من شنیدم بعد تخمک گذاری بچه دختر میشه بهترین موقع ۱۲ ساعت قبل ازاد شدن یا لحظه ازاد شدنه. ...

اون پست من نبود عزیزدلم ‌.اما من هم این حرف روشنیدم 

ولی توهمین تاپیک یه چیزهایی دیدم که دیگه فقط میگم خدا.....

اول خدا وسط خدا اخرم خدا 

تخمک گذاری ورژیم واینا همش برای سرگرمیه 

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
مامانم همش دعا میکنه میگه یه دختر بیاری مهرسا تنها نباشه بعد خواستی پسر بیار‌..همش میگه دختر باید خو ...

ماهم دوتا خواهریم همش همینو میگم

ولی خواهرشوهرم خواهر نداره خیلی تنهاس خیلی

منتظر گل پسرام  
2738
بچه ها من همین الان کارم تموم شد.خدارو شکر همه چی خوب بود .نی نی هم دختره این همه دعا بی اثر موند ...

نرگس جون عزیزم انشاا... خوش قدم باشه براتون عزیزم 

همین که صحیح و سالمه خدا رو شکر 

یه همبازی برا گل دخترت   تنش سلامت باشه 

عاشقتم یسنا و محمد کوچولو خدایا شکرت برا این دو تا زندگیم 
ممنون عزیزم منم همینو از خدا میخوام ، دکترم میگه اول طبیعی ولی وقتی بچه بریچه مطمئنا سزارینی میشم، ...

اره چرا نکنن؟مخصوصا کسایی که زایمان اولشون هست تا ۴۰ هفته گاها ۴۱ هفته نگه میدارن اگه خبری ازدرد نبود و وزن بچه بالا بود سزارین میشن .اما بچه دوم فرق میکنه چون مشخصه که قراره سزارین بشه دوهفته زودتر سزارین میکنن .یا مثلا بری سنو وپسرگلت بریچ باشه دکترت ۳۸دهفته وخورده ای سزارینت میکنه اما اگه سفالیک شده باشه باید تا ۴۰ هفته صبرکنی بعد اگه دردت نگرفت سزارین میشی

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
عزیزم پریای مامان هم دقیقا اقدامش مثل حنانه بود دوروز قبل تخمک گذاری اقدام کرد بعدش رفت سنو دکتر گفت ...

واقعا راست میگی.الکی استرس روز تخمک گذاریو داریم😕🙁

من ترس

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
نگفتین چند سیکلتون و دوره هاتون چندروزه عزیزم

من کلا دوره هام ۲۹روزس از شانسم این ماه۲۵ روزه شداین ۳دوره یکم قاتی کرد

امروز روز۹هستم

کاش کیت پررنگ بشه برم سونو فولیکول بالغ داشته باشم راحت بشم

تایم بگیر اگر نزدیک میشه دردا به هم سر یه تایم منظم مثلا اول نیم ساعت به نیم ساعته بعد هی نزدی ...

مهسا جون شما نینیتو طبیعی به دنیا اوردی ?

عاشقتم یسنا و محمد کوچولو خدایا شکرت برا این دو تا زندگیم 
2706