2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013552 بازدید | 355184 پست
باشه عزیزم ،خودم نمیتونم قرص پتاسیم بگیرم مصرف کنم؟؟البته نسخه ازمایش دارم میبرم ازمایش میدم

نه چون مصرف زیاد پتاسیم هم عوارض خودش را داره بهتره دکتر بهت بگه چه دوزی مصرف کنی 

باشه عزیزم ،خودم نمیتونم قرص پتاسیم بگیرم مصرف کنم؟؟البته نسخه ازمایش دارم میبرم ازمایش میدم

اول از بده تا مطمعن بشی بعد زیر نطر دکتر دارو استفاده کن انشالله خوب شی

الهم صل علی محمد و ال محمد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اولدوز جان من بارداری اولمه و راستش دقیق نمیدونم علائم زایمان چجوریه، گاهی دل و کمرم درد میکنه البته ...

عزیزم به سلامتی

والا تا جایی که میدونم سزارین رو دو هفته یا ده روز قبل از ۴۰ هفته سزارین میکنن مگر اینکه سزارین اورژانسی بشی 

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است گاهی دعا نکرده قرعه به نام تو میشود
2728
عزیزم خوب طبیعیه دیگه اکثرا ۳۸ نهایتا ۳۹ بدنیا میان؟ طبیعی هستی؟

دختر بزرگم ۳۷ هفته و دو روز به دنیا اومد حس میکنم اینم همون حوالی به دنیا میاد ولی اون پارگی کیسه آب بود و دردهاش چند ساعت بعد اومد اینو دو به شکم که اول درد بیاد چطوری بفهمم درد زایمانه

@افسانم     @feryyy     @لیانا     @مهرك٦٤     کج ...

سلام 

منم اتفاقا یه کوچولو بود چند روز قبل کندم انگار ترشح باشه خشک شد رو سینم توی منافظ نوک سینه جا گرفته

منم یه کم گه گداری درد دارم 

دکترم گفت 9 شهریور برو سونوتو بده ومعاینت کنم بعد تاریخ زایمان بهت بگم

دختر بزرگم ۳۷ هفته و دو روز به دنیا اومد حس میکنم اینم همون حوالی به دنیا میاد ولی اون پارگی کیسه آب ...

انشالله شما هم به وقتش و بسلامتی زایمان کنی عزیزم😘😘😘😘🙏🙏🙏

2738

من امروز این تاپیکو پیداکردم 

شما چقد خوبید

چقد نگران و ویگیر  دمتون گرم 

مجازی نیسید از هزارتا واقعی واقعی ترید 😍

قول بدید باشید برامنم 😁

میشه برای سلامت تو دلیم یه صلوات از ته دل بفرستید؟😍♥️
سلام  منم اتفاقا یه کوچولو بود چند روز قبل کندم انگار ترشح باشه خشک شد رو سینم توی منافظ نوک س ...

راستی معاینه لگنیت میکنه؟؟

بچه ها من همین الان کارم تموم شد.خدارو شکر همه چی خوب بود .نی نی هم دختره این همه دعا بی اثر موند ...

تنش سالم باشه عزیزم...خدا حفظش کنه برات لابد قسمت اینحوری بوده..انشالله یبار دیگه تلاش میکنی خدا بهت میبخشه عزیزم😙😙😙

الهم صل علی محمد و ال محمد
2706