2733
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013904 بازدید | 355184 پست
ممنون از دعای خیر و ارزوی قشنگت .الهی همه ی این دعاها یه روژ  به خودت برگرده و دلت شاد بشه عزیز ...

ممنون عزیزدلم قربون محبتت❤❤❤❤

خوندم ساعت سنو تغییر کرده انشاءالله ساعت ۴:۱۵اینجا هستی وداری از خوشحالی گریه میکنی ومیگی نینیم سالمه وپسره 

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ممنون عزیزدلم قربون محبتت❤❤❤❤ خوندم ساعت سنو تغییر کرده انشاءالله ساعت ۴:۱۵اینجا هستی وداری از خوشح ...

مرررسی عزیییز دلم 

انشاااااله که تجربش کنم🙏🙏و قسمت همه ی منتظرااای تاپیک 

وااااای یعنی اندازه ی زایمان دردداشتی عززززیززززم...ایشالله که نتیجه بگیری...منم حتمامیرم عکس رنگی ر ...

دردش موقع تزریق بود...خودم حس کردم گرفتگی داشت.دردش فقط برا من اینحوری بود همه میگفتن حس نکردیم...ولی خیالم راحت شد که گرفتم..شما هم اگه باز باشن درد نددری اگه خدایی نکرده گفتگی باشه درد ۵ دقیقه ش تحمل میشه کرد..ارزشش داره انشالله که زودی باردار شی

الهم صل علی محمد و ال محمد
ینی اگه بره آزمایش اگه چندسالم باردار نشم باز خیالم راحته مشکلی نداریم الان همش استرس دارم اسپرم ضع ...

اره هرجور شده بفرستش آز.

شاید ی آیتمیش مشکل داره

اگ هم نداشت خیالت راحت میشه خودتونو تقویت میکنید

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
باشه چقدر جوش شیرین بریزم تو تشت؟

اگه عفونت نداری زیاد نشین ...چون ph رحم و زیاد میکنه احتمال عفونت هست ۲ بار نهایت استفاده کن...ولی برا کسی که عفونت قارچی داره عالیه

2740
زعفران دم کرده بخور با نبات .حلوا درست کن همون حلوا معمولی به جا شکر شیره خرما یا انگور بریز به جای ...

مرسی عزیزجان

فقط قرصا سر در نمیارم بهم میگی کدومش خیلی بهتره 

ویتامین دی من چندماه پیش 12 بود قرص خوردم ده هفته و دوتا آمپول زدم الان نمیدونم چند شده

همسرمم همش تو نور خورشیده فکر نکنم کم باشه

ویتامین ای چجوری بخوریم روزی یکی؟ 

منتظر گل پسرام  
نه حتما ازاد میکنی حالا یکم زوده تازه روز۹ پری...ماه قبل ۳ روز جلو امدی اینماه وسط سیکل ازاد میشه.دا ...

درد تخمدان ک من اصلا متوجه نمیشم.درد ندارم

ولی ببخشید ترشح یکم

میگما من ویتامینeنمیخورم.اگ این جند روز بخورم فایده داره؟

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
قربونت برم مهربووونم😍😍حتمااا اول میام تاپیک قبل از اینکه به کس دیگه ای بگم😘😘ان شااله خدا جواب خی ...

نرگس جان امروز به نیت شما ختم و خوندم انشالله که به خواسته دلت برسی

سلام سامی مهربونم دوتا ۵۰۰۰ زیاد نیست برای منی که تا حالا نزدم خیلی میترسم از هرنوع محرک  بیش ...

سلام عزیزدلم خوب اگه دوتا آزادسازی اذیتت میکنه پس یکی بزن حالا برو سنو دکترت سنو رو ببینه ببین نظرش چیه فولیکولت چنده.

امیدوارم این آخرین سنویی باشه که انجام میدی برای فولیکول وسنوی بعدی سنوی قلب گل پسرت باشه خواهرم

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
ان شااله خیره عزیزم و به زودی همشو تو واقعیت تجربه میکنی😍😍

انشالله صبح ضدحال خوردم پری شدم

تو این مدت شوهرمم همش خواب میدید با ذوق برام تعریف می‌کرد اون خواب دختر میبینه من پسر

منتظر گل پسرام  
اگه عفونت نداری زیاد نشین ...چون ph رحم و زیاد میکنه احتمال عفونت هست ۲ بار نهایت استفاده کن...ولی ب ...

پاپ اسمیر گفت یکم التهاب داری پماد داد دوره بعد ک رفتم پیشش گفت نیاز نیس دیگ

درد تخمدان ک من اصلا متوجه نمیشم.درد ندارم ولی ببخشید ترشح یکم میگما من ویتامینeنمیخورم.اگ این جند ...

اره خوبه بخور...رو کیفیت تخمک  تاثیر داره..ترشح اگه داری نشونه خوبیه چند روز دیگه زیاد تر میشه .انشالله کیت هم شنبه دو رنگ میشه .