2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015047 بازدید | 355184 پست
قربونت برم مهربووونم😍😍حتمااا اول میام تاپیک قبل از اینکه به کس دیگه ای بگم😘😘ان شااله خدا جواب خی ...

عشقم هفت تا یاسین بخون هدیه به روح ام البنین تا وقت سونو

بعد بگو هفت تای بعدیش انشالله تا شب میخونم

بدجور حاجت میده

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
ممکنه جمعه تخمک گذاریم باشه حالا ۱۱افتاد ب جمعه.چیکار کنم؟ ۵شنبه کیت بزارم اگ رنگ نگرفت نرم اگ گرف ...

نه نمیفته ..چون کیت تازه داره رنگ میگیره فکر نکنم ...احتمالا شنبه رنگ بگیره...اگه پنجشنبه رنگ نگرفت نرو دیگه بزار تا شنبه ..پیاده روی تو داشته باش امروز روز ۹خیلی حالا وقت هست احتمالا سیکلت ۲۸ روزه بشه اینماه

الهم صل علی محمد و ال محمد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ساعت ۴ ان شااله.ساعتش تغییر کرد😚😚

😒😒😒😒😒😒اگ بدونی ازخواب ک بیدارشدم اومدم تاپیک دنبال سرنخی از رفتنت ب سونومیگشتم....انشالله ک بعدظهر خوش خبربیای تابعداین همه ناراحتی بخاطر پری شدن بچه ها لااقل توخوشحالمون کمگنی و بهمون انرژی مثبت بدی

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
آخه.غصه نخور عزیزم.خ ناراحت شدم😔 یجوری شوهرتو ببر آزمایش.چرا نمیاد.کاریش ک نمیکنن درعوض خیالت راح ...

ینی اگه بره آزمایش اگه چندسالم باردار نشم باز خیالم راحته مشکلی نداریم

الان همش استرس دارم اسپرم ضعیف باشه باردار شم و جنین نمونه و سقط شه خدااااا کنه قبول کنه

منتظر گل پسرام  
اره دیشب خیلی اعصابم خورد بود احتمال میدادم صبح پری بشم صبح درد شدید گرفتم و پری اومد ب همسرم میگم ...

وای حتما از بفرستش اینجوری وقت و از دست میدی..یکم سر سنگین باش بگو باید از بدی مجلورش کن بره..اگه واریکاسل رو تعداد تاثیر داشته بخواد عمل نکنه حداقل ۳ماه دارو باید بخوره.تا وضعیت ش خوب بشه..

منم انقد حالم بده کتری چایی سازو گذاشتم تو یخچال  داشتم ظرف میشستم احساس کردم پری اومد دیدم او ...

😔😔😔😔

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
2738
آخه.امروز چ روز بدیه همه پری شدن 😢😢  کاش حنانه با خبر خوب بیاد لااقل

ان شاءالله که همین طوره

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
بعداز ظهر میرم خرید بهم میگی چیا بخرم برا شوهرم خودم مشکلی ندارم جنسیت هم زیاد مهم نیس برا تقویت اس ...

برا تقویت مولتی ویتامین باید بخوره...ولی تا از نده ببینه وضعیت اسپرم ش چطوره ...چون اگه تاثیر بزاره باید دارو هورمونی مثه کلومیفن پنتوکسی فیلین الکارنتین و ال ارژنین اینا رو بخوره..البته دکتر خودش براش مینویسه اینا رو...فعلا ویل من بهش بده با ویتامین ای...خودتم ویل وومن بخور که تخمک هات با کیفیت بشن.  حتما از بفرستش

@صباجوووونمم     الهی فدات شم من شرمندتم ببخشید 😘

دلم خیلی روشنه بدات عشقم .

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
باشه.میگما ممکنه اصلا تخمک آزاد نکنم؟

نه حتما ازاد میکنی حالا یکم زوده تازه روز۹ پری...ماه قبل ۳ روز جلو امدی اینماه وسط سیکل ازاد میشه.داره رشد میکنه هنوز...درد تخمدان داری؟؟ترشح تخمک گذاری چی؟؟

2706