2752
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015824 بازدید | 355185 پست
ممنونم از اینکه بهم امید میدی❤️❤️❤️ راستش آروین جون خیلی اعصابم بهم ریختست،،،،روی هیچ کاری تمرکز ند ...

انشالله که به زودی هم دوباره مادر میشی هم خدا بهت یه پسر ناز میده 

اقدام کن بالاخره که این راه را باید بری فکر کردن بهش بیشتر ادیتت میکنه تا این که اقدام کنی منتظر بمونی ببینی خدا واست چی صلاح دیده 

کیفیت اسپرم خیلی مهم حسابی در این مورد تحقیق کن اگه همسرت قبول میکنه یه دوره یا حجامت یا زالو درمانی را برید و یه ازمایش بدید اگه دیدی رو کیفیت اسپرم تاثیری نذاشته به عمل فکر کن 

سلااام بچه ها 😘😘 ساعت سونوگرافیم عوض شد گفتن ساعت ۴بیا .خواستم درجریان باشین

سلام عزیزدلم،  ان شالله بسلامتی و دلخوشی 

برات بهترینها رو آرزو میکنم 

دعاگوت هستم عزیزم 

خدایا آرزوی داشتن بچه رو به دل هیچ زنی نذار...من براتون خدا را آرزومندم...خدایا بچه های همگی رو به پدر و مادرهاشون ببخش...پسرهای قشنگ منم در پناه خودت حفاظت کن🙏🙏🙏🧿🧿
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آخه کدوم شوهری بی ذوق میشه😅😅 حتما کیت استفاده کن.سونو هم تونستی برو.اینجوری اگ جنسیتم واست مهم نب ...

من هر وقت نمیگم برا  اقدامه ذوقش بیشتره اونطوری حس میکنه تحمیلیه

آخه کدوم شوهری بی ذوق میشه😅😅 حتما کیت استفاده کن.سونو هم تونستی برو.اینجوری اگ جنسیتم واست مهم نب ...

خب کیت باید چندتا بخرم اسمش چیه؟ من پلی کیستیک و نامنظم هستم حدودا 37 روزه ام ......چه روزایی استفاده کنم؟ و سونو گرافی بدون نسخه که نمیشه؟ سونو برای تشخیص فولیکول؟

2731
خب کیت باید چندتا بخرم اسمش چیه؟ من پلی کیستیک و نامنظم هستم حدودا 37 روزه ام ......چه روزایی استفاد ...

کیت مدیکور بگیر.ببین از روز۱۱ تا۱۷ رو باید بزنی.حالا اعظم جون وارد تره اومد ازش بپرس

ب دکترت بگی واست سونو مینویسه واسه سایز فولیکولا.آزادم میتونی بری سونو

کیتم روزی ی دونه ب وسطاش ک رسیدی روزی دوتا صبحو عصر باید بزاری

نمیخواد ب شوهرتم بگی خودت رعایت کن 

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
ممنونم اعظم جان کیه،؟استارتذ؟

ن.مامان مهرسا خانم

حالا اومد میبینه بهت میگ.میتونیم ریپلای کنی

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
من ۳ دوره ش و دوفاستون خوردم ک سر ۳۰ روز پری میومد..تقریبا کم بود..ولی ۵ روز کامل طول میکشیید ولی حج ...

عزیزم من دقیق سر موعدشدم و خوشحال شدم گفتم اگه کیست بود عقب مینداختم ولی عذر میخام اینقدر خونریزیم کمه ک ترسیدم بعد تو نت نوشته بود بخاطر عدم تخمک گذاری دیوارا ی رحم نازک میمونه و بهمین دلیل خونریزی کمه .الان میگم خدا کنه کیستم اگ بوده رفع شه ..بنظرت لازمه برم سونو گرافی؟

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
انشالله که به زودی هم دوباره مادر میشی هم خدا بهت یه پسر ناز میده  اقدام کن بالاخره که این راه ...

سلام عزیزم خوبی اروین جان یه سوال ..کیست بی بی چک رو مثبت میکنه ؟

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
عزیزم من دقیق سر موعدشدم و خوشحال شدم گفتم اگه کیست بود عقب مینداختم ولی عذر میخام اینقدر خونریزیم ک ...

سلام ماهورم خوبی عشقم

اگر کیست داشتی تاخیر داشتی و یا لکه بینی

ببین وقتی محرک استفاده میکنی استروژن رحم سطحش کاهش پیدا میکنه و خونریزی کم میکنه 

مطمین باش یا کیست نشده بود یا چ‌ن سایزش زیر۳ بود دفع شده 

دفعشم‌اونطور نیست که تو فکر کنی همونطور میاد پایین کوچیک میشه و از بین میره

اصلا نگران نباش بنطرم تا میتونی خودت تقویت کن که این ماه طبیعی اقدام کنی

انشالله اخرین پری ت‌و باشه دوست عزیزم تا نه ماه بعد

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
@*_ شجره_ی_طوبی_* فاطمه جون به نظرم امپول آزادسازی رو بعداینکه رفتی سنو بزن بزار خیالت راحت باشه ا ...

عزبزم دوتاش باهم باعث رشد بیشترشون نمیشه؟

سلام عزیزم خوبی اروین جان یه سوال ..کیست بی بی چک رو مثبت میکنه ؟

ببخشید من جواب میدم

فروردین من کیست نداشتم اما بی بی هاله واضح انداخت حتی هنوز نگهش داشتم

اینبار که سونو گفت کیست داری هم بی بی هاله انداخت که گفتم واسه اونه احتمالا

اما تو نی نی سایت بعضی دوستان گفتن ما هروقت امپول میزنیم بی بی هاله میندازه

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️