2733
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013656 بازدید | 355184 پست
ماه پیش زیاد اثرنداشت برامن.گفتم اگه بچه ها توصیه ای دارن انجام بدم سیاهدونه و عسل هم میخورم

ماه پیش شبی چند تا خوردی ?

عاشقتم یسنا و محمد کوچولو خدایا شکرت برا این دو تا زندگیم 
ایشالا این ماه حامله ای بعد زایمان ب وزن قبلت برمیگردی منک هرچی بخورم فیکس میمونم.تغییر نمیکنم😌

خوش به سعادتت من هرچی بخورم باترس ولرز

الانم ناراحتم چرا اگه حامله نیستم پریود نمیشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باورزش ورژیم های سخت ده کیلو کم کردم که موقع بارداری خیلی سنگین نشم اما بااین رژیم پسر تقریبا برگش ...

دقیقا منم این بلا سرم اومد , با چه بدبختی خودم لاغر کردم ولی رژیم پسردار شدن گرفتم خیلی اضاف کردم   الان میگم یعنی روزی میرسه برگردم سر وزن قبلی خودم

2731
دقیقا منم این بلا سرم اومد , با چه بدبختی خودم لاغر کردم ولی رژیم پسردار شدن گرفتم خیلی اضاف کردم & ...

الان بچه تون پسره دیگه؟

خداروشکر به نتیجه رسیدین

من حاضرم بچم پسر بشه دوباره بارژیم برمیگردم به وزن قبلی 

احتمالا انقباضه دیگه.. وقتی ول میکنه تحرک رو شروع کن.. 

اره دکترم همینا گف

💖خدایا ازت ممنونم بخاطر دخترم و پسرم بهترین هدیه هایی که بهم دادی ممنون بخاطر سلامتیشون این شادی و خوشحالی منا نصیب و قسمت همه منتظرا کن انشالله💖
کی میشی 38هفته آذر جون تیکرت اگ چهل هفته باشه یعنی یه هفته دیگ😍 چرا بترسی عزیزم ان شاء الله که خدا ...

فدات افسانه جون اخر هفته اینده ۳۸ تموم میکنم الهی همه باردارها بسلامتی فارق بشن دعام کن عزیزم 

💖خدایا ازت ممنونم بخاطر دخترم و پسرم بهترین هدیه هایی که بهم دادی ممنون بخاطر سلامتیشون این شادی و خوشحالی منا نصیب و قسمت همه منتظرا کن انشالله💖
2738
الان هفته چندمت هست ? منم شکمم خیلی سفت میشه و نفسم تنگ میشه  دردهای پریودی هم دارم و زیر دلم ...

الان تو ۳۷ هفته هستم عزیزم  منم شکمم سفت میشه نفسم تنگ میشه درد واژن دارم شکمم که سفت میشه خیلی خیلی اذیت میشم 

دقیقا منم این بلا سرم اومد , با چه بدبختی خودم لاغر کردم ولی رژیم پسردار شدن گرفتم خیلی اضاف کردم & ...

من تا الان همش ۹ کیلو اضافه کردم با حسابی که میکنم بچه ام خیلی کوچولو هست 

الان بچه تون پسره دیگه؟ خداروشکر به نتیجه رسیدین من حاضرم بچم پسر بشه دوباره بارژیم برمیگردم به وز ...

آره پسره , ولی من فقط چند ماهی رژیم بودم دیگه رژیمم قطع کردم , موقعی که حامله شدم اصلا رژیم نداشتم , 

انشاا... شما هم صاحب دوقلو گل پسر میشین عزیزم  

بچها اینجا کسی بوده با امپول فشار زایمان طبیعی کنه

بله من دختر اولم 41هفته شدم دردم نگرفت صبح ساعت 8 آمپول فشار بعد هم کیسه اب را پاره کردن ساعت 1بعدظهر

زایمان کردم .برای دختردوم که خودم دردم گرفت هم شبیه اون بودنترس چیزخاصی نیست.

2706