2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013555 بازدید | 355184 پست
من خیلی میترسم شکمم خیلی سفت میشه نفسم تنگ میشه دکتر گفته اخر ۳۸ با امپول فشار بچه ام بدنیا بیاد نمی ...

سلام خانمی

هرچقدر تحرکت رو بیشتر کنی، ورزشهای مخصوص انجام بدی کمتر به آمپول نیاز پیدا میکنی.. 

من خیلی میترسم شکمم خیلی سفت میشه نفسم تنگ میشه دکتر گفته اخر ۳۸ با امپول فشار بچه ام بدنیا بیاد نمی ...

نه عزیزم ترسی نداره....خوش به حالت که آخر سیو هشت به سلامتی راحت میشی من بیچاره چهل هفته و سه چهار روز میرفتم باالتماس بستریم میکردن میگفتن چهلو یک شدی دردت نگرفت بیا...‌اصلانترس خدا خودش لحظه به لحظه ی زایمانت باهاته...ان شاالله که زایمان راحتی خواهی داشت و نی نی سلامت میاد تو بغلت....

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنونم دریا جون بابت لطفی که بهم داری قربونت برم اینکه دوقلو بشه احتمالش خیلی کمه از لحاظ علمی  ...

نفست حقه خواهر....دعام کن....که سخت محتاج دعاتم😘😘😘😘😘😘

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
نه عزیزم ترسی نداره....خوش به حالت که آخر سیو هشت به سلامتی راحت میشی من بیچاره چهل هفته و سه چهار ر ...

انشالله دعام کن تو را خدا

💖خدایا ازت ممنونم بخاطر دخترم و پسرم بهترین هدیه هایی که بهم دادی ممنون بخاطر سلامتیشون این شادی و خوشحالی منا نصیب و قسمت همه منتظرا کن انشالله💖
2731
سلام خانمی هرچقدر تحرکت رو بیشتر کنی، ورزشهای مخصوص انجام بدی کمتر به آمپول نیاز پیدا میکنی..  

نمیدونم گلدون جون اصلا نمیتونم راه برم شکمم سفت میشه عین سنگ خیلی اذیتم 

💖خدایا ازت ممنونم بخاطر دخترم و پسرم بهترین هدیه هایی که بهم دادی ممنون بخاطر سلامتیشون این شادی و خوشحالی منا نصیب و قسمت همه منتظرا کن انشالله💖
واي چه خوب ١٣ كيلو عاليه، من از امروز احساس ميكنم خيلي سنگين شدم

دیگه ماه های آخر خیلی سخته . مخصوصا,ماه آخر خیلی بده 

عاشقتم یسنا و محمد کوچولو خدایا شکرت برا این دو تا زندگیم 
خانما برا رشد فولیکول ورزش خوبه. تو پریودی ورزش بد؟ من نمیدونم برارشدفولی چکارکنم میترسم اینماهم مث ...

ورزش عالیه , تو دوران پریودی خوبه ورزش کنی 

2738

خانوما تروخدا دعام کنید

بخدا من خودمو آماده کرده بودم برای پریود ولی وقتی عقب انداختم خیلی امیدوارشدم هرثانیه ام فکرم بچه بود بهش میگفتم گنجدم خیلی دلم پره خیلی دلگیرم

اگه قرار بچه ای نباشه کاش خدا اینجوری امتحانم نمیکرد حداقل نمیتونم راحت بشینم گریه کنم همش بغض دارم همس چشمام پره هی خودمو گول میزنم ازخستگیه ولی از اینکه دلم پره

باهزار بدبختی پریودم رو مرتب کردم شش ماه دارو خوردم

خسته امممممممم

نمیدونم واقعا درسته گفتش که من هی میگم درد داشت یا نگم بهتره.البته ۲ نفر جلو من رفتن درد نداشتن من ف ...

عزیزم درد داشتی احتمالا لوله هات بسته بوده و بازشده بعد عکس باردارمیشی عزیزم 

من 4تا فلوکونازول تو خونه دارم گذاشتم روزای نزدیک اقدام بخورم قبلا دکترم برا پوست داده بود بهم. نشاس ...

لترزول که خوبه , فولی ها رو درشت میکنه . 

باورزش ورژیم های سخت ده کیلو کم کردم

که موقع بارداری خیلی سنگین نشم

اما بااین رژیم پسر تقریبا برگشتم به وزن قبلم تمام زحماتم به باد رفت روزی یک ساعته دویدم

سرم منفجرمیشه وقتی یاداینا میفتم

هیکلمو تو آینه میبینم جیگرم خون میشه

باورزش ورژیم های سخت ده کیلو کم کردم که موقع بارداری خیلی سنگین نشم اما بااین رژیم پسر تقریبا برگش ...

کاملا درکت میکنم.

عین من بدبخت ۸کیلو بازحمت کم کردم و ورزش مداوم

الان همش باید بخورم فقطم ۱۰روز میتونم ورزش کنم.

بقیش همش درحال چربیسازی😭😭

خدایا تا لحظه مرگم سایه ی پدرومادرمو رو سرم نگه دار.
2706