2733
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013817 بازدید | 355184 پست
سلام دوستان اينا عكس ازمايش اسپرم شوهرمه كسي هست بتونه برام تىضيح بده؟ والا دكتر كه اصلا واسم توضيح ...

عزیزم گفتم بالتر 

سرعتش خیلی کمه 

مورفولوژی و بقیه موارد رو هم ندیدم 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
من دخترمم زود بدنیا اومده واسه همین میگن احتمال زایمان زودرس بیشتره  میدونی آنا جان من مشکلم ا ...

هرطور صلاح میدونی عزیزدلم 

ان شالله بسلامتی و بموقع بغلش کنی عزیزم 

خدا کمکت کنه

موعد زایمانت کیه؟

خدایا آرزوی داشتن بچه رو به دل هیچ زنی نذار...من براتون خدا را آرزومندم...خدایا بچه های همگی رو به پدر و مادرهاشون ببخش...پسرهای قشنگ منم در پناه خودت حفاظت کن🙏🙏🙏🧿🧿

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
شما سوال کردین ازشون؟ راستش منم میترسم بخورم

راستش گفت تاکی میتونم بخورم ولی انقداسترس داشتم چون میخواستم ماه پیش اقدام کنم انگار هیچی نمیشنیدم جوری که یسری حرفهاشو خواهش کردم رو کاغذبنویسه برام هنگ کرده بودم. 

قشنگم ايشالله به زودي باردار ميشي من حسم به تو اينه كه به زودي ني ني مياد تو دلت 😍

واااااااااای قربون حست برم اخه عشق جانم 

ممنونم ازت

راستی پری شدی🙈

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
کاملا درکت میکنم عزیزم.مادرشدن بهترین حس دنیاست😍 من از وقتی آزمایشم مثبت شد دیگه هیچی برام مهم نبود ...

ای جاااانم عزیزدلم،  آفرین استراحت بهترین چیزه برای ماههای آخر...ان شالله همه چیز عالی پیش میره 

امیدت به خدا باشه 

خدایا آرزوی داشتن بچه رو به دل هیچ زنی نذار...من براتون خدا را آرزومندم...خدایا بچه های همگی رو به پدر و مادرهاشون ببخش...پسرهای قشنگ منم در پناه خودت حفاظت کن🙏🙏🙏🧿🧿
2740
ببین ماه اول ک ۲۷ روزه شدم روز۱۳ کیت پررنگ تر بود نسبت ب بقیه روزا ماه قبل ۲۹ روزه روز۱۱ پررنگ تر شد ...

نگران نباش روزهای تخمک گذاری یکم جابه جا میشه .طبیعیه نگران نباش بین ۱۰ تا ۱۴ تخمک گذاری داری.حالا با کیت و سنو دقیق دستت میاد انشاالله 

الهم صل علی محمد و ال محمد
هرطور صلاح میدونی عزیزدلم  ان شالله بسلامتی و بموقع بغلش کنی عزیزم  خدا کمکت کنه موعد ز ...

طبیعی رو زده 16 آذر ولی خب سز دو هفته زودتر میشه 

خدا کنه درخواست تمدید ماموریتم رو که دادم زود موافقت کنن و بتونم بقیه بارداری رو مرخصی بگیرم 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
نگران نباش روزهای تخمک گذاری یکم جابه جا میشه .طبیعیه نگران نباش بین ۱۰ تا ۱۴ تخمک گذاری داری.حالا ب ...

باشه پس صبح روز۱۰ میرم سونو

کیت ی بار صبح ساعت۱۰ میزارم یبار عصر.

صبحشم ک نباید چیزی بخورم تا قبل کیت درسته؟

خواهشا این هفته همش بیا سایت .من استرس گرفتم

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2706