2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013801 بازدید | 355184 پست
سلاام عزیزم  چطوری خانومی گل پسری چطوره😍 ان شااله قراره ۳۰ ام برم به امید خدا تو پریود شدی ...

سلام عشقم 😍😍

به سلامتي ايشالله منتظر خبراي خوشت هستيم♥️

من نه پريود نشدم علائمي هم ندارم ديگه بي خيالش شدم شوهرم ولي زده بي خيالي 😂😂

يهو يادش ميره ...😅😅😅

♥️
عزیزم ان شالله خدا بحق 14 معصوم و پنج تن آل عبا بهت دوتا گل پسر خوشگل و سالم و صالح هدیه بده  و ...

سلام عزیزدلم،  حالت چطوره؟  بهتری؟

با این شرایط سرکار رفتنت ضرر نداره؟

دلم برای همتون و اونروزایی که باردار بودم و شماها بهم امید میدادین تنگ شده...خیلی التماس دعا دارم 

خدایا آرزوی داشتن بچه رو به دل هیچ زنی نذار...من براتون خدا را آرزومندم...خدایا بچه های همگی رو به پدر و مادرهاشون ببخش...پسرهای قشنگ منم در پناه خودت حفاظت کن🙏🙏🙏🧿🧿

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چنده سیکلی امروز؟

سلام نرگس جونم،خوبی عزیزم؟  دیگه سراغی از ما نمیگیری 

دلم برات تنگ شده 

نی نی چطوره؟  کی میری سونوگرافی آنومالی ؟ 

خدایا آرزوی داشتن بچه رو به دل هیچ زنی نذار...من براتون خدا را آرزومندم...خدایا بچه های همگی رو به پدر و مادرهاشون ببخش...پسرهای قشنگ منم در پناه خودت حفاظت کن🙏🙏🙏🧿🧿
نه دیگه واقعا منفیه بدون هیچ هاله ای ..اعظم جان میشه رفتی سقا خونه برام یه شمع روشن کنی عزیزم 

امیدتو از دست نده 

الان چند سیکلی ؟

چشم عزیز دلم

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
2731
سلام عزیزدلم،  حالت چطوره؟  بهتری؟ با این شرایط سرکار رفتنت ضرر نداره؟ دلم برای همتون و ...

سلام عزیزم حالت چطوره ؟ آرش جون ما چطوره ؟

خیلی سختمه و الان زیر دلم درد گرفته سمت راستم ولی خب مجبورم خدا خودش کمک کنه 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
عزیزم ان شالله خدا بحق 14 معصوم و پنج تن آل عبا بهت دوتا گل پسر خوشگل و سالم و صالح هدیه بده  و ...

زنده باشی فدات شم...الهی پنج تن آل عبا پسرتو سالمو به موقع بزاره تو بغلت...قدمش پر از خیرو برکت باشه....

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
2740
سلام دوستای دوست داشتنی..     صبحتون بخیر..  اول از همه اومدم از تک تکتون تشکر ...

الهی آمین. 😢😢😢

وخدایی که در این نزدیکی ست ... خدایا هزاران مرتبه شکر بابت فرشته ی نازی که به من دادی 
سلام فاطمه جان  خوبی عزیزم چه خبر بچه ها از نی نی پلاس رفتن؟

سلام گلم.توخوبی؟بسلامتی مسافرتت تموم شد؟نی نی پلاس خیلی هنگ میکرد.بچه هاتووات گروه زدن ولی من نرفتم.اونجا عزیزدلم...انشالله چن روزدیگ خبرای خوش برامون میاری دیگ🙏🙏

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
خیلی خانوووومی گلم اره پیداکردم. خیلی ممنون. چقدسخت رژیم هاشون من ناامیدشدم ازخودم. 😔

ن اینجوری نگووووو انشالله خدایاریت میکنه توقرارنی همه رژیماروبگیری ...ازبین اونا براخودت یه رژیم جورکن

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
اره حتا شروع کن مطمعنم خودت طبیعی ی پسر میاری به دلم افتاده..یکم ورزش کن ابمیوه شروع کن ..روز ۱۰ ی س ...

روز۱۱ میشه جمعه سونوگرافیا بازن؟؟

همون روز۱۰ برم ؟

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
خیلی خانوووومی گلم اره پیداکردم. خیلی ممنون. چقدسخت رژیم هاشون من ناامیدشدم ازخودم. 😔

شما ک خودت رژیم گرفتی.نگران نباش

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
یعنی سونو رو ک ببری بهش نشون بدی دوباره ازت پول ویزیت میگیره دکترای اینجا ک اینجوری نیستن  آخه ...

عشقم فولی هام اکثرا روز ۱۶ ازاد میشد تو پری ۲۶ روزه

و یه فولی بیشتر ندارم

گفت دوتا لتروزول بخور دوتا فولی بالغ داشته باشی یکیش بگیره حداقل

الان دردم خوب شد

امشبم میخورم اگر فردا هم درد داشته باشم دیگه قطعش میکنم

توکل بخدا

ممنونم عشقم❤️❤️❤️

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
2706