2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013710 بازدید | 355184 پست
اروین جان همسر من جوشونده ریشه کاسنی نمیخوره ،چکارش کنم میگه تلخه ،به جاش پودر کاسنی رو بهش بدم خوبه ...

بچه ها اینجا عرق کاسنی هم میخورن ولی اگه میخوای طبیعتش گرم باشه با نبات بده که قابل خوردن باشه 

الهی هزار مرتبه شکر  نمیدونی چقدر خوشحالم کردی

فدات شم دعا كن صداي قلبشون رو هم بشنوم 🥰🥰❤️❤️❤️❤️

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم خودتو عذاب نده توروخدا  به منم دکتر هرماه سه روز استعلاجی مینوشت منم خیالم راحت  و ...

اعظم جان حقوق ما خیلی کمه اضافه کاریم کمه ولی هیچوقت از کارم نزدم اما این استعلاجیم که قانونی قانونی بود بحث پول نبود اینو چرا اینجوری کرد

انگار این بارداری من برای اونا خیلی گرون اومده این اواخر عوض رعایت کردن امروز آخر وقت اشکم درآوردن الانم آروم نشدم خون خونمو میخوره چقدر نامردی تو دنیا هست

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است گاهی دعا نکرده قرعه به نام تو میشود

@هلن۹۸ هلن جان منتظر بی بی چک مثبت شماهم هستیم عزیزم بی بی بزن دیگه موعدت شده

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
2731
چه زود گذشت ولي آخرش خوشي بود منم سريع رفتم بي بي چك گرفتم انقدر دلم ميخواست دوتا خط ببينم آخر ...

عکس بی بی چکت رو بزار ببینیم ذوق کنیم من عاشق بی بی چک مثبتم😍😍😍

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
اعظم جان حقوق ما خیلی کمه اضافه کاریم کمه ولی هیچوقت از کارم نزدم اما این استعلاجیم که قانونی قانونی ...

بخدا کامل درکت میکنم 

چون خودمم الان خیلی در عذابم و همش استرس و نگرانی

اینا هم از مامور به خدمت بودنم سواستفاده میکنن 

همه جای دنیا هوای زن باردار رو دارن اینجا برعکسه 

فقط به خودت استرس نده 

منم اوایل خیلی حرص میخوردم و به زمین و زمان بد و بیراه میگفتم ولی خب دیدم چاره ای نیست 

فعلا اختیارمون دست اوناست و باید تحمل کنیم 

خداروشکر دیگه تا زایمانت کم مونده و به زودی دخملتو بغل میگیری و نه ماه صورت نحسشون رو نمی بینی و راحتی 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
فدات شم دعا كن صداي قلبشون رو هم بشنوم 🥰🥰❤️❤️❤️❤️

صدای قلبشون رو هم میشنوی عزیزم 

مامان هم تبریک میگه آخه ا اونروز که گفتی هی میگفتم دعات کنه الان گفتم بارداری خیلی خوشحال شد 

عکس بی بی چکت رو بزار ببینیم ذوق کنیم من عاشق بی بی چک مثبتم😍😍😍

فدات بشم گلم قسمت همه منتظرا 😘😘😘

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
2740
بخدا کامل درکت میکنم  چون خودمم الان خیلی در عذابم و همش استرس و نگرانی اینا هم از مامور به خ ...

امیدوارم لااقل تو دل خودش بفهمه ظلم کرده بهم اصلا دلم میخواد یه بدبیاری کوچیک براش پیش بیاد بفهمه در حق من نامردی کرده سرش اومده

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است گاهی دعا نکرده قرعه به نام تو میشود
امیدوارم لااقل تو دل خودش بفهمه ظلم کرده بهم اصلا دلم میخواد یه بدبیاری کوچیک براش پیش بیاد بفهمه در ...

اتفاقا این جور آدما روز به روز پیشرفت میکنن و هیچیشون نمیشه 

فعلا خدا صبر میکنه

فقط تو آروم باش و اصلا حرص نخور 

اعظم جان حقوق ما خیلی کمه اضافه کاریم کمه ولی هیچوقت از کارم نزدم اما این استعلاجیم که قانونی قانونی ...

اولدوز جان نبینم ناراحت باشی خواهرم عیبی نداره چه میشه کرد؟الان تو غصه بخوری اون نی نی تو شکمت رو ناراحت کنی بهت مرخصی میدن ؟نه فقط خودت عذاب میکشی اینکارو باخودت نکن عزیزدلم حیفه این دوران قشنگ رو به کام خودت تلخ نکن.

میدونم ادم زورش میگیره حرصش میگیره ولی چاره کار چیه جز تحمل ؟هیچی پس روزهای خوب زندگیت رو به کام خودت تلخ نکن .

اوناروهم بسپار بخدا که به زن حامله رحم نمیکنن خداخودش میبینه 

صدای قلبشون رو هم میشنوی عزیزم  مامان هم تبریک میگه آخه ا اونروز که گفتی هی میگفتم دعات کنه ال ...

واي مامان گلت رو از طرف من ببوس مررررسي ايشالا هر چي از خدا ميخواد بهش بده 

من مامانم نميدونست ولي مامان شما جاي مامان من منو دعا كردو مستجاب شد 🌹🌹🌹😍😍😍😍💋💋💋💋💋💋

سلام عزیزم والا نمیدونم فکر کنم آبان یا آذر بشه..شماهم دوتا دختر داری امیدوار جون؟؟؟ راستش من دیشب ا ...

اره عزیزم منم دوتا دختر دارم و به حساب خودم میخام ابان یا اذر اقدام کنم ولی همسرم زیاد ازمایشش خوب نبود به نظرم و باید تقویت بشه که به خاطر این که تابستونه و همش اینور اونوریم نمیتونم تمرکز کنم روش 

عزیزم ی چیز بهت بگم اگه تو سرنوشتمون باشه که صاحب اولاد پسر بشیم خدا بهمون میده تنها کاری که ازمون برمیاد اینه که عاجزانه از خدا بخواهیم چون واقعا دعا تو سرنوشت ادم تاثیر داره ،درکنارش خودت و شوهرتو تقویت کن و باقیشو بسپار به خدا ولطف ائمه ،با گریه روحیه خودت و شوهرت و خراب میکنی عزیزم 

از خدا میخام که به حق این روز عزیز به حق امام هادی تو همه منتظرا بارداربشیو باجنسیت دلخواه و البته دختر دارا با اولاد پسر در کنار شماخوبان منم صاحب اولاد پسر سالم و صالح بشم🙏🙏🙏

همين ديگه صبح مثل اژدها گشنم ميشه سريع يه چيزي ميخورم آروم ميگيره  كلا ني ني من شكموعه 🤣

منم اینجورم همش گرسنم میشه . ماه آخر ببین چطور گرسنه میشی اون موقع چی میگی  

عاشقتم یسنا و محمد کوچولو خدایا شکرت برا این دو تا زندگیم 
2706