2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3014515 بازدید | 355184 پست
گیاهشو بخرم؟ چجوریه دم کردنش

اره گياهش 

من مثه چايي  ميكنم

روغنشم خريدم از روز ارل پري تا روز اقدام هر شب با روغن سياه دونه مخلوط كردم ميمالم به زير شكمم و تخمدانم و با شال پشمي ميبندم

اعظم ني ني من همه جا ميچرخه😕 يعني بعد دنيا اومدن هم اينجوري شيطون ميشه؟ صبح به پهلو خوابيده بودم ...

ای جونم 

خدا حفظش کنه 

دختر منم اینجوری بود الان شیطونه احتمالا اینم شیطون بشه خدا کمکت کنه 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

سلام عزيز دلم هنوز دارم گريه ميكنم واقعيه ؟ من مامان شدم 😭😭

الهی هزار مرتبه شکر 

نمیدونی چقدر خوشحالم کردی 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
خیلی خانووووومی ج دادی عزیزم.من سیاهدانه با عسل و دارچین و زنجبیل مخلوط کردم صبحها ناشتا و قبل خواب ...

اسطخدوس واسه رشد فولی خوبه

خوب کارای خوبی داری میکنی

نکنه زیادی گرمی مصرف میکنی اقدامت نمیگیره

سعی کن تعادل برقرار کنی 

انشالله که این ماه اخر انتظارت باشه و به زودی مامان یه پسر ناز و سالم و صالح بشی

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
2728

خداروشکر

چقدر هفته خوب و عالی بود

۳تا خبر بود،دوتا آزمایش مثبت و یکی حال خوب نی نی اعظم جون

بچه ها این دعاهای دسته جمعی و ختم هایی که برداشتین عالیییه

خیلی خوب نتیجه داده

برای منم دعا کنید خدا در حقم معجزه کنه،آخر هفته موعدمه

شکر کردنت شده ذکر هر لحظه من،خدایا شکرت🙏🙏🙏🙏🙏بعد از ۴ سال منو به آرزوم رسوندی🙏،هر لحظه و هر ثانیه که نگاهش میکنم 👶👶👶فقط یاد خودت میافتم🤎🤎🤎تا تو نخوای برگی از درخت نمی‌افته، ممنونم که برای من خواستی😍😍😍برای همه منتظرا بخواه و خواستنت با دلشون یکی بشه🤲🤲🤲🤲
اره گياهش  من مثه چايي  ميكنم روغنشم خريدم از روز ارل پري تا روز اقدام هر شب با روغن سيا ...

من دارو گیاهی زیادخریدم الته دکترم داده. ماهپیش بیخیال شدم خسته شدم. خیلی گرون میشد. یسری داروگیاعی هم خانمای گروه گفتن و داروتقویتی خریدم. روغن سیاهدانه خواستم بخرم گفت30ت بیخیالشدم  

منم همه اينارو دارم ميخورم، تنبليم خيلي بهتر شده راستي بعد از اقدامم بايد گرمي خوردن رو ادامه بدم؟ ...

نه بعد اقدام گرمی مصرف نکن

بخور نوش جونت ☺️❤️❤️❤️ولی زیادم نه

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
اسطخدوس واسه رشد فولی خوبه خوب کارای خوبی داری میکنی نکنه زیادی گرمی مصرف میکنی اقدامت نمیگیره سع ...

نمیدونم والا گیج شدم کلی هم داروگیاعی دکترم داده بخورم توشون تخم هویج داره رازیانه هم داره تعجب کردم رازیانه خوب نیس که دکترم میگه خیلی مقدارش کم نگران نباش. واس همین نزدیک اقدامم نمیخورم کپسولاشو.

2740
من دارو گیاهی زیادخریدم الته دکترم داده. ماهپیش بیخیال شدم خسته شدم. خیلی گرون میشد. یسری داروگیاعی ...

اره خيلي گرونه كلا همه چي ماهم خسته شديم ولي ديگه بايد تلاشمون رو بكنيم تا ببينين خدا حالا خدا چي ميخواد...

دكتر طب سنتي ميري؟

اره عزیزم ماه پیش بادکش کردم دوجلسه گفت اقدام کن ترسیدم. اخه دوره هام 24تا26روزه روز 13فولی 11بود گفت روز 15تا18اقدام کن ترسیدم. کیت روز 15مثبت شد شک کردم طبق دوره هام روزنهایت 13تخمکگذاریم ولی سونو چیز دیگه ای گفت. کار باکیتهم بلد نبودم همین که گذاشتم دوخط شد اقدام نکردم. اینناه کیت بخرم زودتر بذارم. شما از کیت اَستفاده کردین؟ چه مارکی خوبه؟ 

عزیزم حتما گشنه اش شده فسقلی

همين ديگه صبح مثل اژدها گشنم ميشه سريع يه چيزي ميخورم آروم ميگيره 

كلا ني ني من شكموعه 🤣

مامان دو تا ني ني😍❤️ پسرم عاشقتم❤️تو دليم نفسم خوش اومدي💋💋
ای جونم  خدا حفظش کنه  دختر منم اینجوری بود الان شیطونه احتمالا اینم شیطون بشه خدا کمکت ...

واي نگوووووً

حتما به خودم رفته من خيلي خيلي شيطون بودم بچگي 

كاش به شوهرم بره 

اون خيلي آرومو مهربونه 

من از ديوار بالا ميرفتم😥

مامان دو تا ني ني😍❤️ پسرم عاشقتم❤️تو دليم نفسم خوش اومدي💋💋
2706