2733
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3014258 بازدید | 355184 پست
خدانکنه عشقم اینطور نگو .من خودم تو اقدام هام شب چهارشنبه اقدام نکردم دقیقا هم روز تخمک گذاریم شب چه ...

خب صبح اقدام میکردین

بنظر من شب چون شوشوها خستن بهترین زمان صبحه برا اقدام 

منتظر گل پسرام  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دقیقا فدات شم واسه منم به عینه کلی اتفاق ها افتاده منم از وقتی اومدم تاپیک قبلا خاموش بودم فقط تجربه ...

دقیقا با حرفهات موافقم عزیزم ...انشاءالله نی نیت پسره و دل خودت  وخانوادت شاد میشه اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم.

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
2728
چند جلسه برات تجویز کرده؟

گفت یه هفته بیا من روز شنبه فولیهام 11بود رفتم ج سونو نشون بدم گفتم پس بادکشم انجام بدم فرداشم انجام دادم دوجلسه شد. دوشنبه میت گذاشتم حتی یک رنگم ظاهرنشد امروزم دوخط باهم. فککنم بادکش خیلی تاثیرداره

بچه ها یه سوال 

میگم مثلا اگه شب چهار شنبه نزدیکی بکنی همون لحظه و ساعت نطفه بسته نمیشه که خب شاید تا صبح طول بکشه که دیگه صبح هم شب چهار شنبه تمو شده دیگه....اینجوری نیست آیا

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
مررررسي بهار جون من انتقال دادم امروز  مررررسي از راهنماييت بله مواظبم ببينيم خواست خدا چيه&nb ...

ب سلامتی ،ان شاالله  که پایان انتظارت باشه گلم ❤ 

وخدایی که در این نزدیکی ست ... خدایا هزاران مرتبه شکر بابت فرشته ی نازی که به من دادی 
2740
افرویت خیلی خوبه طبیعیه...تاثیرش هم زوده 

ممنون.داروخانه داره دیگ؟

قرص تقویتیه؟؟

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
عزیزم اسمتو نمیدونم که بگم ،میدونی اصلا به جثه نیست طرف میبینی مثل تانکه😁 ولی فوتش کنن جون نداره می ...

😂😂😂😁😁😁خیلی خوب توصیف کردی 

ولی امیدوارجون همین خانمه نی قلیون ازبس ضعیف بود توکل حاملگیش بنده خدا فقط دراز کشید دکتر میگفت بلند شی بچت میوفته از چالوس تا یه شهر۷ساعته توماشین دراز میکشید میرفت واقعا بی بنیه وضعیف بود هنوزم هست خیلی ضعیفه خیلی هم ریزه بنده خدا ولی پسر باردارشد.یا مثلا من درشتم وخیلی بنیم خوبه وقوی  اصلا سرما نمیخورم اصلا جاییم درد نمیگیره یا اگه مثلا دردوحشتناک پری بیاد سراغم یه آخ نمیگم سزارین شدم یه بار نگفتم آخ حتی یکبار تصورش وکن خیلی بدنم قویه حالا تعریف از خودنباشه میخواستم منظورم رو برسونم که کلا این قضیه که زن قوی باشه یا ضعیف بچه پسر میشه از نظر من منتفیه چون دورو برم همه جوره دیدم .

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
خب صبح اقدام میکردین بنظر من شب چون شوشوها خستن بهترین زمان صبحه برا اقدام 

باورمیکنی اون زمان اصلا فکرم روی صبح نبود فقط شبها 😁😅

اما تواین تاپیک مغزم باز شد که صبح هاهم میشه وبهتره😂

2706