2752
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3017410 بازدید | 355185 پست
والا بخدا خودمم گیجم هر کی دکترش ی چیز گفته خودمم موندم😁😁😁به من گفت مرغ به جز ران و ماعی و میگو م ...

اصلا خوبه هیجی نخورم.روزه بگیرم😁😁😁

ببین ماهی غزل خوبه دیگ؟بهترین نوع ماهی واسه ما چیه؟

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اونسری میگه یکی بدرد نمیخوره امروز میگه دوتا هیچه و ارزشی نداره  میگه من انتظار فولی بیشتر از ش ...

ماهور جان چرا اینقدر ناراحتی عزیزم!!!؟؟؟ 

من پلی کیستیک بودم و اصلا فولی بالغ نداشتم تا ابنکه دو ماه آخر خرما و سیاه دونه و با شبی ی قرص کلومیفن خوردم و وقتی رفتم سونو فقط ی فولی داشتم که دکترم میگفت سایزش خیلی خوبه که ماه اول نگرفت ولی ماه دوم به لطف خدا باردار شدم، پس بدون که خدا اگه بخواد با ی فولی هم میشه نتیجه گرفت، حالا استرس نگیر و با توکل به خدا اقدامتو داشته باشه انشالله همین ماه که دلت شکسته بحق دل شکسته حضرت زهرا به نتیجه ی دلخواهت میرسی عزیزم.🙏🙏🙏🙏🙏😍😍😍😍

تو کتابی هم که خریدم همینو نوشته گوشت اسپرمx فعال میکنه محدود کنید..

گوشت شترم بده؟؟

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
اصلا خوبه هیجی نخورم.روزه بگیرم😁😁😁 ببین ماهی غزل خوبه دیگ؟بهترین نوع ماهی واسه ما چیه؟

واقعااااا هیچی نخوریم خوبه انگار😁😁مامانم ۴ تا پسر اورده خودم تنها دخترم..میگه فقط بنیه ت قوی کن برا پسر دار شدن زن ضعیف پسر دار نمیشه..خودش ماشالله خیلی قویه😂😂😂

الهم صل علی محمد و ال محمد
عجیب من دو سال تو این تاپیکم تا حالا ندیدم با قرص بیشتر از دو سه تا فولی  مگه شما چقد قرص خورد ...

ابعاد نزده گلم فقط زده 23 و 26 ...امروزم ک 13 سیکلمم زده فولیکولار کیست 28 و 24 .

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
ماهور جان چرا اینقدر ناراحتی عزیزم!!!؟؟؟  من پلی کیستیک بودم و اصلا فولی بالغ نداشتم تا ابنکه ...

الهی فدات مرسی گلم شما ماه اخر فولیتون چند بود؟، یادمه گفتین اقدامتون یه روز درمیونم بود درسته ؟

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..

بچه ها من  پریودی گرمی بیشتر خوردم یعنی یه هفته س بیشتر سمت گرمی و دمنوش و اینا رفتم الان هفت روز دیگه تا اقدام وقت دارم که خودم بیشتر باید قلیایی مصرف کنم همسرم هم اسیدی تو این چند روز بیشتر از بقیه هردمون چی مصرف کنیم غذا یادارو ممنون میشم راهنمایی کنید 

اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم
ماهور جان چرا اینقدر ناراحتی عزیزم!!!؟؟؟  من پلی کیستیک بودم و اصلا فولی بالغ نداشتم تا ابنکه ...

عزیزدلم شما امپول ازاد سازیم  زدین؟؟

ابعاد نزده گلم فقط زده 23 و 26 ...امروزم ک 13 سیکلمم زده فولیکولار کیست 28 و 24 .

۲ ماه پیش که رفته بودم سنو فولیکولم کیست شد ی خانمی امد باردار بود گفت ۳ تا کیست اندومتریوز داشتم پرشکمم فیبروم بود تمبلی تخمدان شدید دکتر گفت خانم شما باردار نمیشی  گفت دقیق همون ماه باردار شدم خودشم مون با کدوم فولیکول ...واقعا خدا بخواد همه این دکتر ها وسیله ن ...خودش گفت دکترم هنوز باورش نمیشه گفت احتنال بارداری تو صفر چطور باردار شدی؟؟؟نا امید نشیو عزیزم دکتره خدا که نیست اگه بخواد حتما میشه

الهم صل علی محمد و ال محمد
خسته  خسته خسته شدم یعنی هر چی دارو داشتم ریختم تو اشغالی خسته شدم دیگه از دارو و درمان ...اخه ...

عزیزن چرا انقدر ناراحتی.من از فولیکول خ سر در نمیارم ولی با ۲۳ حامله میشی

دیگم از این حرفا ب شوهرت نگو.

اب بخور.هفته چندی؟ممکنه فقط کیسه دیده شه تاقبل تشکیل قلب هیچی جزکیسه دیده نمیشه پس نگران نباش اصلا

هفته هفتم هستم

واقعا باید آب بخورم؟

دفه اول که 5 هفته بودم سونو شکمی شدم ولی اصلا آب نخوردم همنجوری کیسه دیده شد

برای بارداری همه منتظرا و سلامتی پسرام 1 صلوات میفرستید  خدایا شکرت برای هدیه ای که دادی
ممنون عزیزم ان شاالله....از خدا میخام به هر نیتی که تو دلته اجابت بشه😍😍🙏🙏🙏

عزیزم ختم امروز به نیت شما خونده شد الهی به حق امام زمان هر ارزویی داری بهش برسی 

💖خدایا ازت ممنونم بخاطر دخترم و پسرم بهترین هدیه هایی که بهم دادی ممنون بخاطر سلامتیشون این شادی و خوشحالی منا نصیب و قسمت همه منتظرا کن انشالله💖
2706