2752
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3017410 بازدید | 355185 پست

دوستان جانممممم خداروشکر ک من شماهارو دارم بخدا این خیلی خوبه ک هستین ارومم میکنید و بیادم هستین روی ماه تک تکتون رو میبوسممم بخدا این خیلی ارزشمنده برای من ...عشقین همگی عشق ...از خدا میخام به حق و حرمت امیرالمومنین ک باردار بشین همتون با جنسیت دلخواهتون ...❤❤❤❤

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
عزیزم ختم امروز به نیت شما خونده شد الهی به حق امام زمان هر ارزویی داری بهش برسی 

عزیز دلم زحمت کشیدی 😘خدا قبول کنه از شما و فرشته مهربانت....ان شاالله حاجت روای بشی عزیزم💕💕💕

اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم من اسمم الهامه ،منم بزار تو لیستت ،دوتا دختر دارم ،خدا حاجت خودتم بده صحیح و سالم زایمان کنی

الهام جان ختم امروز به نیت شما هم خونده شد الهی بزودی زود زود دامنت سبز بشه با یه گل پسر انشالله

💖خدایا ازت ممنونم بخاطر دخترم و پسرم بهترین هدیه هایی که بهم دادی ممنون بخاطر سلامتیشون این شادی و خوشحالی منا نصیب و قسمت همه منتظرا کن انشالله💖
من دارم مدرکسی پروژسترون میخورم که انشالله بتونم داروهارو شروع کنم از 4 پری، خیلی امیدوارم شمام برام ...

عزیزم زیارت عاشورا امروز به نیت شما خوندم انشالله جواب بگیرین

الهم صل علی محمد و ال محمد
خسته  خسته خسته شدم یعنی هر چی دارو داشتم ریختم تو اشغالی خسته شدم دیگه از دارو و درمان ...اخه ...

ای بابا بازم ناامیدی این چه حرفیه عمه چیو بسپر به خدا ان شاءالله ناامید نمیشی

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
الهی فدات مرسی گلم شما ماه اخر فولیتون چند بود؟، یادمه گفتین اقدامتون یه روز درمیونم بود درسته ؟

بله عزیزم، دقیق سایزش یادم‌نیست ولی نزدیک سایز ۲۰ بود.در ضمن من مشکل پرولاکتین بالا هم داشتم که با چند هفته مصرف قرص کنترل شد و من باردار شدم.

من گوشت گوسفندی و شتر چرخ شده میخورم یعنی دیگ کم بخورم؟شوهرم چی؟

شتر چرخ شده ....نمیری الهی😆😆😆😆

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
عزیزدلم شما امپول ازاد سازیم  زدین؟؟

نه من سرخود کلومیفن خورده بودم و به دکتر نگفتم وقتی دکتر سونو کرد گفت سایز فولیم برای بارداری عالیه و آمپول میده تا آزاد بشه و من اقدام کنم ولی وقتی جواب آزمایشمو نشونش دادم که پرولاکتینم بالا بود گفت اقدام بی نتیجه میشه و آمپول هم بی فایده است چون جلوی بارداریمو میگیری ولی خداروشکر به لطف خدا با چند هفته مصرف قرص کابرگولین پرولاوتینم کنترل شده بود و با اقدامی که داشتم باردار شدم.

ی نصیحت خواهرانه دارم براتون که تا جاییکه میتونید آرامش داشته باشید یا ی جورایی بیخیال باشید.

من بخاطر حرف دکترم که گفت اول باید پرولاکتینمو کنترل کنم و برم پیش متخصص غدد، علیرغم اینکه اقدام داشتم و چند روزی هم عقب انداخته بودم ولی فک نمیکردم باردار باشم و همش میگفتم این تاخیر بخاطر پرولاکتین بالاست و در کمال ناباوری بعد از ۸ روز تاخیر بی بی گذاشتم که خداروشکر مثبت شد.فکر میکنم بخاطر نداشتن استرس و بی خیالی بود که جواب گرفتم.

فاطمه جون منم سر دختر دومم شوهرم ضعیف بود هنوز یک ماه نشده بود که رفته بود دکتر و دارو میخورد که اقدام کردیم حالا کلی افسوس میخورم که چرا سه ماه صبر نکردم که دوباره آزمایش بده بعد اقدام کنم ولی خدارو شکر حتما حکمتی داشته شکررررررررر ولی تو این دوره زمونه واقعا بزرگ کردن سه تا بچهخیلی سخته اونم وقتی مطمئن نیستی که سومی جنسیت دلخواهت میشه یا نه ...ای خدا خودت بهمون رحم کن خدایا دل ما که دو تا دختر داریمو نشکن تورو به بزرگیت لذت داشتن پسرهای صالح و سالم  رو به ما هم بچشون ما رو از نعمت خودت محروم نکن الهی آمییییییین

فاطمه جون منم سر دختر دومم شوهرم ضعیف بود هنوز یک ماه نشده بود که رفته بود دکتر و دارو میخورد که اقد ...

مهربون جان ان شاءالله خدا کمک میکنه و ما دختر دارا هم صاحب اولاد پسر سالم و صالح و یار امام زمان میشیم ان شاءالله...

مهربون جان ان شاءالله خدا کمک میکنه و ما دختر دارا هم صاحب اولاد پسر سالم و صالح و یار امام زمان میش ...

انشالا عزیزم برای خدا کاری نداره همه چی دست خودشه انشالا که شما هم یه داداش  سالم و صالح برای دخترای گلت میاری عزیزم 

عزیزم زیارت عاشورا امروز به نیت شما خوندم انشالله جواب بگیرین

وای عزیزم ممنونم انشالله شمام به خواسته هات برسی😘

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚
2706