2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015049 بازدید | 355184 پست
گفتن۳ اونجا باشم فکر کنم ۵ به بعد نوبتم بشه دل تو دلم نیست خدا رو شکر تو اداره کمی سرم شلوغه و میتون ...

اولدوز جان امیدوارم شما هم با دل شاد برگردی از سونو ..‌فقط ما را یادت نره زود بیا خبر بده 

خانما ازمایش اسپرم که بدی جوابش چند روزه اماده میشه

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قربونت برم خدا بزرگه ببنیم کی لایق هستیم ....دیشب یه لک صورتی دیدم امروز صبحم دیدم کمردرد دارم فکر ک ...

ایشالله هررچی, ب, صلاحته همون بشه عزیزم

خدا جووونم مراقب نی نی تو دلم  باش🤰🤰🤰 ⁦❤️⁩⁦❤️⁩... خدایا شکرررت ک درست وقتی ک فکرشم نمیکردم حاجتمو دادی و مامان شدم⁦❤️⁩
عزیزم قرار شد هرکی از روزی میتونه شروع کنه ولی جوری بخونه که تا شب نیمه شعبان ختم بشه

آره میدونم . من روزی 100 تا میفرستادم تاالان . خواستم تا شب عید تمومش کنم . فکر کنم از روزی که شروع کردیم تا الان 8روز شده ... !

وخدایی که در این نزدیکی ست ... خدایا هزاران مرتبه شکر بابت فرشته ی نازی که به من دادی 
2731
ان شاالله مهربونم .  مهتاب جون باز برگشتی به تنظیمات کارخانه !!!😂 زینبم ! آبادان ... تو وات ب ...

وای خاک بر سرم زینب جون.  😂😂😂😂😂😂😂توروخدا من و ببخش خیلی ذهنم بهه هم ریخته اس این  روزا!!!!

عزیزم من امروز میرم سونو انومالی سونو هفته ۶ میفرستم تشخیصت بده ببینیم امروز مشخص میشه که درسته یا ن ...

عکس واضح تر نداری اولدوز جان یه ذره نزدیکتر باشه

آموختم ک خدا عشق است و عشق تنها خداست... و تو زیباترین و با ارزش ترین هدیه خدا به منی پسرم❤️❤️
2740
عکس واضح تر نداری اولدوز جان یه ذره نزدیکتر باشه

سلام مهسا جون خوبی...مهسا جون اینستا بهت پیام دادم ی سوال پرسیدم میری نگاه کنی

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد *
ان شاءالله ناامید نمیشی سر نماز حتما دعات میکنم ان شاءالله تو هم دلت شاد شد منو دعا کن دوستم

ممنون از لطفت

چشم از همین الان دلم پیش شماهاست ان شاا... بزودی این روزا رو ببینین

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است گاهی دعا نکرده قرعه به نام تو میشود
من برا دخترم نزدیک 20 کیلو اضاف کردم ولی بعد زایمان با رژیم و ورزش تا 58 اومدم . الان همش استرس وزنم ...

نهار شامم برنج ماکارونی و غذاهای نونی هیچ محدودیتی ندارم همه چی میخورم ولی میان وعده اگه میل داشتم فقط میوه چیز خاصی نمیخورم

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است گاهی دعا نکرده قرعه به نام تو میشود
چندساعت،حداکثر یه روز،واسه ماکه زود حاضرشد۱ساعت نیم

واقعا....یکساعتو نیم بعدش دادن جوابشو

فدات شم میشه بگی به من مثلا ما امشب اقدام داشتع باشیم خب....‌بعد چند شنبه باید دوباره اقدام داشته باشیم واسه بردن نمونه....ازمایشگاهیم که نمونه رو باید ببریم گفتش نمونه رو ساعت پنج تا شش باید بیارین تحویل بدین

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
گفتن۳ اونجا باشم فکر کنم ۵ به بعد نوبتم بشه دل تو دلم نیست خدا رو شکر تو اداره کمی سرم شلوغه و میتون ...

ان شاااله امروز یه روز به یادماندنی و خوب باشه واست عزیزم.ارزو میکنم همه به ارزوی قلبیشون برسن😍😍

2706