2737
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013904 بازدید | 355184 پست
ایشالله که مثل من حالت گرفته نشه.. بخ حق علی ک هرچی به صلاحت واست رقم بزنه خدا

قربونت برم خدا بزرگه ببنیم کی لایق هستیم ....دیشب یه لک صورتی دیدم امروز صبحم دیدم کمردرد دارم فکر کنم تا شب باز بشم

عزیز دل مادر ...کنجد من ...منتظرتم بیای خونمو روشن کنی ...بسه انتظار🌷🙏...برای شادی روح پدرم صلوات می‌فرستید ؟؟؟ناغافل رفت و خیلی زود .....برای شفای برادرم که جوان هست هم صلوات می‌فرستید 😢🙏🙏🙏🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ایشالا عزیزم جفتشون سالم باشن. تو تهرانی بهار جان؟؟؟؟

ان شاالله مهربونم . 

مهتاب جون باز برگشتی به تنظیمات کارخانه !!!😂 زینبم ! آبادان ... تو وات باهم بودیم 😊😀 

وخدایی که در این نزدیکی ست ... خدایا هزاران مرتبه شکر بابت فرشته ی نازی که به من دادی 
2731
برای تعیین جنسیت پسرمیخوام،اونgrade4وWBCنگرانم کرده،اونا چیین؟

Wbc گلبول سفید نشون دهنده اینه که عفونت نباشه چون هرچی کلبول سفسد بیشتر باشه عفونت هم بیشتر 

Grade4 دسته بندی حرکت اسپرم اون تقریبا اسپرم های مرده است هرچی کمتر باشه و گرید ۱ بیشتر باشه بهتره

ممنون عزیزم شدیدا احتیاج دارم به دعاهای شما هر چی خدا بده با کمال میل میپذیرم ازتون میخوام دعا کنین ...

سلام عزیزم با بند بند وجودم احساس الانتو درک میکنم

از خود خدا میخوام هرچی که به صلاحتع برات رقم بزنه و اگه صلاح میدونه بهت نظر کنه و دلتو شاد کنه الهی به حرمت این شب عزیز با دل خوش بیای بهمون خبرای خوب بدی

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
اروین جان حرکت پیش رونده با چه عبارتیه منظورم اصلاح انگلیسشه؟

اسپرم ها بر اساس سرعت های محاسبه شده در 4 گروه A، B، C و D دسته بندی می شوند و مطابق با WHO2010 کلا در سه گروه Progressive، Non Progressive و Immotile طبقه بندی میشوند .

گروه A اسپرم هایی هستند که سریع و پیشرونده ( Progressive ) هستند. اسپرم های گروه B نیز اسپرم های پیشرونده ولی با سرعتی کمتر از گروه A هستند.هردو گروه A و B تحت عنوان Progressive طبقه بندی میشوند. گروه C اسپرم های متحرک اند که حرکتشان پیشرونده نمی باشد و بصورت درجا حرکت می کنند و یا دارای حرکت مارپیچی و چرخشی هستند. و بالاخره گروه D اسپرم های غیر متحرک اند.

2740
منم تا الان سه کیلو اضافه کردم سر بارداری دخترم ۱۱ کیلو اضافه کردم تو کل ۹ ماه که بعد زایمان براحتی ...

من برا دخترم نزدیک 20 کیلو اضاف کردم ولی بعد زایمان با رژیم و ورزش تا 58 اومدم . الان همش استرس وزنم دارم . شما غذا خوردنتون موقع نهار و شام چیه ? برنح و نون چقدر میخورین ? میان وعده هاتون چطوره ?

من دیگه تصمیم گرفتم برم دکتر تغذیه , واقعا میترسم برا وزنم 

عاشقتم یسنا و محمد کوچولو خدایا شکرت برا این دو تا زندگیم 
سلام میشه ازمایش همسرم رو برام تفسیرکنید

شرمنده گلم من زیاد وارد نیستم از دوستان کمک بگیر

@hsh_arvin    

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
ممنون عزیزم شدیدا احتیاج دارم به دعاهای شما هر چی خدا بده با کمال میل میپذیرم ازتون میخوام دعا کنین ...

ان شاءالله ناامید نمیشی سر نماز حتما دعات میکنم ان شاءالله تو هم دلت شاد شد منو دعا کن دوستم

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤