2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013283 بازدید | 355184 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

گفتن۳ اونجا باشم فکر کنم ۵ به بعد نوبتم بشه دل تو دلم نیست خدا رو شکر تو اداره کمی سرم شلوغه و میتون ...

بسم الله الرحمن الرحیم

اللّهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ

لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ

مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَ مَا خَلْفَهُمْ

وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء

وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَؤُودُهُ حِفْظُهُمَا

وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّد

ان شاءالله نینیت صحیح و سالم و گل پسره🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤

خانومای خوشگل مهربون فهمیده جیگر لطفا بیاین یخ خواهی کنین در حق من

اونایی که تهرانید اسم و آدرس دکترتون که خیلی متبحر و حاذقه و شما از کارش راضی هستید و بگید به من؟؟؟؟

واقعا ممنون میشم

2728

دوستان عزیز عرق فراسیون رو برای بارداری و مشکلات زنان امتحان کنید

شاید اگر نظر دوستان رو بخونید امیدوار بشید.

تو مدتی که به دوستان این عرق رو معرفی کردم خیلی از آنها

کیست و فیبروم سینه و تخمدانشون آب شده

کسانی که فقط با قرص و آمپول پریود می شدند مشکلشون حل شده

نامنظمی پریودی و کم و زیاد بودن آن رفع شده

عفونت های شدید رارفع کرده

کسانی که سالیان زیادی( 10 سال-12 سال-6 سال و....) باردار نمی شدند با این عرق شکر خدا باردار شدند

تخمدان پلی کیستیک و تنبلی تخمدان خوب شده

البته به شرطی که این عرق کاملا سنتی باشه و مال عطاری ها نباشه . کارخانه ای و شرکتی نباشه.

لطفا در تل گ رام و یا واتس اپ پیام بدید تا براتون تعدادی از پیام ها رو بفرستم. ۰۹۱۷۴۴۴۴۲۶۱

سلام آجیای گل....صبحتون بخیر....

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
بسم الله الرحمن الرحیم اللّهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ ...

ممنون عزیزم شدیدا احتیاج دارم به دعاهای شما هر چی خدا بده با کمال میل میپذیرم ازتون میخوام دعا کنین اگه جنسیت دلخواهم نباشه با جان و دل بپذیرمش و زود باهاش انس بگیرم

خداییش امروز روز سختیه برام انگار کارنامه میخوام بگیرم نمراتی که از قبل داده شده فقط من از نتیجه بی اطلاعم

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است گاهی دعا نکرده قرعه به نام تو میشود
عزیزم خوبه همه چی یه کم حرکت پیشرونده ضعیف اونم با دور طبی و سنتی خوب میشه

برای تعیین جنسیت پسرمیخوام،اونgrade4وWBCنگرانم کرده،اونا چیین؟

واسه شفای شوهرم یه حمد یایه صلوات میگی،شاید بادعای شما خوب شد😘
عزیزم خوبه همه چی یه کم حرکت پیشرونده ضعیف اونم با دور طبی و سنتی خوب میشه

اروین جان حرکت پیش رونده با چه عبارتیه منظورم اصلاح انگلیسشه؟

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
گفتن۳ اونجا باشم فکر کنم ۵ به بعد نوبتم بشه دل تو دلم نیست خدا رو شکر تو اداره کمی سرم شلوغه و میتون ...

عزیزم یه سوال دارم ازتون.عزیزم شما گفتین ماما ک میرفتین یه نوار ph داشتن ک phرحمتون مشخص میکرد عشقم نگفت پی اچ برای پسر باید چقدر باشه ؟و این نوار رو از کجا میشه بخرم ؟

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
2706