2752
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015824 بازدید | 355185 پست
سلام مهسا جون خوبی...مهسا جون اینستا بهت پیام دادم ی سوال پرسیدم میری نگاه کنی

جواب دادم عزیزم

آموختم ک خدا عشق است و عشق تنها خداست... و تو زیباترین و با ارزش ترین هدیه خدا به منی پسرم❤️❤️
نه متاسفانه

ان شاالله که چند ساعت دیگه خبر خوش گل پسریتو بهمون میدی 

امروز خیلی دعات کردن ان شااللهک مصلحت خدا با خواسته قلبیت یکی میشه و دلت شاد میشه

آموختم ک خدا عشق است و عشق تنها خداست... و تو زیباترین و با ارزش ترین هدیه خدا به منی پسرم❤️❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم یه سوال دارم ازتون.عزیزم شما گفتین ماما ک میرفتین یه نوار ph داشتن ک phرحمتون مشخص میکرد عشقم ...

عزیزم ماما نسخه نوشت و رفتم تو آزمایشگاه ازم اون تست رو گرفتن مال من که قبلا ۶ بود (اسیدی ) بعد شستشو شده بود ۷/۶ (قلیایی)

میگن ۷ حد وسطه بالاتر بره قلیاییه پایینتر بیاد اسیدیه

ماما هم جواب که دید گفت خوبه آماده س مسیول آزمایشگاه هم تا نوار درآورد گفت رنگش سبز شده اگه الان اقدام کنی پسر میشه ولی من اون ماه فولی غالب نداشتم ماه بعدش اقدام کردم

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است گاهی دعا نکرده قرعه به نام تو میشود
2731
خدا قبول کنه عزیزم انشالله حاحت روا بشی

آروین جان دیروز صلوات منم تموم شد ایشالله حاجت روا بشی عزیزم

معبودا🙏چقدر زیباست حس کردن وجودت حس کردن تمام خوبیهات درحق ما و اینکه همیشه جواب بدی هامون روباخوبی وبخششت میدی خدای خوبم خدای مهربونم شکرت❤️🙏
عزیزم ماما نسخه نوشت و رفتم تو آزمایشگاه ازم اون تست رو گرفتن مال من که قبلا ۶ بود (اسیدی ) بعد شستش ...

اولدوز جان منم برات ۲۰تا صلوات میفرستم که با خبرای خوب بیای منم فراموش نکن عزیزم

معبودا🙏چقدر زیباست حس کردن وجودت حس کردن تمام خوبیهات درحق ما و اینکه همیشه جواب بدی هامون روباخوبی وبخششت میدی خدای خوبم خدای مهربونم شکرت❤️🙏
اولدوز جان منم برات ۲۰تا صلوات میفرستم که با خبرای خوب بیای منم فراموش نکن عزیزم

فراموشم نمیشین ان شاا... همه تون به حاجت دلتون برسین

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است گاهی دعا نکرده قرعه به نام تو میشود

قربونت عزیزم ان شالله  

عزیزم انشالله تو هم به تمام حاجت هات برسی 

ممنون عزیزم ان شالله  

اولدوز جان عزيزم آرزو ميكنم خبر سلامتي و پسر بودنه ني ني و بياري

خوشحاليت اون لحظه برام هيجان انگيزه و جذابيت داره

انشالله همههه به آرزوشون برسن

ماروهم دعا كن❤️🙈

يا امام رضا...بطلب❤️
واقعا....یکساعتو نیم بعدش دادن جوابشو فدات شم میشه بگی به من مثلا ما امشب اقدام داشتع باشیم خب....‌ ...

شب اقدام😳نهههههههه،عزیزم باید همسرت روببری ازمایشگاه،اگرقبول کردن هم میتونی ببری خونه بگیری ولی ده دقیقه ای باید برسونی ازمایشگاه،درضمن نمونه رو ازخونه خواستی ببری زیربغلت بگیر سریع برسون

واسه شفای شوهرم یه حمد یایه صلوات میگی،شاید بادعای شما خوب شد😘
شب اقدام😳نهههههههه،عزیزم باید همسرت روببری ازمایشگاه،اگرقبول کردن هم میتونی ببری خونه بگیری ولی ده ...

ببین عزیزم دکتر ازمایشو ندشته بعدش گفت مثلا امشب نزدیکی میکنین دیگه نمیکنن تا روز چهارم....بعدش روز چهارم نزدیکی میکنین نمونه میگیری میبرس ازمایشگاه....این ازمایشگاهیم که می میخوایم بریم گفتش واسه نمونه اسپرم ساعت پنج تا شش بتید بیارین یا اینجا اقا خودش انجام میده یا خونه زیر یه ربع برسونین....

من حالا میخوام بدونم مثلا ما امشب نزدیکی داشته باشیم....واسه بردن نمونه باید چند شنبه دوباره نزدیکی داشته باشیم

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............

تو این عکسی که فرستادی به نظرم پسره😍😍

همون قبلیه اخه احساس میکنم با این فرق داشت

@*اولدوز*    

2706