2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013718 بازدید | 355184 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

[QUOTE=72400048]عزیزم تیکر من برا سزارینه😂😂 برا همین دقیق زدم بچه های دیگه تیکرشون رو دست نمیزنن یهو میبینی زایما ...[/QUOTE

عه پس به خاطر اینه خیالم راحت شد😂😂

انشاء الله بسلامتی نی نی تو بغل کنی😍😍😍

اللهم صل علی محمد والله محمد و عجل فرجهم 
سلام عزیز دلم فدات شم مهربون ان شاءالله ب زودی تیکر گل پسرتو ببینم ب حق همین روزا ممنون عزیزدلم با ...

قربونت عزیزم😘😘😘😘

مرسی از دعای قشنگت😍

انشاء الله بقیه این راه هم بسلامتی طی کنی💖

فشارم تنظیم هست، ورم دست و پاهام هم معمولی هست

فكر نميكنم مشكل خاصي باشه شايد بخاطر هفته هاي آخر هست در هر صورت با دكتر حتما مشورت كن.

پشتِ تمام آرزوهاے تو خــدا ایستاده است كافيست بہ حڪمتش ایماڹ داشتہ باشي تاقسمتتسر راهـت قرار گیرداو را بخوانید تا شما را اجابت ڪند.
اخه خودت ازاد میکردی چرا امپول بزنی..فرقی ام داره؟؟؟چند ماه اقدام‌بودی؟؟؟

آخه اينجوري مطمئنتري كه آزاد شده چون اگه آزاد نشه به كيست تبديل ميشه و واسه خودش مكافات داره.

من ٦ ماه اقدام مفيد داشتم ولي در اصل ٩ ماهه كه ميخاستم باردارشم ولي يه سري مشكلات مانع شد.

پشتِ تمام آرزوهاے تو خــدا ایستاده است كافيست بہ حڪمتش ایماڹ داشتہ باشي تاقسمتتسر راهـت قرار گیرداو را بخوانید تا شما را اجابت ڪند.
2740
بچه ها شما کندر رو چجوری میخورید؟

بهترین زمان مصرف کندر یک تا دوماهگیه تا سه ماهگی هم که شد اشکالی نداره اندازه یه نخود هر روز بخور ولی به بعد دیگه سعی کن نخوری چون جفت رو بزرگ میکنه من چون نمیدونستم تا شش ماهگی خوردم جفتم بزرگ و دو تیکه شده بود 

بهترین زمان مصرف کندر یک تا دوماهگیه تا سه ماهگی هم که شد اشکالی نداره اندازه یه نخود هر روز ب ...

آخه ميگن كندر بيش فعال ميكنه.من ميترسم نميخورم!!!

بچه هایی که راجب کندر پرسیدین

زیاد کندر نخورین بچه تون بعدا دچار الرژی میشه

کم بخورید هرچیزی کمش خوبه

مشهد،حرم،ورودی باب الجوادتان..... آقا عجیب دلم گرفته برایتان
سلام ميماجون خوووبي؟؟ مرسي جوياي حالمي، راستش فعلا شرايط جسمي مساعدي ندارم خيلي برام دعا كنين ب ...

قربونت برم همیشه تو دعاهام هستی واقعا از یادم واز دلم نمیری

انشالله به حق صاحبان این دوماه دلت شاد بشه

منم الان نه سیکلم ولی این ماه سفر میخام برم اقدام رو از دست میدم ظاهرا ولی ازنظر روحی واقعا نیاز دارم برم..،

دوماهم تلاش میکنم نشد دیگه واقعا کشش ندارم

مشهد،حرم،ورودی باب الجوادتان..... آقا عجیب دلم گرفته برایتان
آخه ميگن كندر بيش فعال ميكنه.من ميترسم نميخورم!!!

عزیزم هر چیزی زیاد خوردنش ضرر داره 

روایت داریم که میگ به زنان باردار خود کندر بخورانید که اگر فرزند پسر باشد باهوش و اگر دختر  شجاع میشود 

2706