2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013277 بازدید | 355184 پست
سلام عزیزم خووووبی؟؟؟ کم پیدایی چ میکنی؟ نی نی جان خوبه؟  ممنون گلم سلامت باشی ، نه سزارین هست ...

سلام مریناز جان یه سوال بپرسم 

حالا چ بگی بپرس چ بگی نپرس میپرسم 😊دختر تو چرا زایمان نمیکنی بیشتر کسایی ک تو این تاپیک هستن یه هفته مونده به اینکه تیکرشون به آخر برسه زایمان کردن آخه تو چرا پس زایمان نمیکنی 😑 نه واقعا چرا برام جای سوال خوووو

من عکس نی نی میخوام😳

اللهم صل علی محمد والله محمد و عجل فرجهم 
س باران جان بی بی تو دیدم عزیزم هاله اش خیلی واضح بود اگر منفی باشه سفید سفید حتما بارداری دو سه روز ...

سلام عزیزم چشم میزنم خبرتون میکنم ...انشالله بیبی مثبت خودتو بزاری ب زودی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم چشم میزنم خبرتون میکنم ...انشالله بیبی مثبت خودتو بزاری ب زودی

با دعاهای شما حتما به زودی منم نتیجه میگیرم😍😍منتظر خبرای خوشت هستیم

اللهم صل علی محمد والله محمد و عجل فرجهم 
2728
سلام مریناز جان یه سوال بپرسم  حالا چ بگی بپرس چ بگی نپرس میپرسم 😊دختر تو چرا زایمان نمیکنی ب ...

عزیزم تیکر من برا سزارینه😂😂 برا همین دقیق زدم

بچه های دیگه تیکرشون رو دست نمیزنن یهو میبینی زایمان کردن تیکرشون هنوز یکی دو هفته مونده تموم شه

نگران نباش 😁

سلام  خانما

گروه تل.گرام ندارین؟؟؟

مطالب مهم از کجا برداریم کدوم صفحه ها؟؟؟؟؟

ممنون میشم جواب بدین از اطلاعاتتون بگین خدا به ما هم نینی پسمل بده

مادر آفریده شد تا جمعه ها کسی باشد دلش تنگمان شود، آفریده شد تا دل ببرد از ادمی و اگر نباشد جای خال اش زندگی را خالی کند از سکنه... آفریده شد تا دستهایش هر غذایی را خوشمزه، هر دردی را التیام، هر دعایی را مستجاب و هر زندگی را بخیر کند.... مادر زندگی در کنارت چقدر زیباست
محیا جون سلام چخبر از خودت ؟؟؟در چه حالی!؟

سلام مریم جان خوبی؟ بابا منم دیگه خیلی ببخشید از انتظار و دلواپسی کاملا دهان مبارکم سرویس شد

توروخدا برام دعا کنین از خدا بخواهین به این دوستتونم رحم کنه دلش رو به تولد فرزندش شاد کنه

...

سلام صبح همگی بخیر🌹🌹

مامانای جدید مبارکتون باشه😍😍 ان شاالله همتون گل پسریارو سالم بغل میگیرین

@mahay   عزیزم مطمئنم این ماه نوبته تو و ی جوجه خوشمل میشینه تو دلت خانم خانما

@مامان ـ اتنا۲ ان شاالله ک گل پسری صحیح و سالمه و با خبر خوشحال کنندت دل هممونو شاد میکنی

آموختم ک خدا عشق است و عشق تنها خداست... و تو زیباترین و با ارزش ترین هدیه خدا به منی پسرم❤️❤️
محیاجون کجایی بیا یه خبر از خودت بده عزیزم امیدوارم این ماه نتیجه بگیری و یه بی بی مثبت برامون بیار ...

سلام ميماجون خوووبي؟؟ مرسي جوياي حالمي، راستش فعلا شرايط جسمي مساعدي ندارم خيلي برام دعا كنين به دعاهاي خالصانه شما دوستانم خيلي احتياج دارم اميدوارم خدا ب نفس شما دل من و همسرمو به تولد نيني شاد كنه😭

خودت چه طوري؟ چيكارا ميكني؟

...
سلام‌محیا جون.خوبی؟چه خبر؟نبینم نا امید بشی! خدا خیلی بزرگه که بنده شو بخواد بی جواب بزاره چیکار ک ...

سلام ام عزيز، يار قديمي😉 خوبي؟ درسته واقعا خدا بزرگتر از اين حرفاس😭 منم به رحمت و كرمش اميدوارم ميدونم دستمونو پُر ميكنه،، حالا من يه بنده ي ضعيفم خيلي كلافه و بيجون شدم ديگه خدا خودش داره ميبينه از پا افتادم

...
سلام صبح همگی بخیر🌹🌹 مامانای جدید مبارکتون باشه😍😍 ان شاالله همتون گل پسریارو سالم بغل میگیرین ...

سلام مهسا خانومي صبح شماهم بخير دوست گلم

ممنونم ازت🌹 حالت خوبه؟ نيني گولوي ناز در چ حاله؟

مهسا خيلي طولاني شد يادته به شوخي پرپروك ميگفت همه ميرن و ميمونم و حوضم، حالا من شدم اون،موندم و حوضم😢

مهسا خواهش ميكنم از خدا برام بخواهين كمكم كنه زودي ديگه اين حوضو ترك كنم برم سراغ نيني داري😭

...
سلام مهسا خانومي صبح شماهم بخير دوست گلم ممنونم ازت🌹 حالت خوبه؟ نيني گولوي ناز در چ حاله؟ مه ...

باور کن محیا تو همه دعاهام هستی همیشه سر نماز برای تو و همه چشم انتظارا دعا میکنم

من مطمئنم بهترین چیزها در انتظارته 

ان شاالله ک خدا هم دل تورو هم دل مارو این ماه شاد میکنه

آموختم ک خدا عشق است و عشق تنها خداست... و تو زیباترین و با ارزش ترین هدیه خدا به منی پسرم❤️❤️
سلام عزیزم  یه لحظه تیکرتو دیدم گفتم این کیه؟؟؟ نکنه همون دختر اسفند خودمونه باز میگفتم نه اون ...

سلام عزیز دلم

فدات شم مهربون ان شاءالله ب زودی تیکر گل پسرتو ببینم ب حق همین روزا

ممنون عزیزدلم با دعاهای شما خوبا میدونم بهتر میشم    

من ب معجزه خدا ایمان دارم...هذا من فضل ربی...
2706