2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013966 بازدید | 355184 پست
سلام کم پیدا؟؟؟خوبی نی نی خوبه ؟؟جنسیت هم ب سلامتی پسر شد؟؟

سلام اعظم جون خوبی ببخشید نشد که بیام  قربونت خوبیم .نه  دختره فقط یادم رفته از کجا عوضش کنم .راستی تبریک میگم بهت نبودم که زودتر ببینم تبریک بگم انشالله نی نی سالم و سلامت بیاد بغلت 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من هم هر روز توفکرشم ویاد حرفهامون وخنده ها وگریه ها وامیدواری هامون میوفتم وبغض میکنم 😔😔😔 امروز ...

شجره دیگه نیمده؟منم خیلی بهش فکر کردم کلی براش دعا کردم انشالله خدا دلشو روشن کنه به حق فاطمه ی زهرا

2731
خوبه.ولی خب یهو سوپرایز بشه ک بچت پسره بهتره تا بدونه رژیم بودی ک پسر بشه

شبنم کجایی منم مثل توشدم کیتم رنگ نمیگیره.دیروز ترشحات داشتم ازریشب ترشحام کم شده وعلایم تخمکگذاری دارم ولی کیتام فقط هاله اس .چیکارکنم؟؟

انشالله ک   بحال اون گرفتارنشی عزیزدلم🙏🙏🙏🙏🙏🙏 براآرامشش دعاکن

آره فاطمه دعاش میکنم مرسی عزیزم 🙏

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
2740
یعنی دونه ای ۹۰ تومن بود یا بسته ای ۹۰؟ ممنون از راهنماییت اعظم جان.با دکتر تیروئیدم مشورت میکنم وح ...

نه بابا قوطی ۹۰ تومن بود😁...من فشارم قبل بارداری همیشه زیر ۱۱ بود بین ۹ تا ۱۱ ...بعد بارداری هم همین رنج زیاد بالا نمیره بیشتر قندم افت میکنه 

الهم صل علی محمد و ال محمد
ای داد بیداد من این ماه که رفتم برای چکاپ لوله هام اقدام هم کردم حالا چکار کنم وای اعظم جون دیدی ح ...

اشکال نداره دختر .درصد دختر شدن بیشتر صدرصد ک نیست تازه احتمال بارداری ماه اول کمه   انشالله ک جنسستش اون چیزی باشه ک دلت میخواد

سلام اعظم جون خوبی ببخشید نشد که بیام  قربونت خوبیم .نه  دختره فقط یادم رفته از کجا عوضش ک ...

سلام عزیزم خوبی؟الحمدالله حال نی نی خوبه؟؟خدا رو شکر سالم باشه بچه اول فرقی نداره دختر برکت خونه س انشالله ب سلامتی بغل ش کنی❤❤ ممنون عزیزم لطف داری  تیلی خوشحال شدم برگشتی 

وای شبنم منم ترسیدم والا نه اینکه از کسی بترسم نه ولی آرزوی توی قلبم رو فقط خدا میدونه ومادرم وشوهرم ...

ادم پیش فامیل ها خودش لو بره عیب نداره فامیلها شوهر سخته جمع کردنش...وای من که کلا زار و زندگیم و گفتم  خداکنه این ورها پیدا شون نشه برن تو اینستا بگردن😁

سلام عزیزم خوبی؟الحمدالله حال نی نی خوبه؟؟خدا رو شکر سالم باشه بچه اول فرقی نداره دختر برکت خونه س ا ...

سلام من امروز هفت سیکلمه.میشه بگید تا تخمکگذاری باید چیا بخورم وچیا نخورم که هم تخمک هم ضخامت اندومتر خوب باشه؟

وبعد تخمکگذاری چی بخورم غیر ازدارو که پروژسترونم کم نشه.ویا برای لانه گزینیه بهتر چی خوبه

ممنون میشم راهنماییم کنید